Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Inga Bērziņa
2019. gada 10. oktobrī 14:52
Man ļoti žēl, ka talantīgi, jauni cilvēki aiziet smagi no šīs dzīves. Pārāk daudz notikumu- prese, TV, darba kolēģi, arī draugi izprovicē ar savām nožēlām, pat noskauduma enerģijām. Slimības rezultāts jau bija zināms- ātra nāve. Kāpēc par to visu rakstīt, ziņot u.ttt.?
Melānija
2019. gada 10. oktobrī 15:21
Man arī ļoti žēl,ka viņai tik smags liktenis,jauna,skaista sieviete un laba aktrise,un arī bērni vēl mazi.Varbūt vēl ir kāds cerību stariņš,kas ļautu izveseļoties,ja ne pilnīgi,tad kaut tā,lai varētu vēl padzīvot,dzīvē taaču notiek arī brīnumi.
Эгон Волк
2019. gada 10. oktobrī 15:59
Kā var tā spriest, ka it kā nevajadzējis teikt objektīvo patiesību... Vajag teikt, un jo tiešāk, jo labāk. Pie tam teikt nevis kaut kādiem radiem/tuviniekiem/ziņkārīgajiem, bet pašam slimniekam, un tikai pats slimnieks drīkstētu izlemt, kam un cik stāstīt "uz āru".
Svētais Naivums
2019. gada 10. oktobrī 16:31
Vai "Kas Jauns" beidzot nepietieks psihoterapeta parbaudēm, šo par Zovorotņuku raksta autoru? Šis cilvēks ir acīmredzemi pārņets ar Zovorotņukas vajāšanas māniju. "Kas Jauns izbeidziet šo cirku, tas nav smieklīgi. Šo "reportāžu" autors ir garīgi slims. Ja viņa ir patiesi slima, tad lai ārstējās un aiziet Dieva mierā. Kamdēļ ir KATRU DIENU JĀPUBLICĒ KAUT KĀDAS JĒLĪBAS?
Melānija
2019. gada 10. oktobrī 16:37
Cienītais kungs,tās nav nekādas jēlības,bet tikai informācija par zināmu aktrisi,jaunu sievieti.Neesiet tik cinisks,tā ir briesmīga nelaime,lai kas tas par cilvēku arī nebūtu.Skumji,ka ir tik cietsirdīgi cilvēki,kā Jūs.
Svētais Naivums
2019. gada 10. oktobrī 16:50
Sāksim at to ka viņa nebūt nav jauna sieviete bet pusmuža gados sieviete. Tad turpinsim, ka protams slimība ir nopietna. Tā nav "nelaime", tā ir slimība. Interesanti kāpēc es esmu cietsirdīgs, zini kādu kurš nav miris? Runa nav par to. Runa ir par to, ka kāds neaptēsts žurnālists - diletants pelna naudu izmantijot ziņas par šis aktrises veselības stāvokli. Turklāt, cik var spriest žurnālists pilnīgs idiots.
Dzintars Lielais
2019. gada 10. oktobrī 17:22
Atkal ziņās no agresorvalsts Krievijas! Tepat Latvijā katru dienu mirst vēl jaunāki onkoslimnieki nekā tā Zavorotņika..., tiem nekādas uzmanības....
Runājošā galva
2019. gada 10. oktobrī 17:23
Šoreiz jāpiekrīt tiem, kas lamā šo žurnaļugu. Viņš (vai viss Kas jauns) ir pilnīgi idioti. Kas, Jums šis notikums ir kaut kāds realitātes šovs no notikuma vietas, ja jāraksta par to 2 reizes dienā?! Dodiet tuviniekiem un pašai pavadīt šo laiku tā, kā viņi grib. Vēlāk varēsiet rakstīt tik daudz cik gribēsit. Bet nē, debiloīdiem klikšķi jāvāc! Pretīgi žurnaļugas!
Svētais Naivums
2019. gada 10. oktobrī 17:32
Briesmīgi laiki pienākuši, pat runājoša galva atdzīst, ka man ir taisnība, vienīgi "Kas Jaunsie"turpina savu politiku, ka strausi, neko neredzam un nedzirdam.
Svētais Naivums
2019. gada 10. oktobrī 17:55
> Melānija Šodien 16:37 Melānijai personīgi (īpaši personīgi ). Varbūt Melānija nav mācījusies nekādā izglitības iestādē, jo savādāk Melānija zinātu, ka etikete saka, ka kungi ir godāti, bet dāmas cienījamas. Ja cilvēks ir no prastās tautas, tad tādus sīkumus var nezināt. Lai tev veicās dzīves gudrību izziiņā.
Melānija
2019. gada 10. oktobrī 19:02
Piedodiet godājamais SVĒTAIS,neapvainojiet mani,man tikai žēl šīs sievietes,jo manā ģimenē arī notika tāds gadījums,kad aizgāja 3o gados mans dēliņš.Protams,visi esam mirstīgi,man tās tā ļoti pieķērās sirdij,kad notiek tādas nelaimes ar cilvēkiem,tas ir briesmīgi tuviniekiem,ticiet man.
Svētais Naivums
2019. gada 10. oktobrī 19:11
Melānija Šodien 19:02 Ā, to visu var saprast, tikai nevar saprast, kamdēļ viens žurnālists/te publicē pretrunīgas ziņas un musina tautu. Turklāt tiek publicētas ziņas kuras izslēdz viena, otru, kas vedina uz domām, ka autors nav īsti pie pilnas sajēgas publicējot savus rakstus.
Svētais Naivums
2019. gada 10. oktobrī 19:42
Un vēl ne visiem ir skaidrs, godājamais nav SVĒTAIS, godājamais ir NAIVUMS, tāpēc, ka lielākā daļa nespēj uztvert elementāras lietas par ko tiek rakstīts vai komentēts..

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi