Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
3. jūlijā 14:17
Kādai tas beigsies visnotaļ bēdīgi un tā nebūs karaliskā ģimene.
Alvils Spilva
3. jūlijā 14:38
To jau no šķirtenes zvezduļkas ,kas iedomājusies ka pasaule griežas ap viņu,varēja sagaidīt.
jedi
3. jūlijā 17:02
ko tik švaki? uzreiz vajadzēja par rasismu apsūdzēt.
Elisa Meijere
3. jūlijā 17:39
īsti normāla viņa nav. atrāva hari no ģimenes, pataisija par neko, tagad vēl sanaidos ar ģimeni. sasekas hercogiene- parasta afroamerikāni intrigante, uzreiz jūtams, ka ne izcelsmes, ne audzināšanas, ne kultūras...
Aelita Balode
3. jūlijā 18:30
Vienmēr roku rokā. Un tas ir atslēgas vārds. Keitai tas ļoti rīvē sirdī. Jo par Keitu un Viljamu to pateikt nevar. Māksloti smaidi un māksloti foto, bet iekšā - tukšums un izmisums. Bet ar naidu laimi nesasniegs. Nu uzkūra naidu. Un tālāk? Harijs ir īsts godavīrs un savu ģimeni, savu mīlestību sargā un sargās vienmēr. Skaidrs ir viens- ļaudīm diemžēl dzeltenie notikumi aizpilda viņu pašu tukšās dxīves. Pretējā gadījumā gan Anglijā, gan Amerikā, gan visās citās valstīs būtu jau sen sakārtota likumdošana. Tā nav sakārtota likumdošana, kurā drīkst bāzt kameras sejā, līst dzīvokļos,gultās,dārzos, spiegot, noklausīties un aprunāt. Tā ir ļoti zema kultūra. Un atliek vien cerēt, ka reiz cilvēce no saviem pamperiem izkūņosies. Bet pagsidām - atliek vien skaust Meganad um Harija skaistajām jūtām.
suncity
3. jūlijā 18:34
Neiet Harim galīgi. Žēl puikas ,vot tā iet ,ka omi neklausa !!! Lai Haris tagad visā pasaulē visiem neklausīgiem mazdēliem par biedinājumu !!! P.s. - Ketrīnītei gan viss ok. Labi audzinātām meitenēm pilnīgi cits pasāciens !!!
Melānija
3. jūlijā 19:15
Paga,paga SALVĪT, Megana ļoti labi zināja,kādā ģimenē ieprecējās,zzināja kāda tur kāartība pastāv,un to arī vajadzēja ievērot,tagad visi vainīgi.Vainīga ir viņa pati.Tagad taču viņa ir prom no karaļnama,lai laimīgi dzīvo savā Amerikā,bet atkal slikti.Viņai laikam gribētos,kad visi dancotu pēc viņas stabules,aktrise ir un paliek aktrise.
Agris Aboltins
3. jūlijā 22:43
Gribēju rakstīt, bet Melānija jau visu pateica. Salvi, kā tad Tev ar apnikt angļu karaļnams, ja Tu kverni Latvijā, mīli Krieviju, bet neesi spējīgs pat biļeti turp nopirkt.
Melānija
4. jūlijā 10:42
MARCIS DZELME.nesaprotu par ko tu tik rupji lamājies? ko es nepareizi pateicu? Tāds ir mans viedoklis,un diemžēl,slims vai pārdzēries alkoholu tu essi pats.Cieni citu cilvēku viedokļus,jeb to tu neesi nemaz spējīgs izdarīt? Un,lūdzu tās pretīgās lamas paturi pie sevis!
Pujene Sārtā
4. jūlijā 11:08
Mārcim kārtējā nesaturēšana... Kā sākas verbālā caureja, tā nevar apstāties... Ar vārdu krājumu gan tā bēdīgi - kā cittautiešu pārdzērušos deģenerātu ģimenē augušam piecgadniekam, bet tas jau cilvēkam netraucē ar maniakālu centību, mainot tikai to (viņam zināmo) lamuvārdu secību, piedrukāt komentāros veselu lapu. Kas attiecas uz pašu rakstu, tad te pierādās, ka nedrīkst karaliskajā ģimenē laist ko pagadās...Pareizi jau te izteicās par zvezduļku, kas iedomājusies, ka tūlīt viss pasaulē notiks pēc viņas prāta...
Melānija
4. jūlijā 18:57
PUJENE SĀRTĀ,man prieks,ļoti precīziun pareizi pateicāt! Malacis!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi