Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Normunds K.
9. aprīlī 05:09
Viņķele ievārījusi kārtējos mēslus. Viņķele ir nekompetenta. Epidēmija Ķīnā sākās janvārī, ir pagājuši 3 mēneši, bet Veselības ministrija joprojām nav spējusi apgādāt mediķus ar individuālās aizsardzības līdžekļiem. KAUNS !
Edward
9. aprīlī 06:45
sitas maskas ko LV iepirkusi vismaz no si virusu neaizsarga ja grib vismaz 90% aizsardzibu japerk modelis 3M 9332 face mask
Edward
9. aprīlī 06:50
Janvari Vinkele tadas slavas dziesmas dziedaja, mess esam sagatavoti labak par citiem ,beigas izradas nekam nav gatavi kad udens sak smelties mute tad tik sak domat ko gadat protams tagad viss buss 5-10x dargak japerk
juju
9. aprīlī 08:27
kāds atkal riktīgi uzvārīsies, jo cenas ir kosmoss. vairumā vienmēr jābūt lētāk, nevis dārgāk. te viss nav tīrs.
Haks Piterss
9. aprīlī 08:58
Taisni neticami , bet rodas pamatotas aizdomas , ka nodokļu maksātāju naudas izlaupīšanu lielā apmērā , grupā ar iepriekšēju nodomu , organizējusi slaucēja VINKELLE ....... Jo tieši viņa meloja acēs skatīdamās , ka valsts visam esot gatava , kā izrādās -- patiesība tika slēpta un pateicoties tieši šiem meliem valsts bija spiesta veikt apšaubāmus iepirkumus , kur laupītāju bandas dabū iedzīvoties ! Šis ārkārtas stāvoklis pielīdzināms karastāvoklim un zagļi būtu jānošauj uz vietas -- kā suņus !
Vērotājs
9. aprīlī 09:56
Latvijai blakus Putina naidīgā Krievija, tepat pārrobežā Baltkrievijas AES , tad terorisms ar bioloģiskiem ieročiem un valstī stratēģiskos krājumos nav pietiekošā daudzumā individuālo aizsardzības līdzekļu - sejas masku, respiratoru. Kad visa pasaule staigā sejas maskās, latviešiem to vietā tiek ieteikts bieži mazgāt rokas. Ja valsts amatpersonas, kuras tik «atbildīgi» izturas pret ārējiem draudiem, tik pavirši rūpējas par saviem iedzīvotājiem, par saviem policistiem, robežsargiem, muitniekiem, tad viņi jāatbrīvo no saviem siltiem krēsliem. Valstī atbildīgos amatos jāliek nevis pasīvi vērotāji, bet rīcības cilvēki ar spēju prognozēt notikumu gaitu.
Normunds K.
9. aprīlī 10:01
Bauris: - Mums nav maskas! Viņķele: - Mazgājiet rokas un dejojiet tūdaliņ, tāgadiņ.
Ainars Vīndedzis
9. aprīlī 10:15
Piekrītu ka vienas parastas maskas cena ir ļoti augsta!!!Par respiratoriem nezinu.BET pašā rakstā minētā summa ir 844 tūkst.tad kamdēļ musinot cilvēkus virsraksts jāliek par miljoniem(!) ?! Tas nav korekti.
Ādolfs Nāks
9. aprīlī 10:30
2020. gada februāra 07. datumā ==== Vai tā ir VID lietotā latviešu valoda?
Futs Bols
9. aprīlī 10:46
Galvenais, ka maskas un respiratori ir sagādāti, jo mediķiem tie bija steidzami nepieciešami. Pēc maskām pasaulē ir liels pieprasījums un rinda, un var būt, ka to ražotāji paaugstināja cenas. Ja mūsu firmas ir uzlikušas lielu uzcenojumu, tas ir slikti un būtu jāizvērtē. Ja arī maskām nav augstas kvalitātes, tad krīzes apstākļos labāk apmierinoša kvalitāte, nekā strādāt vispār bez maskām.
Futs Bols
9. aprīlī 11:02
Viņķele ir gana kompetenta un Viņķele strādā, bet tu, Normund, gan neesi kompetents un tikai bļausties bez jēgas. KAUNS!
anda berzina
9. aprīlī 11:12
Ak sausmas Latvija nav spejiga pat sejas maskas uzsut ,nemaz jau nerunajot par parejo,ta ir kad ministrijas sez ministri ,kuriem nosplauties par visu .Pareizak butu teikt Latvija ir plika ka baznicas zurka ,varbut sos te ministrus ,ministru prezidentu pie sienas par tadu kartibu valsti .Kartejo reizi plikadidas palielina savus naudas makus ,no iedzivotaju nodokliem ,lai sak atbildet par saviem VARDIEM,PRETIGI.
Futs Bols
9. aprīlī 14:36
Nē, nav tas pats, Biruta, jo puvušus kartupeļus nekur nevar izmantot, bet iepirktās maskas var izmantot. Sūdzībnieks ir tikai viens, un tas pats anonīms.
Lilija Koca
9. aprīlī 14:45
Anonīms zvanītājs - kāds , kurš nedabūja valsts pasūtījumu un tagad mēģina ieriebt, rakstot sūdzības . Nesaprotu, kāpēc vispār tiek pievērsta uzmanība anonīmām sūdzībām . Ja gribi sūdzēties, sūdzies atklāti - tad ir par ko runāt, bet šajā gadījumā šī sūdzība ir vairāk kā apvainota bērna šļupsti, kurš nedabūja savu pīrāga gabalu.Piekrītu, maskas sagādāja ar medicīnu nesaistīti uzņēmumi, izņemot Saules aptieku, lai gan maskas sagādāt piedāvāja arī uzņēmumi, kuri ar šo darbu saistīti jau sen. Tos neizvēlējās - te rodas jautājums , kāpēc valsts vīri neizvēlējās šos uzņēmumus ? Katrs jau tāpat saprot kāpēc neizvēlējas, bet izvēlējās rakstā minētos uzņēmums. Tad te arī jārok , kas bija atbildīgais par lēmuma pieņemšanu par firmām kuras sagādās maskas. Par cenu runājot, tas būtu naivums šobrīd domāt, ka maskas var nopirkt par cenu kāda ir bijusi iepriekš.Skaidrs, ka Ķīnā cenas ir par 900 % augstākas . Ķīnai pēc COVID 19 zelta laiki pienākuši . Ražotnes strādā.
Janis Dreijer
10. aprīlī 00:45
es nezinu ko kurienes tadai firmelītei tādas naudas kas spej viena kaut kāda firmelīte to visu no organizēt. pie tam vispār jautajums kāpēc bija jāņem proivāta starpniekfirma kura grib ari savu daļu, nevis gādāt pa taisno no pašas ķinas bez starpniekiem, kas iespejams būtu lētāk.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi