Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Alida Djatlika
31. jūlijā 08:28
Piekrītu Dzintaram par visiem 100. Kāpēc vispār jādod dzeramnauda? Man darbā to neviens nedod.
Agris Aboltins
31. jūlijā 10:38
Alīda, es dodu dzeramnaudu, bet tad, ja man patīk apkalpošana. Tā ir nerakstīta paldies patikšana konkrētam cilvēkam. Reiz Ķīlē par mani aizmirsa apmēram minūtes 40, otrā meitene visu izdarīja 10 minūšu laikā, jo mans pasūtītais ēdiens jau bija gatavs. Kad ar rēķinu atnāca tā pirmā, kas par mani aizmirsa, palūdzu, lai rēķinu nes otrā meitene. Nebija problēmu viņai iedot šo dzeramnaudu. Bet tā ir tukša diršana, ka dzeramnaudai jābūt 5-10% no rēķina summas. Vācijā un Austrijā arī veikalos bieži neņem sīko atlikumu, bet atstāj pārdevējiem. Savukārt VID vēlme kaut ko "noslaukt" jau kļūst par traģēdiju. Lai samazina savu neko nedarošo ierēdņu pūli un visiem kļūs vieglāk.
Agris Aboltins
31. jūlijā 10:40
Dzintar, dzeramnauda ir labprātības princips. Neviens tev neliek to maksāt, bet, ja vari atļauties restorānu, tad ko, žēl 5 vai 10 eiro? Tak ne jau "MOGO" naudiņu ņēmi, lai ietu paēst. Restorāns nav domats lūzeriem.
Marite Karole
31. jūlijā 11:29
ta dzeram nauda tacu nepazud ka aka,par to cilveks kautko iegadajas,kur jau ir pielikts nodoklis,ni latvija vid tiesam tev aci no pieres pat izraus.
Antons Fjodorovičs Polučka
31. jūlijā 12:48
Kāpēc gan Latvijā nav tāpat kā Japānā,kur dzeramnauda ar likumu ir aizliegta?
Andronik
31. jūlijā 16:42
Gribu atstāju, gribu neatstāju, ja atstāju, tad tikai skaidrā naudā... ar to tas jautājums arī beidzās. Nekādas nodokļu problēmas šajā sakarā neinteresē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi