Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Hercogiene Megana. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Hercogiene Megana vērsusies policijā: viņa nejūtas droši jaunajās mājās 6

Slavenības
30. maijā 07:48 2020. gada 30. maijā 07:48
  Jauns.lv
Pierunājot vīru princi Hariju aiziet no karaliskās ģimenes un aizbraukt no Lielbritānijas, hercogiene Megana cerēja aizbēgt no tā, ko viņa uzskatīja par ļaunprātīgu vajāšanu no vietējo plašsaziņas līdzekļu pārstāvju puses.

Bet kas gan notiek tagad? Padzīvojot Kalifornijā vien pāris mēnešu, hercogiene pārliecinājusies, ka arī Amerikā neviens nedomā “likt viņu mierā”, kā bija cerējusi. Turklāt Kalifornijā Meganai nācies saskarties ar daudz biedējošāku situāciju, nekā tikai nepatīkamiem rakstiem par sevi preses slejās.

Tagad Meganai jātiek galā ne tikai ar parastiem paparaci, kas dežurē pie viņas mājas, bet arī ar droniem, kas lido tieši virs viņas un mazā dēliņa Ārčija galvām. Kvadrokopteru lidojumi, kas filmē un fotografē hercogieni un viņas ģimeni kļuvuši tik bieži un neatlaidīgi, ka viņa bijusi spiesta vērsties policijā.

Kā teikts iesniegumā, droni lidojuši virs mājas – kur šobrīd dzīvo Megana, princis un viņu dēls – šā gada 9., 19., 20. un 25. maijā. Turklāt šīs tehnoloģiskās ierīces riņķojušas ļoti zemu,  vien kādu piecu metru augstumā virs mājas jumta. Pēdējā reizē drons lidinājies tieši virs gadu vecā Ārčija galvas, kad Megana rotaļājusies ar dēlu piemājas āra baseinā. Savā iesniegumā Megana norādījusi, ka šāda situācija ir nepieņemama jau pati par sevi – pat, ja ar pārliecību var apgalvot, ka tie bijuši tikai paparaci vadīti droni. Jo nevar izslēgt, ka tā nav teroristu okšķerēšana, ar mērķi nodarīt ļaunumu viņas ģimenei!

Skumjākais šajā stāstā, ka jau no paša sākuma praktiski visiem, izņemot Meganu, bija skaidrs: prese nekur šajā pasaulē nebeigs izrādīt pastiprinātu interesi par viņu. Savulaik, kad pāris vēl nebija pieņēmis lēmumu pamest karalisko ģimeni, Kenterberijas arhibīskaps brīdināja: pat, ja Megana un viņas vīrs nolemtu atteikties no tituliem un aizbrauktu no valsts, viņiem visur sekotu paparaci, lai kur ģimene nolemtu apmesties. Viņš tolaik izteicās, ka, neatkarīgi no tā vai esi esošais vai bijušais karaliskās ģimenes pārstāvis – statuss viņiem ir kā “spriedums uz mūžu”.

Citi šobrīd lasa

PIRMS un PĒC: briti beidzot tiek pie friziera un atbrīvojas no karantīnā uzaugušajām pinkām 1
FOTO: Kima Kardašjana - vai tiešām topošā ASV pirmā lēdijā? 8
Mūžībā devies rakstnieks Pauls Bankovskis
Skatīt visus komentārus

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой