Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Beatrise Rozenberga
6. februārī 13:05
pēc lasītā laba ārste. svarīgākais lai ārstam rūp dzīvnieka veselība !!!! diemžēl ir arī slikti, neprofesionāli un vienaldzīgi vetārsti. es persōnīgi 2 vus tādus zinu. viņi turpina strādāt ? kāpēc ? tāpēc ka cilvēki neizvērtē nesaprot ka tāda vetārsta rīcība un attieksme pret dzīvnieku NAV normāla. cilvēki latvijā nav zinoši, izglītoti kāds ir kvalitatīvs, labs ārsts
SARMĪTE-ZIEMEĻU ROZE Lāce-Ieviņa.
6. februārī 18:34
Kaut kā dzīvē gan nav iespējams manīt,ka veterinārā joma Latvijā dinamiski attīstītos! Par to cik dinamiski Latvijā attīstās veterinārija var radzēt aizbraucot uz Dzīvnieku kapsētu "Citi medību lauki".Kopš 2019.gada jūlija braucu bieži uz Dzīvnieku kapsētu.Jaunas dzīvnieku kapu kopiņas klāt rodas straujā tempā!Un vēl parunājoties ar cilvēkiem,kuri arī ir apbedījuši savus mīluļus Dzīvnieku kapsēta var secināt cik dinamiski Latvijā attīstās veterinārija.Dzīvnieku kapsētā var redzēt Latvijas vetārstu darba augļus.Dzīvnieku kapsētā no Dzīvnieku saimniekiem par vetārstiem daudzko ir iespējams uzzināt. Labākā reklāma par vetārstiem un vet.klīnikām ir Dzīvnieku kapsēta nevis atsauksmes par vetārstiem un vet.klīnikam internetā. Un šogad tieši pēc 5.mēnešiem 28.janvārī blakus savam suņukam apglabāju savu kaķīti.Cenas par veterinārajiem pakalpojumiem gan attīstās dinamiski! Un nežēlojot savam mīlulim naudas līdzekļus un laicīgi vedot pie vetārsta gala rezultāts ir tāds pats kā ir tad,kad mīlulis nebūtu pie vetārsta vispār vests!Veterinārijā valda bizness,ļoti zems zināšanu līmenis,bezatbildība,paviršība,vetārsti daudzko nestāsta( ir nepieciešams žurnāls "Ko vetārsti nestāsta" tāpat ka cilvēku medicīnā jau ir žurnāls"Ko ārsti nestāsta").Kam tikai mēs abi kopā( es un mans suņuks) griežoties laicīgi pie vetārsta neizgājam cauri 2 gadu garumā! Ko tik nenācās dzirdēt un pieredzēt-diagnoze uz jautājumu,to ka roka roku mazgā un vienlaicīgi arī atšķīrās diagnozes,katram šiem ārstiem savs jājamzirdziņš...Un atliek tikai pateikt cik mīlulim gadi un ja mīlulis ir gados,tad ko tad jūs gribat -vecums...Vecums nav slimība un vecums nav diagnoze! Un pat vēl uz maniem jautājumiem atbilde - kāpēc jums to vajag zināt.Ja būtu Latvijā zinoši vetārsti tad laicīgi vedot abus savus mīluļus pie ārsta(kā es to darīju) viņi šobrīd būtu vēl dzīvi! Īsti nesaprotu kā šie vetārsti ir dabūjuši diplomus! Uz jautājumu kāpēc pēc vārtīšanās zālītē vai sniegā mans sunītis tūlīt pat vēma atbilde no viena no vetārstiem bija: nezinu ,kas tas jums tāds par īpašu suni. Mans kaķītis ultrasonogrāfiju nesagaidīja,jo bija jāgaida 3 dienas!Ko tik nenācās pieredzēt vedot savus mīluļus pie vetārstiem-pieredzēt nācās īstu bardaku,zemu zināšanu līmeni,bezatbildību,paviršību vetārstu darbā!
SARMĪTE-ZIEMEĻU ROZE Lāce-Ieviņa.
6. februārī 18:43
Un vai šajā klīnikā patiešām strādā labi vetārsti tas vēl ir jautājums.Ir arī tā,ka labam ārstam reklāma īpaša nav vajadzīga-vislabākā reklāma ir ko cilvēks cilvekam personīgi pastāsta un katra paša dzīves pieredze.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi