Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Asais Pipars
9. martā 06:43
Slikti strādā žurnalisti, ka nav izsekojuši slavenību pāri un nezin, kur mīt zvaigznes..... nu padomājiet loģiski, kur citur viņi var dzīvot, ja nav naudas, kurš viņiem izīrēs dzīvokli, ja zin, ka var nesamaksāt..... tāpēc, nav ko tur daudz minēt.... starp citu, Ļenka tak grasījās atsākt gleznot, lai tirgotu gleznas.... kā pagāja koncerts VEF kulturas pils pagrabā?! Izpārdots un ar papildkoncertiem?!?!?!
Filips Līcis
9. martā 08:00
Ko nozīmē vārds ,, IESPĒJAMS" pārdevusi par lielāku cenu ne kā Banka uzlika izsolei!? Kaut kā neiet kopā! Tiesa izpildītāji atsavina par nemaksāšanu Nodod Bankai lai ar atgūto var norēķināties! Te pēkšņi kaut kādi nezināmi spēki, kuriem nav pat dzīvoklis īpašumā, tajā skaitā kaut kāda Liene - IESPĒJAMS! pārdod?!
Anita Kalnina
9. martā 08:48
Asajam Piparam! Mūsdienās žurnālisti neprot strādāt, pārkopē no FB, IG un viss kārtībā! Ja kārtīgi savu darbu darītu, zinātu kam pārdeva, kur šie dzīvos. Utt. Ko par šiem saka kaimiņi. Bet pakaļu negribas kustināt. Tik paste/copy. Mēs jau sen to zinam, bet "žurnālisti" uzdrukā un pasniedz kā sensāciju.
Agnese Ozolina
9. martā 19:20
Murgs kautkads nevar viena bridi samaksat alimentu paradu ko kaut gan valsts skruve auksa ar iemeslu minimala celas celam ar alimentus bet algas gan necelam lai tik nabagi vel vairak paradas
Marcis Dzelme
9. martā 21:10
Idiotiem idiotu komentaris,kur tadi kretini vispar rodas.
Marcis Dzelme
10. martā 09:01
Tu tak Antita Kalnina es viena slima kuce,un tavi un parejo murganie komentari man ir pilnigi pie vienas vietas,
Dīvains vējš
12. martā 07:46
Kāpēc izdzēsts man komentārs?!?!?!
Dīvains vējš
12. martā 09:23
Nevis vairs netiek tirgots, bet ir jau pārdots. Bet tas jau nekas, katru mēnesi ir jāmaksā uzturlīdzekļi bērniem, tikai šoreiz vairs nebūs ko tirgot. Konti būs bloķēti un dzīvos pa īstam nost 😀

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi