Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
hi hi
5. maijā 13:34
Lai aizliegtu pashiem savas seeklas tureet,taa pat kaa aizliedz savas cuukas un vistas ,gatavojot muus maaksliigi radiitam badam un "Monsanto" geeneetiskajaam seeklaam?
Antiņš
5. maijā 13:45
Aktuālāk būvtu brīdināt Nīderlandes, Polijas tomātu audzētājus, kuru produkcija ir pieprasītākā mūsu veikalos, tirgos, ne viss 2x dārgākos, vietējos nitrātu sūkļus.
artūrinš
5. maijā 14:03
es ar vīrusu noķēru, kaimiņu babuļu drāžot, apenes piedirsu, tagad ar angīnu slimoju, pie kompja mātei ar pikstu ānusu tirkaju , pati uzprsījās...suka, bļin , vecā lezba.
terapeits pareizs
5. maijā 14:40
au tomātu!
Noyb
5. maijā 14:45
LOL. Tie kas personai ieteica youtube video ka cilvekgalas kermeni ir iluzijas ka Matrix kapec kaut uz 10min vai 1h vai 1dienu nevar to pieradit izmainot to(nonemiet tad kaulus un adu vai tml. lai personai tiesam butu skaidrs ka nemegina apvest ap sturi interneta propogandisti) tada veida paradot ka cilveka kermenis|organisms ir iluzija bez atrasanas blakus jo tad notiek dziednieciba u.tml.(ka toreiz)? Viegli teikt lai (no)tic brinumiem bet nav jau kam ticet..visapkart bizness un smadzenuskalosana.
LIELĀKIE VĪRUSI KAS UZBRŪK UN APZOG TAUTU
5. maijā 15:16
na zzs v. zirnekļi
Lauķis
5. maijā 18:32
Par to sakat paldies eiropas konkurentiem!
cece
5. maijā 19:00
Tāds bla-bla-bla raksts. Nekā konkrēta. Kādas pazīmes tam vīrusam?
Mihails Jazemovs
5. maijā 19:49
Tas ir kartejais piemers ka latvija iznicina partiku ieved no polijas un citam velstim tapat ka ar cukgalu savejo iznicina no arzemes ieved museja valsti
Dārz
5. maijā 21:56
Nevajag likt kluci tomātu dobē, labāk nod irsties kaimiņa siltumnīcā.
>Mihail
5. maijā 22:02
Desmitniekā!
Juhans
6. maijā 08:55
Latvijai atkal ir jākļūst Zaļai!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi