Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
******
5. jūlijā 06:22
Man būtu garlaicīgi tā soļot. Tad jau drīzāk ar velo cauri Eiropai.
D. Bērziņa
5. jūlijā 09:52
Protams, ka Latvija ir skaista. Pa Latgali es toties nekad neceļotu, riebjas turienes cilvēki. Nekad nezināsi, kas šiem aiz ādas. Protams, ne visiem, bet lielai daļai gan.
Egle
5. jūlijā 10:44
Daba Latvijā ir tīri skaista un foršu cilvēku atstātā arhitektūra, Vācu, Zviedru un Cariskās Krievijas laikos, galvenais tik ar vietejiem mazāk kontaktēt :))) - tie gan ir posrpadomju, homofobiski , truli pāķi pārsvarā kā komentāru sadaļā. Latvija ir skaista valsts, ja aprobežojas ar dabu un Rīgas centru, ko, diemžēl latvieši ir pietirsuši ar auto izplūdes gāzēm. Un latvija kā zināms ir vardarbīgākā valsts visā ES.
Modris Adijāns
5. jūlijā 11:07
Apavi pats galvenais.Labāki ir pusaugstie apavi tādi kuri satur potīti.Nu bet ja apavi izturēja tos droši var ieteikt draugam.Nopērkamas ir mazas tūristu gāzes plītiņas ar baloniņu,ļoti ērtas,vieglas un neaizņem daudz vietas.
Ainars Vīndedzis
5. jūlijā 11:08
Forši,malacis!LATVIJA ir ļoti skaista!
Māris Bāris
5. jūlijā 11:25
interesanti , cik ilgā laikā viņš aizjo'ņotu līdz Vladivastokai
Svētais Naivums
5. jūlijā 12:01
Šeitan lakam, būtu vietā salīdzinājms ar no Vāczemes nākušajiem "varoņiem", kā tie gajuši un kā šis "entuziasts" pārvietojies. Lai gan man šī Latvijas apceļotāja stāsts arī vieš lielas šaubas. Domāju visi četri no vienas "siles".
Egle
5. jūlijā 12:08
Modri, visērtākie apavi ir Nike skrejamie, uzreiz pasaku, tie parasti maksā attiecīgi, bet varu uz atlaidēk dažreiz dabūt, bet pat bez zeķes es varu staigāt, kājas neberž.
D. Bērziņa
5. jūlijā 13:21
Un vispār - kāds vēl ānietis? Vai tāpēc ka latgaļu uzvārdi beidzas ar ''āns'? Ludzēnietis!
Egle
5. jūlijā 20:15
Nu, fantazēt un melot tu proti, kad esi pārdzēris jēgu, tu par mani neko nezini un nekad nezināsi un tavas samazgas visas pat nelasīju, pietika ar pirmajiem teikumiem. Iemācies vārda homofobija nozīmi, kaut gan jau zini, vienkārši esi truls pāķis, par tādiem pāķiem kā tevi arī rakstīju, būtu mazāk tādu homofobisku, trulu, tizlu pāķu kā tu Latvijā, būtu labāk. Nu, dabūji pāris sekundes manas uzmanības? tagad no priekiem vari vēl iedzert. Atkritums.
Ainars Vīndedzis
6. jūlijā 12:55
Egle,marš,kā dislersalvi uz dakteri.Jūsu žults ir neizmērojama! Ko Jūs mīlat?! Sportu,mākslu,dzīvniekus,radus,draugus?Kur ir kaut viena Jūsu pozitīva ziņa,zem kāda raksta?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi