Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
janis
15. oktobrī 13:46
Man patīk kā liberistiskā pasaulē novelk svītru ko var mūsdienās drāzt un ko nevar. Tai pat laikā par ko pienākas pautu no ciršana un par ko nē. Eltonam ir taisnība džeksons bija slims tāpat kā slimi ir visi kam ir nobīde no normālashetereseksoalitātestes. Gan nekrofīli gan zoofili kā arī homoseksuāļi. Kāpēc tieši homoseksualitāte ir akceptēta kā sabiedrības norma kaut tā ir viens pret vienu psihiskā novirze kā pārējās augstāk minētās
Samirs Dišlers
15. oktobrī 13:46
Arī Eltons Džons ir garīgi slims un publiski sludina savu slimības veidu.
Gints Kalns
15. oktobrī 13:49
Tagad ir populāri paņemt kādu reālu personāžu vai notikumu (Fredijs Merkurijs vai sabiedroto izcelšanās Normandijā) un apkrāmēt visu ar murgiem, kas ir tālu no patiesības. Var arī vienkārši sacerēt filmiņu par to, kā ļaunie okupē Latgali.
Onslows
15. oktobrī 13:53
Vai tad pats ar nav tāds garīgi slims ar homopedoslimību!
Samirs Dišlers
15. oktobrī 13:54
Jā, Džeksons nepalika ilgi geja viesībās, bet aizgaja parunaties ar vienkāršākiem cilvekiem - kalponi; tagad - tas ir skaidrs pierādījums, ka Džeksons bijis izkūkojis pratu un nevarēja uzturēties pieaugušo sabiedrībā!
Kristaps
15. oktobrī 14:05
Visi mākslinieki ir slimi manuprāt , vienkāršam cilvēkam ar tādiem komunicēt grūti !!!
MikeKoglin
15. oktobrī 14:26
Pats Eltons ir garīgi slims..jo petuhs..kaku stūmējs
Dzintars Lielais
15. oktobrī 18:02
Tāds nu ir tas slimais un sapuvušais kapitālisms, pēc kura skrien arī pastaļi. Gribās to visu ieslaucīt okeānā vai uzmest pāris Sarmatus....
Tuudalu Cuuka
15. oktobrī 23:14
Labs piemērs tam, kas var notikt, ja mazizglītots un savā būtībā galīgi tups nēģerēns pēkšņi tiek pie ļoti lielas naudas. Jumts aizbrauc pilnīgi, uz neatgriešanos. Starp citu, šis ne tikai uz nēģerēniem vien ir attiecināms ;)
Realitāte
16. oktobrī 10:11
Īstenībā šī ir jau diezgan veca "sensācija" Tipisks dzeltenās preses ražojums lai savāktu sašutušo lasītāju klikšķus. Biznes paliek bizness, kārtējais Mee too variants. Tikai neviļus rodas jautājums kur tie "cietušie' bija pirms gadiem 20? Un cik viņi saņēmuši, jeb cer saņemt par savām "atklāsmēm"?
Emma
16. oktobrī 10:42
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
Emma
16. oktobrī 10:44
Aicinu jūs uz privātu latviešu seksa klubu - http://lady4.fun Šī ir labākā vieta, kur atrast seksa partneri! Gaidīšu jūs tur :)
Diana Joyner
16. oktobrī 12:32
Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saaņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ..........................>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m
Vjačeslavs Petraškins
19. oktobrī 10:43
Aizmirsāt uzrakstīt ka Leaving Neverland tie vīrieši gribēja 100milljonus, bet zaudēja tiesā. 😁 Un eltons nevar savādāk nekādi sevi popularizēt kā rakstīt par Maiklu Dzeksonu. 😁 Kam tad interesē vecā petuha dzīve. 😁

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi