Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Mežavecis
2019. gada 4. oktobrī 07:03
Viltus ziņa. Vismaz par Latviju. Nezinu kā tur viņiem Bolīvijā un Kongo, bet pie mums izcirtumi plašumā neplešas. Jo kur šogad izcirtums, tur jau pēc gada ir jaunaudze. Kas, kā zināms absorbē CO . Atšķirībā no pāraugušā meža.
Juhans
2019. gada 4. oktobrī 07:49
Qr mežu cērt, tur skaida (at)lec!
To to
2019. gada 4. oktobrī 08:11
Un kas Daugmalē vairāk neaugs mežs un koki? Labāk, lai mežs pāraug, sakrīt kritalās un sapūst?
Mežavecis
2019. gada 4. oktobrī 08:28
Āpāc, āpāc, Daugmalē mežu nocirta, ko nu? Tas ir tā, kā ieet kapsētā un sākt vaimanāt, te visi miruši, mēs visi mirsim! Iesaku pavasarī doties murķeļu medībās. Pēc pāris gadiem neslinko un ievāc meža zemeņu un aveņu ražu. Un kad jaunaudze būs pāraugusi tavu dumo galvu, tad pēc laika parādīsies gailenes, apšubekas utt. Kādreiz vēl slinkoja uz jaunaudžu kopšanu, bet tagat daudzi ir sākuši tās kopt, tad vispār ir super. Var redzēt kā mežs pieaug. Pasaulē ir troksnis, ka mūžamežus transformē uz lauksaimniecības zemēm. Bet piepīt te klāt Latviju ir nekorekti. Mums drīzāk lauksaimniecības zemes aizaug ar kokiem..
pensionārs
2019. gada 4. oktobrī 09:11
mēs necērtam;aizvācam kokus sākot no robežas.
mežavecis
2019. gada 4. oktobrī 10:19
Īstena demagoģijas pamatstunda :) Salīdzināt mūsu mežus ar Šveices... nu, nu. Tas ir tāpat kā salīdzināt mežu Aknīstes tuvumā, ar jūrmalas priedēm. Un nezinu kurš tev papūta, ka somi necērt mežus, tad varu apliecināt ka manas acis redzēja ko citu. Un par tiem senčiem, ja viņi nebūtu līdumus līduši, sēdētu mēs tagad kokos sēnes grauztu un internetā muļķības nerakstītu... Un jā, maniem bērniem paliks iekopti meži.
no centra
2019. gada 4. oktobrī 13:28
arī latvijai tā deklaracija ir jāparaksta. vaj to mūsu vietā darīs eiropas savienība. jo tas viss izskatās nelāgi.
maitas
2019. gada 4. oktobrī 13:37
Simtiem fuures katru dienu izved Latvijas(muusu,tautas) mezhu uz Angliju,Zviedriju un citur, no lidojuma augstumiem jau tagad visa teritorija izskataas plika,bet deputaatiem vienalga par maz - rij,rij un rij un tik suudzaas,ka kvotas uz mezha cirshanu un kas tik veel ne - nomierinaasies tikai tad,kad saimnieku uzdevums izcirst visus mezhus Latvijaa buus izpildiits...
Arvids
2019. gada 4. oktobrī 18:27
Vērojot to, kādā tempā tagad tiek nopostīti Latvijas meži, ir skaidrs, ka mūsu mazbērni skaistu priežu silu varēs apskatīties tikai bildēs vecos žurnālos. Šitādi mežaveči - lasi AS "LV meži" funkcionāri, nenorimsies, kamēr pēdējais koks resnāks par 30cm mūsu mežos nebūs nocirsts un kā apaļkoks aizlīferāts uz ārzemēm.
Liekuļu pļāpas
2019. gada 4. oktobrī 18:51
Pasaules varas elites liekulība. Mežu izcirsšana tāpat kā dabas piesārņošanas flagmaņi ir viņi. Tieši viņi nosaka atļautās un aizliegtās darbības. Ja grib, var piem. plastmasas paciņām, kurās iepako 5 cīsiņus u.c. plastmasas vienreizējam iepakojumam vienk. uzlikt tādu nodokli ka ražotājs vienalga ko darīs, bet neliks visu plastmasos. Tā vietā. Tiek darīts kas. Mums Valūtas fonds bļauj "Paārtiniet ekonomisko attīstību!" T.i.vairāk ražojiet, vairāk tērējiet un vairāk strādājiet! Lai mūsu jumtam ir vairāk ko zagt.
atbilde " To to"
2019. gada 4. oktobrī 18:59
Jādomā ka pirms cilvēku sugas te viss būtu sapuvis. Daba netiktu pati galā. Labi, ka izveidojās attiecīgā primātu suga, kura tagad intensīvi uzlabo stāvokli un sargā no pūšanas. :D Absurda muldēšana. Kad tev beidzot pieleks, ka zemeslodei vislabāk ir ka tevis nav VISPĀR!! Saproti? Jo vairāk tu kusties jo sliktāk dabai.
Zaglis bļauj Keriet zagli!
2019. gada 4. oktobrī 19:04
"nomierinaasies tikai tad,kad saimnieku uzdevums izcirst visus mezhus Latvijaa buus izpildiits..." Tieši tā. To pašu saimnieku, kuri spodina savas politiskās spalvas, bāžot mums ausīs batonus, ka esot dabas sargi un reklamējoties ar šādiem raksteļiem un dabas draugu organizāciju sponsorēšanu, kuri tukši pabļaustās, kamēr paši saimnieki vālē uz priekšu. Un ne s..ua nedarat lai mainītu likumus, bet fiksi tīra planētu no dabas resursiem tikmēr. Kamēr mūs izklaidē ar plakātiņiem.
ha
2019. gada 4. oktobrī 20:39
Tak te drīz vairs mežu vispār nebūs, to ko iepriekšējās paaudzes sataupīja, un kam pat sliktajos padomju gados neķērās klāt, to šitas veiksmes stāsts nopļauj un tad stāsta demagoģiju, kā viss attīstās, gada inflāciju pasniedz kā ekonomikas izaugsmi - "šogad ekonomika augusi par x %", ignorējo faktu ka viņa par tieši tik daudz ir nevērtīgāka palikusi. Un pielieto tekstus, ka "dzīvojam tik labi kā nekad", noklusējot par parādiem, par kredītiem, noklusējot par to ka nekad vēl vēsturē nav bijuši tādi parādi. Pats interesantākais ka gar ceļmalām atstāj krūmu joslu, lai no ceļa izskatās ka ir mežs, tālāk aiz krūmiem viss izcirsts. Par to kā meži izcirsti jebkurš var pārliecināties paskatoties google maps. Un te https://kartes.lgia.gov.lv/karte/ ortofoto kartēs var redzēt kā bija 90tajos kad tikai tikko kā sāka visu cirst, toreiz vēl bija meži. Atceros 2000šo sākumā gāju uz skolu gar ceļu, pa ceļu vēl brauca baļķvedēji ar resniem kokiem, tagad tikai tādi kociņi izskatās kā no jaunaudzes tiek vesti.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi