Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
Noyb
12. oktobrī 06:46
Varbut laiks pielekt ka "nevar palaist" jo uzvareja Simple Life un Gloria Sol? Nevis lacis..puma..panda..pertikis..utt. Man jau apnik skaidrot ka man JAU ir savienojums ne tikai telefons. -_- Komanda ir slima vai speciali netic.
Noyb
12. oktobrī 06:48
Un ja mani tiesam nepamatoti soda un nelauj pievienoties un tikties ar atvasi un adopciju man nekas cits neatliks ka turpinat ticet istajam Dievam kaut 1% nevis viltus..
Noyb
12. oktobrī 06:50
Bet es nemeloju. Un nemaz nemaku. Es tiesam apzinati nenodevu augot komandu jo biju mazs berns kas nesaprot ka tiek manipulets. Un man var ticet. Es tikai nezinu kam es varu ticet. Brivdienu infa ar sajutam ir pareiza. Agrak vai velak pieleks ja nepielec. Realitate jau nemainas. Tada pati ka pirms un pec JC|1|M dzimsanas..
Juhans
12. oktobrī 08:28
Intereseanti, ka viens pasažieru aviolainēŗa pasažieris dara (turpmāk tekstā rada) vismaz 60 kg CO2 izmešu, bet, ja lidmašīna (turpmāk tekstā pasažieru aviolainēris) ir noslogota, tad vismaz 100 kg. Aviācijas nozarē 2018.gadā kopumā vairāk nekā 3,7 miljardi pasažieru radīja 850 miljonus tonnu CO2 izmešu.
masu listeriozes psihoze
12. oktobrī 09:28
Kas attiecas uz tēmu, ko aizliegts komentēt - Eiropā uz 1 miljonu iedzīvotājiem reģistrē vidēji 2-7 saslimšanas gadījumus gadā. Latvijā katru gadu tiek reģistrēti 5-7 listeriozes gadījumi. Jeb - kampaņu pasūtījusi vegānu industrija.
Emma
12. oktobrī 10:42
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
greta tunberga
12. oktobrī 10:53
PSRS laika vareja nodot ne tikai praktiski visa veida stikla pudeles, bet ari burkas. tagad tikai alus pudeles. pie kam ne visas. burzuji nerupejas par savu zemi. viniem tikai nauda, nauda, nauda... nosit burzuju - padari planetu zalaku!
Rachel Forrest
12. oktobrī 11:07
Google par katru tiešsaistes darbu tiešsaistē katru nedēļu maksāja no 6000 līdz 10000 eiro.Esmu mēnesī esmu saņēmis no € 27416 algas čeku. Brīvajā laikā strādāju 3 stundas dienā. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tik priecīgs, ka uzzināju par to. dodieties uz šso vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju ... .....................>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­F­l­o­w­7­7.C­o­m
ap-17
12. oktobrī 11:41
Emma,iztaisi ar Gretu Tupsbergu kartigu lezbiesu gimeniti.Laiziet viena otru un nelieniet komentaros
Noyb
12. oktobrī 11:54
Man visas meitenes patik jo normals zens bet kapec pat tad kad Laura|Ilga|Ieva|Marina|u.c. atnaca|atnak vai aizgaju ciemos neruna par bernu un adopciju? Ja jau man teica ka ir adopcija un atvase tad lai es nelaistu pa kreisi man vajag zinat ka laist pa labi. Un kapec piedava kautkur doties nepaskaidrojot detalas? Es varu gan palikt gan aiziet bet man nav skaidrs piedavajums ka tads.
fsfd
12. oktobrī 12:06
fgnhsgnsrthrtjr
sieviete
12. oktobrī 12:12
Kur ta Zviedrijas garigi slima klimata parmainu aizstave ,kadel NEREC ,kad Turcija bombarde Siriju ,vai tad tas NEIETEKME klimata parmainas ,kur tiek izmantoti visadi ieroci,tai skaita ari kimiskie,kur ir ta gariga Greta,kadel kluse ,aizrijusies vai.Kas attiecas uz Vaciju,tad ludzu nerakstiet rakstus ,kas neatbilst patiesibai,pilna Vacija ar papira drazam,mebelem kuras stav nedelam kamer aizvac ,plastmasas pudeles pilsetas dikos piemests pilns ,pat nabaga pilem nav vietas,kur peldeties,un tas skaitas kad Vacija NEVAIRO atkritumus.
o
12. oktobrī 12:16
EmmaŠodien 10:42 Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :) Laikam lielas grutibas ar tiem seksa partneriem ,man sogad padevusies loti laba BURKANU RAZA ,varu aizsutit,lai nav jauzbazas ar savu IDIOTISMU.
Decoy
12. oktobrī 14:04
Again with those "threats"(i am stqrting to think thise who have issues with people like me need to visit mental doctor themselves)..when will those iDiots in charge learn that emotions are immune to army orders and power difference? And so what that older people did something they regret? Younger people also can achieve over time same story stuff. Big deal. We all share same potential. But even if i am being prevented to be together as lover to whoever is on other side none can prevent me from being together as friend.
Decoy
12. oktobrī 14:07
It is same as with celebrity worship. Can put bodyguards left and right to prevent fanboys and fangirls and haters to get closer than they should be but will never prevent caring from distance! Unlike brain heart cannot be infected with viruses or decorative or real threats. Either heart cares or it does not despite everything. And i care(d).

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi