Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Alfons Bembers
15. jūlijā 11:07
tagad viņam, no tās briesmīgās mauķeles, vajag piedzīt piķīti ..............
Salvis Dišlers
15. jūlijā 11:35
Nedēļas laikā pārguļ ar 3 vīriešiem, un ja vēlāk pārdomā - tad sākas M2 kampaņa.
Laimonis Andins
15. jūlijā 13:18
Atradis par ko satraukties.Ne jau tas ir tevs kas uztaisija,bet tas kas audzina.Pasaule 40% viri neaudzina savus bernus.Nu un.
Alla lala Zelenkova
15. jūlijā 13:24
Ai Dievinu tādas zinas 😀Citādi tāds Ēkis un citi loceklu īpašnieki varonīgi zino Es Esmu vīrietis protams man bija citi sakari , Kā citādi ( Ēkim bijusī sieva mirusi pat pa purnu iedod nevar par šādu publiku varondarbua) VečI palasiet statistiku cik no Jums svešus bērnus audzina) un tad vēlreiz atceraties , ne dzimums nosaka tavu vētrību kritēriju. Tur ir kaut kas daudz daudz stiprāks , vērtīgāks un arbildīgāks Kā vienkārši “Es visu drīkstu”
Salvis Dišlers
15. jūlijā 15:20
Piekrītu Zeļenkovai - Vīriešiem vajadzētu būt daudz, daudz sapratīgakiem, un neņemt lietotu mantu! Citādi jūs atbalstāt izlaidību sabiedrībā un pasaulē, un tad visādi var gadīties!
Agris Aboltins
15. jūlijā 15:29
Salvi, šmurguli, Tu par savu dirsu atbildību nespēj uzņemties, kur nu vēl kādu mācīt, kā būs dzīvot.
Salvis Dišlers
15. jūlijā 15:34
Agri, tomēr, tomēr..... es esmu tikumīgi un pareizi dzīvojis, tas ir vienīgais no svara.
Salvis Dišlers
15. jūlijā 15:36
Visi cilvēki nomirs un aizies Citā Pasaulē, un tad - vienīgais kas būs svarīgi - cik Tikumīgi un Godīgi viņi ir dzīvojuši; nevienu neinteresēs - nauda, vai amati vai mīlestības dēkas;
Aivars
15. jūlijā 18:09
Audzinat,tas ir viens ...Liekas ka Stallone nav nabgs un vinam kapitals merams miljonos.Kad pienaks mantas dalisanas bridis..tad par sadu jocinu meitens var palikt Jan,os..
Fanko Cohones
15. jūlijā 18:47
Ja mani dēli izrādītos ka nemaz nav mani, sieva acumirklī varētu meklēt jaunas mājas, ar visiem sīčiem. Tiku gan veicis paternitātes testu, kā vienu no daudzajām pārbaudēm pēc dzimšanas, bet daudzi jau pat to nemaz nedara... Āksti, kāds izšauj tavas sievietes puncī, uzcepj sīko un tad nu ņemies un tērē kā naudu tā laiku un nervus audzinot atlikušo dzīvi. Būtu pagalam smieklīgi, ja nebūtu nožēlojami - izmantoti labāk kā garāžas eļļas lupata :D
Maija Sermole
16. jūlijā 12:10
Veči un palasiet paši par saviem ārlaulībā sagādātiem bērniem..gandrīz katram vecim tādi ir,ko jūs te sievietes noliekat zemāk par zemi....sieviete vismaz audzina un nepamet bērnus...jūs veči kā uzziniet no seksa objekta ka būs bērns tā mūkat ātri,ātri,.....
Laika Gars
16. jūlijā 14:47
Laiks obligātajām DNS analīzēm. Reproduktīvo tiesību joma ir tā, kurā vīrieši ir praktiski beztiesiski un tiek diskriminēti ne pa jokam. Ir jāatceļ paternitātes pieņēmums kā tāds. Tikai DNS analīzes atzinums var būt pamats bērna ierakstīšanai pasē. Tas ir jānosaka likumā. Līdz šim pret vīriešiem ir diskriminējoša attieksme - ja tā ir tava laulātā, tad visi viņai dzimušie bērni automātiski ir tavi pēc paternitātes pieņēmuma. Un visas saistības arī. Vīrieši to nezina un spiesti pat maksāt alimentus svešiem bērniem. Viņi ir naivi un neizglītoti dodoties pie altāra. Viņi nezina uz ko parakstās. Ir jāsāk viņu izglītošana.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi