Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Sofija
19. jūnijā 15:50
Kad atkal uzdziedāsi kopā ar tēti ,Evija ?
dsdsdsdsd
19. jūnijā 15:56
turksiņš pielaida 3 tri pperr uuss?
uuu
19. jūnijā 15:57
un kam mums viņas jo bers?
Huks
19. jūnijā 16:28
Triperi?
Jānis Liepa
19. jūnijā 21:16
Dzīves likstas un pārbaudījumi neko nenozīmē. Psiholoģiski jau gribās ticēt, ka tas ir pārbaudījums un problēmas tevi tikai padara stiprāku un norūda, bet aiz tā visa nekā nav. Tā tu vienkārši visu mūžu rūdīsies un viss. Dzīve, visums, kosmoss nekādus izaicinājumus tev nesūta, ja kaut kas slikts notiek, tad piedod, tev vienkārši nepaveicās. Diemžēl sāpēm un ciešanām nav vispār nekādas jēgas, tikai dzīves kļūda un netaisnība.
Barons N
19. jūnijā 21:24
Atceros, kā šamā stāsyīja, ka viņai pēc 4 gadiem Anglijā ir akcents, haha.
Jānis Liepa
19. jūnijā 22:04
Cilvēki visu mūžu dzīvo ar to iekšējo nemiera sajūtu, kad nepārtraukti ir velme sevi apliecināt citiem, mūžīgi gribās pašam sev un kādam citam ko pierādīt, ir griba izturēt dzīves konkurenci un uzvarēt pārējos, nemitīgā velme iegūt un noturēt kādu dzīves komforta sajūtu ikdienā. Kad dzemdējam bērnus, mēs vienkārši viņiem nododam šo bezjēdzīgo moku, ciešanu stafeti ar ko viņi skries arī visu savu dzīvi. Kas mums dod tiesības to nodarīt bērniem? Ir garantija, kad ja cilvēks piedzims, viņš garantēti izjutīs sāpes, asaras, vilšanos, zaudējuma sajūtu, trauksmi, stresu, dusmas un vel vairāk....Vai tiešām tava velme mīlēt, rūpēties un justies mazulim vajadzīga, attaisno tās garantētās negatīvās lietas, kas pēcnācējam būs jāizjūt, visas dzīves garumā??? Bērnam to vajag??? Tavs ķermenis, tava izvēle, bet jācieš jau būs citam.
SaveEurope2
20. jūnijā 01:56
Man vienalga kas ar šo padauzu notiek tāpat ar to Indijas Lindu, vai kā viņu tur sauca. Viņiem tāpat arī vienalga par visiem jums. Šai nodevējai 25 gados jau vajadzēja 8 bērnus uztaisīt Latvijā. Viņas dzīve ir pilnīgi bezjēdzīga, no tās sievietes nekāda jēga nav sabiedrībai.
Lerry Mulen.Jr
20. jūnijā 09:08
Visām šīm kundzītēm ir viena problēma. Nav kas drāž. Tad visas problēmas atrisinātos
Inga Černika-Zariņa
20. jūnijā 12:14
Ja atkārtoti dzīvē notiek visādas ķezas un neveiksmes, ja streiko veselība, tad tas ir mājiens ar slotaskātu no Visuma (Dieva, visaugstākā, likteņa, sauciet, kā gribiet), ka cilvēks iet kaut kur pilnīgi ne savu ceļu, kaut kas ir galigi garām viņa dzīvē un ir pienācis laiks apstāties, paskatīties un padomāt, kas ir jāmaina, vai sava attieksme, vai mērķi, vai vide, kurā uzturies, vai darbs, dzīves vieta, draugi, galvenais - jātiek skaidrībā pašam/-ai ar sevi, savu patieso sūtību un būtību šajā dzīvē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi