Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
526 komentāri
Sakārtot:
Njaa
19. martā 06:18
Pec katra aah - 1 orgasms durakam ir ko darit - skaitit. Un nobadinajis ar to babu bus. Ble sanem 1 vestuli ar paldies un 1111 vestules ar -aizvacieties pamuljkji.
Ak vai
19. martā 06:31
Vispār es kā sieviete pat Andri ļoti labi saprotu.Arī Madaru.Tur bij tas viss jārisina nevis jāmūk,bet risināts netika un atradās mīlestību,tad gan neko. Es saprotu Andris,jo arī mans vīrs rukāja no rīta līdz vakaram,atnāca iedzēra aliņu un es uzsprāgu,jo biju visu dienu mājās ar diviem mazuļiem,gribēju skaidru cilvēku.Bērni nervus apēduši,viss besī un tad jau to,ka vīrs nopircis mums māju,kažoku,auto nemaz negribas redzēt. Patiesībā,Madarai vajadzēja saprast,ka laime nav lietās,bet bērnos,Andri balstīt.Nebalstīja un tad šādi notiek. :( Vīrieši savā ziņā ir kā mazi bērni.Nu vajag viņiem ari uci puci,ne tikai sievietēm.un arī rukāt no rīta līdz vakaram ir traki. to,ka Andris vadāja mazos uz bd to zinu,jo redzēju.
UU
19. martā 06:35
Viņi ir vēl stulbāki kā spēju iedomāties. Tā beibe jau tuvu piektajam gadu desmitam, bet smadzenes kā trusim. Abiem. Viņiem nav nekāda priekšstata par ģimeni, atbildību par bērniem. Vienīgi vēlme zīmēties. Un stāsts par 13 orgasmiem. Mēsli!
UU
19. martā 06:39
Vai Tu esi gudra ??? Profesore??
Ak vai
19. martā 06:40
Jaaa taaa ir mees sievietes viirus gruziijam visu laiku. Man ir liidziigi.....
Sisi
19. martā 06:54
Skatoties kā viņi dzīvo nekādu mīlestību neredzu. Tas man atgādina jaunību, kad tā tika tusets ar dzekiem. Padsmitgados. Tikai ar to starpību ka nebija bērnu. Jo bērni maiņa visu un nevar pakļauties instinktiem. Pirms ko dzīvē mainīt ir stipri jāpadomā par turpmāko dzīves modeli.Izskatas,ka abiem tas prātiņš palicis padsmit gados,kad jaunības maksimālisms šķiet, ka nevajag ne vecākus, ne draugus, ne skolu. Tik mīļoto cilvēku. Un apskaužiet mani visi....man ir sekss:)))
Fannija
19. martā 06:59
Protams,ka ir daudz labāks variants,kā manai māsīcai..Viņas vīrs uzticīgi bija blakus,kamēr izauga bērni..Kad pēdējais bērns pieauga,viņš pateica,pienākums nu ir izpildīts,nu es varu aiziet ..Pie citas protams..Un viņa sieviete gados nu palika viena..Manuprāt,tādi ir daudz lielāki cūkas,kā Kivičs..Jo Madara ir jauna , skaista un viņai ir iespēja.
Bru
19. martā 06:59
Bernu pabalstam jabut kur 130€ par 1 bernu + atskaiti kur tiesi nauda aiziet.
Vai kāds zin pateikt?
19. martā 06:59
Kur var iegādāties "Orgasmu skaitītājus"? Pašam mīlēšanās laikā skaitļi jūk.
Sima
19. martā 07:05
Bet viņiem tas viss ir sarunāts, piemēram ar Endziņu.Scenārijs.Ir vajadzīgs šovs reņģēdāju nomierināšanai..Vakar paziņoja,ka Oiku neatcels...Kāds šūmējas ? šūmejas par Skulmi un Kiviču.
tantuks
19. martā 07:08
Ne jūs pirmie ne pēdējie,kas daudzreiz šķiras .Tāda nu mūslaiku sabiedrība ir.Ne mazāko pienākumu vienam pret otru.Bet ne jau tajā stāsts.Nu liekas ,ka ir jauna mīlestība,lai ir .Dariet,ko gribiet,bet neplivināties pliki pa pasauli.Jūsu plikumi interesanti ir tikai jums pašiem.Pārējiem tas ir pretīgi.Gribētos teikt-pieauguši cilvēki ar ntajām dzīves skolām ,bet stulbāki par stulbiem.Nu nejutīs neviens jums līdzi tāpat šajā sabiedrībā.
mhh
19. martā 07:14
Ja viņš reāli 400 maksā Madarai tad nav nemaz tāds ūpis kā mēs visi domājam
Fakts
19. martā 07:22
Nu kā var būt 42 gadus vecs čalis tāds cirvis? Un tieši cirvis, jo it kā taču sirds krūtīs ir, bet viss ko runā - tāds var tikai malku skaldīt, neko smalku viņam dot nevar. Jo cirvis...
ha ha ha
19. martā 07:30
Nu vairs pat nelasu! Manuprāt, abiem vieta psihenē!
He he
19. martā 07:30
“...mēs dzīvojam ļoti noslēgti”.... Nopietni???😂

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi