Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Astra Strade
8. septembrī 11:10
Kādas šausmas ....
Asais Pipars
8. septembrī 13:46
Bet kax ir tie visi cilvēki????? Atskaitot vienu zilo, ārstu ar "zelta rokām" un vecu blozgu no saldus, ar savu vīriņu afēristu, tur vairs citus nevar pazīt. Drošvien tie ir "gooooodīgie" nodokļu maksātāji, kuri atlicināja naudiņu no pieticīgajiem ienākumiem, lai nopirktu ielūgumus uz šo jocīgo parodij šovu.... tajās aprindās, apmeklēt to tusu, laikam ir baigais pačots, bet nekas vairāk...tiešām dīvaina publika,.....
Karīna Nolle
8. septembrī 15:13
Mana nabaga Rīga.Kas uz Taviem pleciem ir jāiznes.
aivo davidson
8. septembrī 15:37
Kā īsts Rīdzinieks apsveicu Rīgas svētkos! Lai arī būtu pieklaigi ar klusuma brīdi pieminēt aizbraukt spiestos! Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot! Latvijā māju mums vairs nav. Un neesam vainīgi, ka savulaik nebijām slinki, bijām uzņēmīgi, bija savi uzņēmumi, Zviedrbankas "skreja pakaļ" un piedāvāja kredītus, lidz pienāca krīze mums palika parādā, mēs palikām parādā, cik aizbrauca, cik nodzērās, cik izšķīrās un bērni palika bez tēva, cik nokļuva organizētās noziedzības rokās!? Par to ziņas neraksta! Cik palikuši mazāk nekā 1.9 miljoni!
Rasma Garda
8. septembrī 20:43
48.bilde- kaut kas briesmīgs!
Vīrs Ragnesis
8. septembrī 21:20
Atgādina svinības mēra laikā
Sandra Rukmane
8. septembrī 21:54
Sausa izrādīšanās, lielākā daļa izskatās pēc papagaiļiem... Tikai ārējais, dvēselē absolūts tukšums....
Nazars
8. septembrī 22:52
Burovs pat nejēdz, ka nav pieklājīgi uzņurcīt žaketes strūri, lai roķeli iebāztu bikšeļu kabātā! Dažiem vīrietīšiem nav zeķu, bet pie uzvalka ir mokasīni!!! Laikam neandertālieši? Un tā sieviete , biedre Tružņevice, Tolmačova, vai kā viņu tur.., rozā kleitā, tā pārmālejusies, ka klauni cirka arēnā nobāl! Tiešām pusmūža sieviete ir tik neglīta, ka tā jāmālējas?? Bērniem no tāda paskata nav bail?
Regīna Ločmele
9. septembrī 00:15
Ak Dievs, tās diadēmas , augumam un vecumam neglaimojošie tērpi, briesmīgais meikaps...! Bet, visvairāk mani pārsteidz , tas bariņš skatītāju, aiz barjerām - ar kamerām rokās! Tik pazemojoši- kā tādi nabagi , zemākais slānis- kaut kur pa pakšiem, lūrēt, kā ,, krējums ,, atpūšas. Pašcieņas vispār nav?!
Solvita Dudina
9. septembrī 05:55
Paldies, no sirds izsmējos, īsts slavjanskij bazar! Labāk jau nu nebūtu blamējušies šitā. Vecie melngalvji kapā rotē. No otras puses, skaists uzsktāmais materiāls sociālantropologiem, kā izskatās, kad iz grjazji v kņazji!
Aldis Rudzītis
11. septembrī 17:43
Galerijā nav nevienas fotogrāfijas kas pārliecinātu ka cilvēki devušies uz balli. Izskatās pēc Operas, koncerta vai kādas pieņemšanas apmeklēšana. Uz balli dodas lai dejotu, bet šeit neviena fotogrāfija nerāda ka cilvēki dejotu. Rezumē - no balles ne miņas. Acīmredzot ka ne organizatori, ne apmeklētāji nesaprot kā izskatās īsta balle. Tu var redzēt, ja meklētājam pajautā Elegances ritmos. Organizatoriem novēlu pamācīties un nemānīt cilvēkus ar nepareizu vārda balle lietošanu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi