Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Edmunde Ozola
25. februārī 06:56
He, he, he...Ir ar ko lepoties trīs bērnu mātei....par to ceturto māc šaubas, ka vispār ir. Šo abu nožēlojāmās dzīvītes vajadzētu jauniem cilvēkiem rādīt un stāstīt visā krāšņumā - kā nevajag dzīvot. Raksts labs...ar tādu foršu sarkasma piesitienu. :)))
Antons Fjodorovičs Polučka
25. februārī 07:16
Riktīga latviešu ģimene......un ģimenes"galva" pat uz Saeimu balotējās
Svētais Naivums
25. februārī 07:31
> Antons Fjodorovičs Polučka Šodien 07:06 Tu salīdzini ar savu ģimeni un domā, ka visi tā dzīvo?
Antons Fjodorovičs Polučka
25. februārī 07:33
Svētais Naivums - Tu laikam savulaik par daudz govju mēslus esi sapīpējies,jo īsti pat nesaproti ko pats uzrakstīji..
Svētais Naivums
25. februārī 07:39
> Antons Fjodorovičs Polučka Šodien 07:33 Varu izteikt tikai nožēlu par to, ka nespēj vienkāršu tekstu uztvert. Ak jā, ko tikai daži nepīpē, ko tik visu tu savā dzīvē neesi baudijis( pat govju mēslus pīpējis), sūrais vecis laikam esi?
Antons Fjodorovičs Polučka
25. februārī 07:43
Svētais Naivums - Nu no tādiem kā tu,neko citu gaidīt nav iespējams - jūs vienmēr zinat labāk ko citi spēj un ko tie nespēj,ko tie ir vai nav lietojuši.Nu neesat jūs tādi kā "mēs" kas savos izteicienos balstās uz jūsu savulaik izteiktiem apgalvojumiem ( tavi savulaik izteikti apgalvojumi,ka tabakas vietā izmanto govs mēslus)
Antons Fjodorovičs Polučka
25. februārī 07:45
Svētais Naivums - Pēc analogijas,varu tikai izteikt nožēlu,ka neesi spējīgs vienkāršu tekstu korekti noformulēt un padomājot par tā zemtekstu.Grūti jums ar domāšanu tāpēc bārstaties ar komentāriem,kuru jēgu paši pat nesaprotat
Svētais Naivums
25. februārī 07:54
> Antons Fjodorovičs PolučkaŠodien 07:43 Redzi Polučka, kad es rakstīju par govju mēsliem tabakas vietā tā bija līdzība ar kuru raksturoju kādu konkrētu izstrādājumu. Bet Polučka jau principā nesaprot, ko nozīmē līdzības, saprot tiekai tekstus ar kuriem tieši pa aci?Turpretim tu izteici apgalvojumu, ka es esot sapīpējies govju mēslus. Tad nu es arī izdarīju vienīgo loģisko secinājumu, ka dikti labi pārzini kā uzvedās cilvēks kurš ir sapīpējies govju mēslus. Kā gan tu savādāk to varētu zināt ja pats nebūtu mēģinājis?
Antons Fjodorovičs Polučka
25. februārī 08:04
Svētais Naivums - Tālu nav jāmeklē,ieej pačeko savu "līdzību" kura varen līdzīga izskatās apgalvojumam,bet ja reiz tu tik zinoši toi apgalvo,tad pēc elementāras loģikas izdarām secinajumu - tu esi pīpējis govs mēslus.Bet tā manuprāt tādu vielu pīpēsana ne pie kā laba nenoved,tad arī izteicu pieņemumu,ka tava delīrija saistāma ar govs mēslu pīpēšanu
Anna Liepiņa
25. februārī 08:07
Pie tam ka sis dzivoklis nemts kredita! Un loti sen nemts! Tagad vispar bez naudas paliks. Dala UGF, parejais bankai!
Anna Liepiņa
25. februārī 08:33
Un vel, calenem pardomam. Neesmu es traka ElenaElena!
Anna Liepiņa
25. februārī 09:19
Lai maksatu kreditu, jabut darbam! Tapat dzivokli banka atnemtu.
Anna Liepiņa
25. februārī 10:09
Kivics jau pernvasar gribeja so dzivokli pardot, banka neatlava! Jo 80% vertiba nav vel izmaksata .
Anna Liepiņa
25. februārī 10:24
Banka vienojas ar UGF! Sakotneji valsts parads,tad bankai. Ja nepietiks, banka piedzis no paradnieka! Liene labak stradat ietu.
Cilvēks ar suni
25. februārī 10:51
Tēvam jau vajadzētu atsaukt alimentu prasību pret Lieni un vienoties ka dzīvokli par alimentu parādiem pārrakstīs uz vecākās meitas vārda. Pēc tam dzīvokli izīrēt un par to naudu atmaksāt bankai kredītu. Meitai tāpat tūlīt būs pilngadība un ja ne visām, tad vienai dzīvoklis turpmākā dzīvē būs vajadzīgs. Šādās izsolēs jau nekad dzīvokļi par to īsto vērtību netiek pārdoti, vienmēr kāds no malas ir patiesais labuma guvējs. Dzīvokli pārdot ir viegli, bet nopirkt ir daudz grūtāk.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi