Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Buuu
22. jūlijā 15:07
Tiekam pie pedejas vietas, bet tik un ta tiek slavēts Karins. Nu super!
Egle
22. jūlijā 15:18
Un kur citur homofobiskie, trulie , šaurpierīšu latvāņu pāķi var ierindoties? Latvija ir vishomofobiskākā valsts visā ES.
Raimond Štalberg
22. jūlijā 16:40
Hokejā pēdējie, nepilsoņu jautājumā pēdējie, dzīves līmenī un tiesiskumā arī nav tālu tikts - tomēr noziedzīga nekompitence, deputātu algas pirmajā !
Futs Bols
22. jūlijā 16:44
Kādam jābūt arī pēdējā vietā, bet interesanti, ka no visas kopumā pozitīvās ziņas virsrakstam izvēlēta vienīgā negatīvā lieta. Jo kopējās summas, ko saņems lauksaimnieki, ievērojami palielināsies.
Stalkers Stalkers
22. jūlijā 16:46
Poļu un lietuviešu produkcija ir lētāka. Viņiem pieder Latvijas tirgus, tāpēc, pēdējai vietai nav nozīmes :).
Stalkers Stalkers
22. jūlijā 16:54
Ulmanis lika eksportēt sviestu un bekonu par dempinga cenām. Par to arī iešķieba tādu vietu :).
Stalkers Stalkers
22. jūlijā 17:34
Ulmani pārņēma diktatoriskas tieksmes, un akli domāja, ka sviests un bekons tika izmantots tūliņ apēšanai. Nekā, Eiropas tautas gatavoja stratēģiskās armijas rezerves, kamēr Ulmanis traki gozējās saulītē, bet par armiju aizmirsa:).
Stalkers Stalkers
22. jūlijā 18:10
Jeķi ienāca Latvijā un uzspridzināja Skrundas lokatoru, tādējādi vēl viens Ulmanis izcēlās uz Eiropas fona:).
Māris Zommers
22. jūlijā 18:16
Jā, bet Vecrīgā krānus rāda, un Mildu no visām pusēm apčurā un aptierš tavi mīļotie briti un ēmerikāņi, nevis kaut kādi tur ļaunie rossijāņi un PSRSkas bēgļi. Wot, poņimaješ.
Agris Aboltins
22. jūlijā 18:27
Egle, ko kliedz?! Cukurbietei, redīsam vai dillei ir absolūti vienalga, vai to novāc homoseksuālis vai homofobs. Un tici man, Latvijas dillei ir tikpat vienalga, cik Nīderlandes redīsam vai Spānijas apelsīnam. Laipni lūgts /A laukos 😉
Egle
22. jūlijā 18:34
ja es būtu eirokomisijā, es arī tādai homofobiskai postpadomju valstij, kas pēc statistikas visvairāk diskriminē LGTB cilvēkus, es arī tādai valstij piešķirtu vismazāk. Tā kā viss likumsakarīgi.
Stalkers Stalkers
22. jūlijā 18:45
Sūc ar to lokatoru. Klintons Ulmanim lika parakstīt līgumu, lai jeņķiem būtu tiesības ievest jeņisko armiju LV teritorijā:).
Bass1980
22. jūlijā 19:06
Lai tie zemnieki beidz ņerkstēt un iemācas strādāt. Nav ko sēdēt uz pabalstiem. Lai pelna naudu, kā visi pārējie biznesi un savus riskus paši apdrošina.
Lauma
5. augustā 08:44
Apnikusi tā mūžīgā lauksaimnieku vaimanāšana. Mums ir divas svētās govis - zemnieki un mākslinieki, kuriem allaž ir par maz. Vasaras laikā bodē kālis no Nīderlandes, bet mūsējiem dod cik grib, bet vienalga neko neatmaksājas audzēt

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi