Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Tuudalu Cuuka
17. februārī 19:36
Pats, suka, nostučīja un apsūdzēja savu draudzeni par uzbrukumu, un tagad nu svepst, ka viņa sirds esot salauzta, weee, weee, weee... Riktīgs padla tas bērtons, ne vīrietis. Sievietes žēl , protams.
Haks Piterss
17. februārī 23:52
Ar nepacietību gaidu , kad sirdsapziņas nomocīti par regulārām FAKE NEWS sev harakiri istaisīs ''Pornorāmas'' diktori .
Cilvēks ar suni
18. februārī 07:14
Tā mētāties ar dzīvību var tikai ja dzīve ir bezjēdzīga un tukša.Ja dzīvei būtu piepildījums, tad tai būtu cita vērtība. Cik daudz cilvēku uz nāves gultas cīnās par katru nodzīvoto dienu un stundu. Cilvēciņš ar izkropļotu vērtību skalu, šovi, raidījumi, ceļojumi, fotosesijas, itkā tas būtu pats galvenais. Dēļ apsūdzības TV bosi nolēma attīrīties un «pasaule sabruka», dzīvei zuda jēga.
Beerdrinkers Von Kowelenz
18. februārī 10:21
Haks Piderss, utaunais kremļa padla, tik troļļo.
Numi Dante
18. februārī 14:49
Piekrītu Cilvēkam ar suni,visticamāk tas arī nozīmētu kritiens uz leju finansiāli un varbūt pat “parasta” dzīve ar kaut kādu darbu,nedomāju ka tikai apsūdzība bija visa pamatā,bet tas kādu viņa redzēja nākotni pieļauju ka.
Numi Dante
18. februārī 18:32
Es varbūt viņu kkādā ziņā saprotu,ir četrdesmit gadi,izveidota zināma karjera(izklaides žanrā),ir labi vai pat ļoti laba finansiāla iztikšana.Un tad tas viss beidzās,cilvēks jau ir pieradis pie tā kā ir bijis un nevar ar domu,ka tā vairs nebūs-samierināties.Cik daudzi cilvēki tā nav aizgājuši mūžībā,arī tepat Latvijā-pašrocīgi.Neviens jau nevar iejusties līdz galam otra dzīvē,un katrs atšķiras ar to kas viņam šķiet būtiski,kam nekas diži nav bijis nav arī ko diži zaudēt-protams es nevēlos teikt,ka pašnāvība ir rīcība uz kādu jāiet,taču arī parasta dzīve nav visiem pa spēkam-vērtība neslēpjas arī mūždien knapinoties,tas viss ir diskutabli.ps:Pieaugušo dzīve ir samērā skarbu noteikumu virkne-konkurence,viss tiek vērtēts,var just attieksmi,cilvēku vēlme dominēt,vai arī tad ir pavisam vienkārša dzīve,bet arī attiecīga samaksa-tad tas iet secen.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi