Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Lerry Mulen.Jr
2019. gada 27. oktobrī 11:09
Pareizi ir. Sadzemdē vēl pāris bērnus, kļūsti resna un dzīvo laimīgi. Un nav ko visus mocīt ar savu mūziku.
Nazars
2019. gada 27. oktobrī 11:21
Agnesīte ir tik naiva. Nodzīvo kopā vismaz 10 gadus, un tad parunāsim. Vairāk kā puse izšķiras. Sākumā jau visi ir laimīgi, priecīgi un dod tik padomus visiem. Bet privātās dzīves bārstīšana publiski 99% noved pie šķiršanās.
Fenomens
2019. gada 27. oktobrī 13:04
Nu gan te divi traki apvainojušies par nieka vēlējumu citiem būt laimīgiem. Vai tik nespiežas ārā kāda personiska sāpe? xD
suncity
2019. gada 27. oktobrī 16:14
Super! Tiešām prieks par meiteni un lai Dieva palīdzība un lai izturība un spēks un skaidra galva caur gadu desmitiem abiem to kopābūšanas māju būvēt un to pieskāriena guni kurt! ))) Lai kupls veselīgu bērnu pulciņš un lai ceļi iet piekalnītes saulainajā pusē! Pēc 30 attiecību gadiem varu teikt - ir kruti būt kopā ar savējo cilvēku, kopā iet ,augt ,celt ,cīnīties līdz galam grūtos laikos ,izturēt ,svinēt un baudīt labās dienas ,noiet ceļu kopā līdz galam ,jo beigās ir foršāk kā sākumā.Un to balvu dabū tikai tie ,kas kopā bijuši visu mūžu ,tajā ir kaut kas vārdos grūti izsakāms ,tā sajūta !Tikai jāpieliek pagalītes ugunij visu laiku ,tas arī viss. Jābūt devējam. Tad arī sanāks! Veiksmi jauniešiem! ))))

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi