Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
24. martā 06:55
Cerams,ka tagad viņi aizdomāsies nākamreiz braucot uz ASV,jo cirku var spēlēt arī Latvijā.
Agris Svarcs
24. martā 08:11
nav ko braukt,uz ļaunām zemēm!!!
Dzintars Lielais
24. martā 09:37
ASV izvirzās pirmajā vietā inficēto pieauguma skaita ziņā. NATO neko nav spējīgs panākt ,viņu metodes ir pilnīgi neefektīvas. Mirklis atlicis līdz viņi lūgs palīdzību Krievijai....
Laine Wolf
24. martā 11:03
Pecolli kundzei simptomi? cerams ka pashizoleesies, jo taa kaa vinjai ir aizdomas uz saslimshanu, jaaseezj maajaas.
Arvidas Sabonis
24. martā 11:40
Laine Wolf, esat daune? Ja būtu lasījusi rakstu, zinātu atbildi uz sevis uzdoto jautājumu! :)
juju
24. martā 11:57
Nu švaki tie burvju mākslinieki. Vajadzēja biļetes vienkārši izvilkt no kaut kaut kurienes kā to parasti dara burvju mākslinieki. Un nebūtu nauda jāķērnā.
Dzintars Lielais
24. martā 12:31
Ticiet vai nē,bet piepildās Vangas pareģojums,par bīstamu slimību ,kura nāks no austrumiem. Ies bojā daudz cilvēku,taču
Dzintars Lielais
24. martā 12:32
Taču visus glābs Krievija,nevis NATO vai ASV. Pagaidām tā arī viss notiek!
Dzintars Lielais
24. martā 15:27
Beerdrinkers Von Kowelenz: utainais aziātu otprisk,sēdi pie smirdīgajiem gansiem un drebi. Drīz jūs tur ķers dieva sods,arī tevi,ujobok....
Broņislava Dzene
24. martā 15:49
Tā iet tiem, kas domā un interesējas tikai par naudu, bet nevar ieskatīties katras dienas ziņās, kas notiek pasaulē, bet tomēr izrādās, ka zināja par situāciju Ķīnā, bet redziet cik šaura domāšana mūsdienu klaiņotājiem, ka neiedomājās un tad visi citi vainīgi, ka netiek mājās, bet var taču palikt un pārdzīvot šo laiku tur, kur atrodas. Cerams, ka turpmāk iedomāsies, ka katra diena nes ko jaunu un uz to ir jābūt gatavam katram, kam mazliet ir vēl pelēkā viela aizkavējusies galvā.
Irena Nelsone
24. martā 16:06
Tautas un to kompānijas , kas ilgstoši seko neoliberālisma patēriņa un morālā relatīvisma ideoloģijai - pamazām zaudē cilvēcību, interesē tikai nauda... turki, islamisti, kas tomēr seko reliģiski nosacītai tradicionālai ētikai - izrādās cilvēcīgāki? interesanti...
Beerdrinkers Von Kowelenz
24. martā 16:25
Irena Nelsone, kundzīt, ko nozīmē, Jūsu gānītais "neoliberālisms"? Kāds liberālismam ir sakars ar patēriņu, tirgu? Un, paskaidrojiet, lūdzu- ko nozīmē "morālais relatīvisms"? Nē, es labi zinu to, ka Jūs, kundzīt, uz šiem jautājumiem nespējat atbildēt. Bet es varētu, pie tam ātri! Bet Jūs nē! Kādēļ gvelzt kaut kādu bezsakaru, lietot vārdus, kuru nozīme nav Jums saprotama???
Irena Nelsone
24. martā 18:16
Cilvēki, kuriem iestāsta, ka viņi ir "pasaules nabas" ("cilvēks centrā"), kurus pieradina domāt tikai par patēriņu un par sevi, nevis ARĪ par citiem - loģiski ir mazāk empātiski.... Tradicionālajās, ar reliģiju saistītajās kultūrās vērtība ir: uzmanība pret citiem, pat ziedošanās citu vai idejas labā utml. Tam ir savas labās un arī ne tik labās blaknes. :) Neoliberālisma principi ir brīvā pārvietošanās, brīvība bez robežām (arī morālajām), un brīvā naudas plūsma.. Nav slikti, bet krīzes sitācijā tas kavē operatīvi izolēt slimos obligātās karantīnās. => Visa pamatā ir vērtību sistēmas. Taču, lai tās objektīvi izvērtētu, jāatbrīvojas no virknes skolā iepotētu stereotipu.. :)
Irena Nelsone
24. martā 18:28
Liberālismam ir dažādi paveidi, ekonomikā tas sākonēji tieši nozīmēja brīvā tirgus kultu un valsts nozīmes samazināšanu (Ādama Smita "invisibele hand", "laissez-faire" utml.), savukārt sabiedrībā mūsdienīgāki liberālisma paveidi sludina to, ka morālē nav universālu vērtību, viss atkarīgs TIKAI no laikmeta un sabiedrības - vai paša cilvēka vēlmēm ("klasiskajā liberālismā" , 18., 19. gs. tā gluži vēl neuzskatīja).
Irena Nelsone
24. martā 18:40
Vai morāle ir atkarīga no subjektīvām vēlmēm un sabiedrības doktrīnām - var pārdomāt pārlasot Imanuela Kanta "Praktiskā prāta kritiku" , filozofs parāda, ka morāles likums, turklāt objektīvs, universāls, ir atrodams katra cilvēka apziņā, tikai mums ir brīv' to arī neievērot.. ko diemžēl arī darām, "Finair" darbinieki šo mūsdienu cilvēka ievirzi šajā gadījumā demontrējuši, izšķiroties NEPALĪDZĒT grūtībās nonākušajiem.. turki izrādījušies izpalīdzīgāki (lai gan par I. Kantu, protams, nav pat dzirdējuši.. :)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi