Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Atis Priedītis
10. augustā 06:16
Joprojām tiek iets juridiski nekorekts ceļš. Vispirms bija jāapzina cilvēki, kuri no "stučīšanām" cieta - tika nepamatoti atlaisti no darba, izmesti no augstskolām, vajāti, vajāšanu rezultātā nonāca psihiatriskajā slimnīcā, tika aizliegti un noklusēti (radošie cilvēki) u.t.t. Par šiem cilvēkiem joprojām ir pilnīgs klusums, jo masu mediji kategoriski atsakās publicēt pat dokumentāli pierādāmus atmiņu stāstus. Un tad "iet vaļā" šis variants - tiek atrasts kāds, kuru "piekārt pie lielā zvana". Un iemesls šādai rīcībai ir atbaidoši primitīvs - vajāšanu pasūtītāji ir ļoti populāri, cienījami un šobrīd bagāti cilvēki. Un kā zināms - tos aiztikt nevar!
Vecais
10. augustā 08:49
Es rakstā aprunāto personu nepazīstu un nezinu neko teikt. Tikai, kā ir ar pašiem žurnālistiem? PSRS okupācijas laikā tās profesijas pārstāvjiem bija jābūt VDK stukačiem. Tāpat restorānu oficiantiem un ttt... Tagad visi Inkēni un Rubeņi tēlo nezinīšus.
Atis Priedītis
10. augustā 09:55
Variants kā par visu sākt rakstīt ir pavisam vienkāršs. Publicēt vajāšanu aprakstu nenosaucot vajāšanās iesaistīto cilvēku vārdus un nenosaucot arī iespējamā vajāšanu pasūtītāja vārdu. Tagad jau ir skaidri zināms, ka tie kuri piedalījās vajāšanās atklāti nestāstīs pilnīgi neko. Ar to arī ir jāsamierinās. Tātad tikai notikumi, bez uzvārdiem.
Rikijs Kalns
10. augustā 14:35
Cik garlaicīgi,lasīt kārtējo rakstu,skaidri apzinoties,ka šie čekistu pabērni un viņu kaunpilnie darbi,tikai laikam ejot var tik aizslaucīti vēstures mēslainē.Ar viņiem taču pilni visi kantori Latvijā un viņi joprojām ar saviem netīriem dubļainiem zābakiem,min Latvijas zemi!
Astra Berzina
10. augustā 15:58
Ja jau si dama ir tik balta un pukaina,kadel ir vajadzigi kodi,skanas izolets kabinets?No ka mes baidamies? Vai ari ir no ka baidities?
JM
10. augustā 20:05
Gan jau kundzei tur buduārs ierīkots
Harijs R.
10. augustā 21:23
Par parādiem darbs tiesu izpildītājiem, lai gnīdas nesavairojas.
Lelde Berga
10. augustā 22:11
Nu spriežot pēc kundzes iepriekšējām darba vietām, pieļauju, ka viņa ir bijusi ziņotāja. Tātad, Puntulim ir tikai viens ceļš ejams - uzteikt darbu kundzei, jo tādiemcilvēkiem nav vietas ne valsts pārval'de, ne valsts pārvaldītos uzņēmumos. Ja Puntulis viņu neatlaidīs, tad viņa autoriāte ir nulle.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi