Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
ha-ha-ha
16. februārī 19:02
latviešu Dziesmu un deju svētki Kanādā? kapēc ne Japānā?
Nemaz nesmejies
16. februārī 19:59
Trimdas latvieši kopš otrā pasaules kara vienmēr ir rīkojuši Dziesmu un deju svētkus.
Trimdas latvieši ?
16. februārī 20:11
es teiktu latviešu nacisti. Trimdas latvieši pieder pie 21 gadsima Latvijas liberpederizācijas sekām.
Arrest Soros! Liberalisms nogalina Eiropu!
16. februārī 20:29
Latvija viss katastrofali samazinās! “Saskaņā ar ANO statistiku procentuālā izteiksmē Latvija ir valsts, kas ir pazaudējusi visvairāk iedzīvotāju pasaulē – 18,4% kopš 2000. gada. Tas atbilst ārkārtas situācijai, jeb “force majeure.” Dabiskā pieauguma jeb dzimstības/mirstības bilance ir bijusi negatīva visus 28 gadus kopš 1991. gada. Katru gadu nomirst vidēji par nu jau 7000 (!) cilvēku vairāk nekā piedzimst. Kopš 2000. gada skolēnu skaits Latvijas skolās samazinājies par 41%! Kopumā situācija diemžēl, kā nesen atzina demogrāfijas lietu speciālists Pēteris Zvidriņš, ir vērtējama “smagāka nekā kara zaudējumi”.”
Latvian National Insecurity
16. februārī 20:33
Latviju patreiz ir pārņēmuši divi ļaunumi komjaunieši un sorosieši!? Nav brīnums ka Latvijā ir "trubā" Tiem, kam vēlēšanas zemakie rezultāti, tikuši pie vadošiem amatiem ir neapgāžams pierādījums tam, ka ja, vēlēšanas varētu, ko mainīt, tās būtu aizliegtas ar likumu. Politiķi domāti, lai radītu ilūziju, ka demokrātiskā valstī visu nosaka tauta. Lūk mans vēstījums jums: Tiem, kas patiesībā parvalda Latviju: mēs jau esam sapratuši, ka 1990 gadā, kad mums bija jāatbrīvojas no VDK varu pārtvēra, VDK un kumunisti nu un arī organzētā noziedzība. Tieši tādēl VDK saraksti netika atklāti, bet tie tika muļļāti tik ilgi. VDK cilveki, kas visu prihvatizējuši un iedzivojušies bagātībā, ATDODIET tautai sazagto! Nu un kāda jēga Latvijas neatkarībai, ka 500.000 nevar atļauties tajā dzīvot! 3šā nabadzīgākā valsts EU! Kopš 2000 gada Latviju ir pametis katrs 5tais! Mani radinieki, kas dažādu iemeslu dēļ nevar aizbraukt no LV, dzīvo nabadzīgāk nekā Padumju laikos! Un mēs sūtam $$ no ārzemēm! Vienīgā izeja - Tiem kas patiesībā Latvijā pie varas, ir jāmaina vērtību sistēma, kad viņi sapratīs, ka Evolūcijas teorija ir meli, un sapratīs, ka $$$ uz turieni kur mēs visi dodamies, līdzi paņemt nevar, tad viņi sāks rūpēties par tautu un atdos sazagto! Paanalizējiet, kas visu prihvatizēja!? Pat Latvijas VID ēku uzcēla Krievijas Oligarhs Vexelbergs! Un vēl viens ļaunums, no rietumiem ir oligarhs Dz Soross, (sorosīti ir arī LV valdībā, it īpaši Attīstībai/PAR, nu arī JV, kas viss ir vecās Vienotības reinkarnacija) viņa sponsorētā liberalisma velkomistu armija jau okupē Rietumeiropu! Musulmāņi to pārņem bez kara! https://www.breitbart.com/europe/2018/12/22/hungary-ft-soros-enemy-democracy-not-person-year/amp/
!
16. februārī 21:50
21.gadsimtā aizbraukušie (aizbēgušie) ir nodevēji, kuri dodas tur, kur viss gatavs. Lai paši mainītu un celtu savu valsti, cīnītos, un būt pirmajiem sava zemē, viņi izvēlas būt pēdējie svešumā. Laikam cer, ka citām tautām ļoti patīk klaidoņi.
Vispareja piespiedu evaUKacija 2008 Trimda
16. februārī 22:26
Komentam 21:50 Tu nestādies priekšā, kā tas bija 2008 gadā es aprēķināju, ka ēst ko būs uz 3 mēnešiem un tad ko lai es Latvijā daru!? Mēs bijām spiesti pamest neatkarīgo Latviju!!! To loti pārdzīvoja arī bērni! Tolaik ministrs Vilks teica: "Ja nevarat izdzīvot Latvijā, brauciet prom!" Tā mēs pret savu gribu sākām visu no "nulles" Anglijā! Kad radas iespeja legali emigret uz Ziemeļameriku tā arī darījām, jo Anglijā mēs tikām diskriminēti mūs saukāja par "Eastern European " turklāt Rietumeiropu okupē musulmaņi!
Dzimis 1970
17. februārī 04:03
1986 gadā ar Rīgas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības orķestri bijām koncerttūrē Vācijas Demokrātiskajā Republikā (VDR) bijām Rostokā un ari pie Brandenburg vārtiem Berlīnē, skaidri atceros, kā noraudzījos tiem cauri uz kapitālisma pusi un sapņoju, kā tur pārbēgt, tagad, kad Latvija ir neatkarīga es nevaru atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām, ir ļoti sāpīgi, kad dzirdam, ka mums pārmet, ka esam aizbraukuši. Bet nebija citas izejas, berniem ēst taču jādod! Tas ir patiess manas ģimenes un arī simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu stāsts. Tik daudzi ir arī zaudējuši savus vienīgos mājokļus! Latvijā māju mums vairs nav.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi