Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Elvisa17
14. jūlijā 08:32
Tikai 1000 pieprasīja? Ko tik lēti?
Ineta Ozola
14. jūlijā 09:23
Nu tad beidzot objektīvs skatījums un vērtējums bez visa tā bullšita, ko Kivis parasti dzen...pašpasludinātā zvaigzne
Alvils Spilva
14. jūlijā 11:09
Atkal šis deģenerāts....Cik var?
Alida Djatlika
14. jūlijā 11:14
Parasti vīriešus, ne tikai sievietes, bērna piedzimšana ved pie prāta, bet kā redzams, šo muzikantu, nekas un neviens nevedīs pie prāta.
Jany Prokentis
14. jūlijā 11:32
notirgos maati arii
Edvīns Bražonis
14. jūlijā 11:36
Nez par cik viņš pārdotu savu sievu Lieni vai viņas kailfoto?
xyo2003
14. jūlijā 11:56
https://www.youtube.com/watch?v=9TMHSk4B9n8 xdddddd
Svētais Naivums
14. jūlijā 12:20
Ja, tas kivičs būtu kāds princis( princese) vai karalis, tad žurnālisti rindā stāvētu pēc fotogrāfijām. Pašam piedāvāt un vēl prasīt "štuku" par viena zīdaiņa ( zīdainis nav parasts, bet kristāla, vai?) bildi ir pilnīgs pazemojums( izdevējs tak atbildēja, ej tu dillēs ar savu zīdaini un tūkstoti). Tam Darvina teorijas pēctecim nav pilnīgi nekādass cilvēka pašcieņas un sapratnes par morāli.
Mazais Nepareizais
14. jūlijā 14:08
Kas jauns,varu jums 800 eiro samaksāt lai uz nedēļu tos slimos cilvēkus neredzētu!!
Elvisa17
14. jūlijā 15:07
Kivičs brīnās: Par krogu muzikanta kārtējās sievas kārtējā bērna bildi neviens pat 1000 negrib maksāt? Nu kā tā var!
Elisa Meijere
14. jūlijā 15:18
tagad, kad liene bērnu piedzemdējusi, nekur vairs neliksies, varēs atkal klapēt. būs jābēg uz klosteri ar visu bērnu. dzērājs paliek dzērājs, laikam nauda sāk aptrūkties, ka jāpelna uz bērna rēķina
Svētais Naivums
14. jūlijā 15:36
> Edvīns Bražonis Šodien 11:36 Domāju cena būtu tāda pati, kā par zīdaiņa foto.... nekāda. Kādam izvirtulim var būt interesantas fotogrāfijas no pagrimušas ģmenes ikdienas dzxīves, vēl jo vairāk zīdaiņa bildes? Slimam ar galvu jābūt, lai par ko tādu interesētos. Cilvēkiem interesē viņu radu un draugu dzīves, nevis kaut kādi attālināti pašradīti interneta zvezduni.
Iluta Lilientale
14. jūlijā 16:32
Vnk trūkst komentāru cik tālu var aiziet, jo tālāk, jo trakāk, ne kauna ne goda, bet ko var gribēt no tāda dzērāja fuu man būtu kauns kaut ko tādu darīt. Nesaprotu kā vinam nav kauns no saviem radiem?
Inga Madara
14. jūlijā 17:01
Ja Dievs smadzenes cilvēkam nav iedevis, tad tur neviens vairs nevar līdzēt... Dzelmju Mārcis pamainījis niku, cer, ka kļuvis neatpazīstams. Maini, cik gribi, tevi-muļķi- starp tūkstošiem atpazīs ar " neta troļļu bandu, dalbajobiem un tt"...
Anita Kalniete
14. jūlijā 20:28
Neviens tur krūmos nesēdēja. Un Kiviča melus ir viegli atpazīt, FB vien bija nez cik tur labojumi. Pie 7 reizes, viņš izdomāja ka žurnāliste bija ielīdusi mašīnā. Te rodas jautājums-kur bija vecāki? Droši vien skrēja pēc šmigas,atstājot mazuli briesmās. Kaut gan visticamāk, ka neviens nekur nelīda. Nu iznācāt ar bērnu no slimnīcas, sēdies mašīnā un brauc mājās! Kur problēma? Bērnu neviens gribēdams nevarēja nofotogrāfēt, jo viņš atradās autokrēsliņā un ir ļoti maziņš. Ja nu vienīgi Kivičš mazuli vicināja visiem gar deguniem, vot ko es varu beeeee! Un RīgasDzemdību namam vajadzētu par to baurošanu un cūkošanos zem logiem tefteli tiesā iesūdzēt. Tur guļ māmiņas pēc ķeizariem, vai pēc smagām dzemdībām. Vai ari ar bērniņu problēmas, viņām vajag mieru. Bet te orangutānu pāris bauro.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi