Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Melānija
30. maijā 12:01
Lielbritānijā slikti,ASV slikti,nu tad jau būs vēl palikusi Dienvidāfrika,jābrauc vien būs pie savas tautības pārstāvjiem,tie varbūt nedarīs neko ļaunu viņai.
Marcis Dzelme
30. maijā 14:00
Tu slima infantila kuce Alida Djatlika tev reala vieta ir Tvaika iela 2 bez interneta pieseguma kur tadi sranjie dobajobi neta trolli rodas.
Melānija
30. maijā 14:59
MARCIS DZELME, nav skaidrs .cik tev ir gadu,bet,ka tu esi viens neaudzināts,dumjš rupeklis.Lai ko arī k'das komentētājs teiktu,un tas nesaakrīt ar taviem uzskatiem,tev nav tiesības rupji zākāties.Katram ir tiesības paust savu viedokli.Vispār tev būtu jāatvainojas Alidai,vai vispār vairs nevērt muti vaļā,ja reiz vairāk par rupjībām neko neproti pateikt.Atvaino!
abolzinis
30. maijā 22:11
Kas tā izlaistā mulate par hercogieni? Nocopējusi izlaistu puišeli no Britu karaliskās ģimenes un tagad šantažē. Riebjas viss, kas saistās ar to blozgu. Riebjas viņas glumais, lišķīgais smīns, viņas nenormālā augstprātība un infantilā bezatbildība. Pretīgi!
Emma Pupa
30. maijā 23:28
Megana ir ļoti skaista, bet laikam ne pārāk gudra. Aizbēgt no karaliskās ģimenes nebūs iespējams nekad, jo vairāk bēgot būs lielāka interese par viņas, viņu dzīvi. Katrā ziņā novēlu visu to labāko. Skaista sieviete un bērns viņiem arī skaists kā par brīnumu nav melns:)))
Konstance Kalniņa
2. jūnijā 13:34
Mārcis Dzelme mani nosauca par pusdebilo kuci,kad es pieklājīgi pateicu,ko domāju par Meganu.Tagad es tikai pateikšu-ko Megana gribēja,to dabūja.Un varbūt viņai pat patīk visa tā jezga ap viņu.Mārcis Dzelme varbūt pats ir pusdebils un infantils,ja neprot kulturāli izteikties.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi