Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
6. aprīlī 19:34
Ko nestāsta, ka no aizņemtajiem un izdalītajiem 3 miljardiem gandrīz miljards atgriezīsies valsts kasē caur PVN, akcīzi un cietiem nodokļiem un nodevām?
Dzintars Lielais
6. aprīlī 19:58
Kāds atkal uzvārīsies,tautai atkal uzkraus kādu nodokli....
Futs Bols
6. aprīlī 21:15
Pēdējais laiks ieviest nodokli par stulbu komentāru rakstīšanu internetā, citādi daži "tautas pārstāvji" te vārās no rīta līdz vakaram. Nekas un nekad viņam nav labi.
Cheeer
6. aprīlī 21:56
Piesaistījusi, tas nozīmē aizņēmusies papildus jau esošajiem 11 miljardiem vēl vienu un šie domā aizņemties vēl vienu. Zināšanai, katru gadu nodokļu maksātāji par parāda pārfinansēšanu un procentiem maksā aizdevējiem vairāk kā 400 miljonus eiro! Šī nauda ļoti noderētu māsiņu, skolotāju algām un valsts attīstībai. Kas un kā viņu atdos pie siles esošos neinteresē. Tas tiek novelts uz mūsu bērnu un mazmazbērnu pleciem.
Haks Piterss
6. aprīlī 22:02
Patreiz parāds ~ 12,5 miljardi , parāda % katru gadu -- 540 miljoni ....
Edward
6. aprīlī 22:22
kur tik atri uzradas 12.5 miljardi parads vel nesen bij tikai 7
Futs Bols
6. aprīlī 22:41
Cheeer zināšanai: Latvijas valsts parāds nav tik liels, lai par to diži uztrauktos vai celtu paniku. Ja skatās pret IKP, tas (ap 35%) ir krietni zemāks nekā vidēji ES (80%) un pasaulē (60%). Latvijas kredītreitings joprojām ir ļoti labs, un tas ļauj aizņemties naudu ar zemām likmēm. Ja valdība to nedarītu, nebūtu naudas dīkstāves pabalstiem un ārstu algām.
Edward
6. aprīlī 22:58
Futs Bols galvenais jau lai valdibai sanak pukem

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi