Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Pēteris Lejiņš
9. augustā 08:05
Šodien lasīju par krimināljām autoritātēm Latvijā 90 - jos gados. Iespaidīgi un vareni kungi. Tomēr, skatoties uz OIKā, k.t. Pionieris, RD, bāriņtiesu un citām iespējamām un esošajām afērām ir jāsecina, ka mūsdienu "balto apkaklīšu" mafija ir daudz ietekmīgāka, spēcīgāka un organizētāka, kā 90 - to gadu krimināli. Visos varas un sociālajos līmeņos. Tā jau ir Sistēma, nevis Sistēmas daļa. Tomēr, kā nekā, 30 gadus būvēta uz likuma pamatiem. Tagad par autoritāti šādās aprindās, nav problēmu kļūt arī jebkurai sieviešu dzimtas pārstāvei. To jau ir pierādījusi nesenā vēsture. Krūkle, manuprāt, ir šīs Sistēmas ļoti pat negalvenais zobratiņš. Savādāk nebūtu sākts pat ķengāt viņu laikrakstos. Vienkārši, "zobratiņš", kaut kādu iemeslu dēļ, nav pakļāvies Sistēmai un padevies visiem Sistēmas likumiem. Lūk arī rezultāts.
Jānis Siliņš
9. augustā 10:02
Vai tērējot savu "Rīgas satiksmē" nopelnīto algu līdzekļi tādā veidā tiek izsaimniekoti? Esmu redzējis, ka Rīgas Satiksmes sabiedriskā transportā bezbiļetnieki ne vien zog (nereģistrējot/nemaksājot par braucienu), bet arī dzer no pudeles kakliņa. Tas ir ļoti neētiski pret tiem 50 pasažieriem, kas atrodas tramvaja vagonā. Uzrakstiet rakstu.
Kasiog
9. augustā 10:03
Augsti amati un liels naudas daudzums parasti samaitā cilvēkus.
Arnis Brukle
9. augustā 10:05
Nu ko...reiz visi vadži lūzt! Apmēram tā, kā pasakā par zelta zivtiņu. Un tad, laikam, ir sāpīgi.
Andris Upitis
9. augustā 10:14
var just,ka tuvojas vēlēšanas...ja cilvēks svin jubileju un var atļauties svinēt par savu algu,kas tur tāds ārkārtējs?-tas tikai kārtejais variants lai pabaumotu,lai radītu cilvēku prātos jau pamatojumu,lai jaunā Rīgas vara it kā pamatoti ieliktu labos amatos savus cilvēkus,nomainot tagadējos...tas arī viss...
Ainars Vīndedzis
9. augustā 11:24
Nezinu,man nepatīk,bet arī neskauž.Kāds no "savējiem" jau nodevis tās bildes publicēsanai.Katra ziņā fotogrāfs- nekāds ! ;D
JANIS KALVA
9. augustā 11:46
To sistēmu vairs nevar mainīt. Pašu stulbums jau nau maināms. No vēlēšanām līdz vēlēšanām, kliedz pie galda, cik slikta valdība, ka vēlēšanās atkal tie paši purni pie lemšanas. Pats stulbākais aizbildinājums kāpēc tie paši, es tos jaunos nepazīstu, bet tos kuri zog, negodīgi izmanto savu amatu, jūs pazīstat, tātad jūs esiet tādi paši draņķi. Kamēr iestādes pastāvēs valdes kuras vispār ir tikai draugu un partiju naudas maciņi, tikmēr nekas nemainīsies. Labāk ievēlēt jaunus nepazīstamus lai sāk no jauna, un galvenais jāmaina novecojusi satversme kura ir pret tautu vērsta.
Nils Marsaskala
9. augustā 13:23
Pudele lielāka nekā dzērēja :D
Kristaps
9. augustā 15:07
Fake pozeri !!!
Andrejs
9. augustā 17:26
Šampis, melnie ikri un auto ar īpašo numuru PIZDEC.
JĀZEPS DŽEDAJS
9. augustā 18:42
Sveicināti LATVIJA ir daudz un dažādu nepareizu darbību Lūk daudzās vietās ir valdes un padomes Ar likumu tas ir jālikvidē Pašlaik likums atļauj uzturēt valdes un padomes Un likums arī atļauj maksāt nenormāli lielas algas un zagt atklāti naudu Tiek iekasēti nodokļi Bet iekasētā nodokļu nauda tiek izlietota nepareizi Atdod DZELZCEĻAM un AIR Baltik Bija FLIKS izzaga naudu un aizmuka FLIKU tāču nesodīja Bet naudu viņš zaga ..Kad LATVIJA beigsies ka Naudu teŗē nepareizi Bet naudas tās pietrūkst daudzām lietām Kam nu teiksim pensionāriem skolotājiem ārstiem Latvijā nav arī īstas ražošanas Un labi mēs pacelsim algas skolotājiem ''ārstiem Bet kur būs tie bērni un vai būs kas dzīvo LATVIJĀ Visā valstī tiek sludināts Cik jauki ir būt GEJIEM un lezbietēm Uz kurieni mēs virzāmies..
Andrejs Zelba
9. augustā 19:04
Pēc šādas publikācijas un izrādīšanās viņa no amata būtu nekavējoši jāizmet. Ja tas notiktu- lūk, tad es es varbūt ietu uz Rigas Domes vēlēšanām, citādi gan nē.
Jogita Silińa
9. augustā 19:33
Te ir krieviem labs teiciens at grezi kńazi !
Imants Vītols
9. augustā 19:54
Super. Tai pat laikā pusē jauno tramvaju stāv depo, jo nav detaļu. Jo nav naudas... Peezha. Ko viņa vispār saprot no RS?
Lolita L.
10. augustā 09:02
A kas Krūklei nekaiš,no vienas zelta siles tikusi uz citu,priecājas pa dzīvi uz pilnu klapi! Savejie vissapkārt,ko satraukties,ja kas,ieliks pie citas zelta siles!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi