Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
anda berzina
15. janvārī 09:47
pusfabrikats izrada savu ES,kas augstu lec tas loti zemu krit.
MP
15. janvārī 10:07
Melnie pat karaļnamā spēj sataisīt šmuci, bet kas notiek ielās?!
dzintra
15. janvārī 10:48
Morganam pilnīga taisnība.Viņš vēl ir izteicies ļoti delikāti.
Zane Liepiņa (Zaņuks)
15. janvārī 11:01
,, Viņi aizvien grib būt karaļnama zvaigznes, viņi aizvien grib, lai britu nodokļu maksātāji apmaksātu lielāko daļu no viņu greznā dzīvesveida, ''- Ljoti precizs,pareizs formulejums,parejais jau ir liekvardiba!
Ādolfs Nāks
15. janvārī 12:12
Megana laikam nav informēta, kā britu specdienesti izrīkojās ar pašas vīramāti brīvdomātāju Diānu.
Maria
15. janvārī 12:49
Šitādi maitas kā Morgans ir tie, kas neļauj normāliem cilvēkiem dzīvot. Pats ir vienkārši greizsirdīgs, ka Megana viņu fiksi atšuva, tad nu izmanto savas iespējas viņai publiski atriebties.
janiss perkons
15. janvārī 14:04
vnk profesionāla "zeltrace"
Dainis Dobelis
15. janvārī 16:26
Nu nezinu, bet man tas čigān meitēns patīk.
Anita Kalnina
15. janvārī 17:44
Nabadzīte Emma, zem katra raksta reklamējas. Izskatās šamo neviens neņem. Man sievietei gados, problēmu nav atrast džeku, bet šai nu baigās problēmas.
Ina Fominova
15. janvārī 18:06
izlasiiju komentaarus un saprotu, cik stulbi ir tie, kas komentee. Nezina pilniigi nekaa, tik vien, cik Latvijas tenku lapele ir kaut ko saverveleejusi, bet katrs censhas jo kodiigaak nosodiit. Fui, jums. Suunu ciema tenku baabas. Priecaajieties, ka Eiropaa nezina latvieshu valodu, citaadi liela dalja no jums jau staaveetu tiesas priekshaa.
Zane Liepiņa (Zaņuks)
15. janvārī 18:24
Anita Kalnina Šodien 17:44, Emma katru nakti grib citu sexpartneri!
Alida Djatlika
15. janvārī 18:41
Ļoti pareizi vārdi.Un var būt arī pat tā, ka pirms precēšanās visu bija saplānojusi daiļā Megana, lai nokļūtu bagātībā, kuru nevarēs viņai atņemt un tad čau, es eju prom. Bet Harijam nav mugurkaula, ja būtu, viņš nekur nedotos prom no Karaļnama. Lai Megana vācās. Viņa tiešām ir milzīga egoiste.
dzintra
15. janvārī 19:12
Ina,par ko tāds satraukums?Eiropā diezgan daudzi zin latviešu valodu,tostarp briti.Morgans arī ir brits un populārs Lielbritānijā.Šaubos gan,ka viņam būs "jāstājas tiesas priekšā".Ja nu kādam var klāties plāni,tad tā būs "hercogiene"M.M.,jo tas numurs,ko viņa iecerējusi,neies cauri.Tā iet,kad zaudē mēra izjūtu un nevēlas saprast,ka jāapstājas savā neprātīgajā slavas kārē.Mūsu K.pāra līmenītis.Šie arī gribētu būt Latvijas "karaļi" un diktēt savus noteikumus.
Nellija Ko
15. janvārī 22:17
Es nesaprotu, ko tas Morgans, nebūdams no viņu slakas, tā bēdājas. Vai viņam tā melnīte ir ko nočiepusi? Un vispār - viņš cenšas būt svētāks par Romas pāvestu, pakaļlaizis. Man, demokrātiskā sabiedrībā augušai sievietei, šādas karalieņu roku bučošanas un klanīšanās viņu prieksā, izraisa tikai nožēlu par tiem, kas to dara. Un vēl smieklus. Visas tās karaļu būšanas ir klaunade, ko svešai acij labāk neredzēt.
Emma Pupa
16. janvārī 08:01
Manā skatījumā Megana ir ļoti skaista sieviete, taču karaliene nav īpaši gudra, ka nevarēja paredzēt šādu iznākumu. Jau pašā sākumā viņai vajadzēja atļaut šīs laulības ar noteikumu, ka abi balodīši nedūdo karaļnama sastāvā. Skaistās Meganas gēni pilnībā neatbilst karaļnama statusam,..kā izrādās arī viss pārējais.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi