Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
16. septembrī 08:29
Tikai viens jautājums....., priekš kam uz šļāģerdueta koncertu jāņem līdzi maks ar 300 skaidriem eiro? Viņš koncertā aunu gribēja nopirkt?
MaigonisXL
16. septembrī 09:00
Mazcenas mobilais kabatā, viss tagad man ir čikeniekā...
Voldemārs Garkājs
16. septembrī 09:32
Gādīgais ģimenes galva ar 2 aliņiem ribās izgāja nakts pastaigā ar 300€ kabatā, atstājot sievu mājās? Kur pie maukām ietusēt? Un tagad nabaga sieviņai visu jāglābj un būs jāucina varonis līdz atlabs, labi ja atlabs. Nožēlojami! Ņemiet vērā visu tie kad vazājas riņķī, nākamais var būt tu.
Ādolfs Nāks
16. septembrī 11:14
Pēdējais, ko Ruslans atceras, ir saruna ar kādu sievieti, kurai viņš devis naudu un palūdzis, lai atnes alkoholisko dzērienu. ==== Dīvains gājiens pēc pāris aliņiem.... Vai tik kaut ko citu arī nesagribēja no šīs "dāmas" un dabūja bietē?
Andrejs Sesks
16. septembrī 12:43
J.Zariņ, pāris gadu laikā esmu bijis visās nosauktajās un nesaku nevienu sliktu vārdu. Ja pats esi idiots, tad sekas nav ilgi jāgaida. Muļķis arī baznīcā var saņemt pērienu.
Susī
16. septembrī 13:30
300eur mūsdienās nav liela nauda. Nu un, ka ar naudu gāja uz krogu. Labi, varbūt kādu ielasmeitu nopirkt gribēja. Un? To nedrīkst darīt? Tas nedod tiesības piekaut cilvēku. Tas varēja būt arī jūsu brālis, dēls vai tēvs! Sievietei iesaku kopā ar policiju nopietni pētīt visu videokameru ierakstus, ne tikai to, kas atradās krogā, bet visus, kas bija apkārtnē. Gan jau ka noteikti tur var ko aizdomīgu pamanīt. Uz policiju vien nevajag paļauties, diemžēl, pēc pieredzes saku, ka daudzi izmeklētāji strādā pavirši. Lai izdodas atrast noziedziniekus! Iesaku vērsties arī cietusiem.lv
Harry
16. septembrī 13:40
Visa pasaule zin Ko noziimee piedzeerushies rus lani 🙄
Svētais Naivums
16. septembrī 13:45
> Susī Šodien 13:30 Vienkāši ģeniāls domu gājiens. Valmierā laikam ir ļoooti augsta luksusa līmeņa ielenes, ja uz koncertu ir jāiet ar 300 skaidriem eirikiem? Turklāt ja gribi ieleni, tad ppriekš kam koncerts vai arī otrādi? Susī, normāliem brāļiem, dēliem un tēviem turklāt, ir smadzenes ar kurām domāt. Protams, ar alus kausu pa galvu sist ir slikti, taču katram pašam ir jārūpējās, lai ar tādu kausu pa galvu nedabū. Tavs raksts pilnīgi nevietā.
Susī
16. septembrī 13:55
Ja gribu, staigāšu kaut ar miljonu makā! Tas nedod tiesības uz noziegumu, Naivais Svētuli! Varbūt cietušais bija iešāvis kādu sīvo un vnk.aizmirs naudu no maka izņemt?? Situācijas var būt dažādas. Tas, ka cilvēkam ir makā vairāk par 5iem eiro nenozīmē to, ka viņam nav smadzenes ,var pateikti tikai tāds aprobežotais kā komentētājs Naivais Svētulis! Lai taviem tuviniekiem tā nekas nenotiek kā notika ar šo cilvēku. Starp citu tāds pats rezultāts varēja būt, ja makā atrastos 10 eiro un kāds tos iekārotu!
Svētais Naivums
16. septembrī 15:48
> Susī Šodien 13:30 Ja Susī, esi neadekvāta, paņem čumodānus pilnus ar naudu un staigā uz nebēdu. Ir tak skaidrs, ka Susijai nav nedz naudas, nedz čumodānu kurā to naudu salikt. Situācijas patiesi mēdz būt dažādas, taču Homo Sapiensiem tamdēļ ir smadzenes, lai nenonāktu dzīvībai bīstamās situācijas. Par maniem tuviniekiem vari neuztraukties, visi tie kas vēl dzīvi ir spējīgi domāt un arī garīgi veseli. Starp citu tāds pat rezultāts varēja nebūt, ja makā atrastos 10 eiriki, desmit eiriku dēļ neviens bikses nost nevilks.
Svētais Naivums
16. septembrī 15:51
> Susī Šodien 13:55 Ak jā, un kā ar tavām Valmieras ielenēm par 300 eiro gabalā? Varbūt nedaudz padomā pirms "dziļas domas" drukā?
Ren Dzen
18. septembrī 17:36
Kādā bomzī jūs visi dzīvojat, ja visi komentāri ir par 300 euro kabatā, kas ir normāla summa izklaidei, ja neesi gaternieks. Katrs dzīvo kā grib. Gaternieki redz noziegumu naudas daudzumā nevis miesas bojājumos. Nu malači!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi