Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
EjTakTu
26. martā 16:02
Kas nu šamējs par mācītāju - mācītāja amatu un tiesības "par amorālu un garīdznieka cieņai neatbilstošu dzīvesveidu"šamējs zaudēja jau 2008.gadā...
ER Tutu
26. martā 16:24
Mācītājs, kurš par pamatvērtību uzskata savus pagājušāgada kartupeļus. Vai tad kāds ēd cauru dienu tikai griķus? Pilnīgs un galīgs "mācītājs"...
Cilvēks ar suni
26. martā 17:24
Par vēlu, Kaprāl! Nu tu esi pak*ļ* ar visu dziesmu grāmatu! Rudenī RIMI, Maxima vienu brīdi uzlika 0,47 eiro/kg, domāja ka ziemā un pavasarī cena būs vēl augstāka, bet kļūdījās. Tagad ar atlaidi tirgoja par 0,23 eiro/kg. Tā nu tu arī, augstu cenu gribēdams, kartupeļus pārturēji un tagad nav kur likt, un drīz jau būs jaunie. Rīkojies kā Jēzus, paēdini ap 5 tūkstošus vīrus ar piecām maizēm un divām zivīm. Atdod tos par velti izsalkušiem – daudzbērnu ģimenēm, veciem, nespējīgiem vientuļniekiem, pansionātiem, bērnu namiem, un tu redzēsi, ka rudenī būs kartupeļu rekordraža.
Katia Wang
26. martā 17:30
Es tik brīnos,kā zeme vel Korāli tur? Sievu tak sita,ar jaunām dūdiņām savā Volvo vizinājās, pusplikas bildes draugos publicēja...šito tagad par m.ācitāju sauc? Dies' lai gorābstās!
Edward
26. martā 20:13
Pa 0.50 kg macitajam naksies est tos kaetupelus pasam
Gatis Tumševics
29. martā 17:04
Jā, atveda maniem vecākiem kartupeļus. Bija acīmredzot ilgi uz lauka nogulējuši, zili. Atdeva tētim, paspieda roku uz ielas, tālāk nes kā gribi, būtu palīdzējis.
Dace Ungure
1. aprīlī 09:36
Tiešām Valters Gunu sita? To ka, ar dūdiņām apkārt vizinājās tas nav jaunums.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi