Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Kristaps Kr
11. februārī 19:27
Varu ar to pat ļoti samierināties. Labāk mānu pats sevi, nevis regulāri apjāj mani. Man šāda vienošanās ar valsti der. Pats atlikšu naudu nebaltai dienai. Kur var pieteikties?
andris zārdiņš
11. februārī 19:33
Cik tīra ir tava sirdsapziņa pret citiem...vai tu neesi tāds ka tie citi,Reir?
Fanko Cohones
11. februārī 20:16
Nodokļu nemaksātāji ir tie paši čīkstoņas par mikroskopiskajām pensijām. Pats vainīgs, nepadomājot par vecumdienām - rukā tik par aploksni, un neņaudi ka pensija 50€. Vēl tiem jampampiņiem arī ārstniecība jāmaksā no tautiešu kabatas - vismaz labi, ka tie gaida rindās garās un ātrāk nomirst, mazāk stulbeņu valstī paliek.
Geņa Koloradoss
11. februārī 20:24
Par reiru var pateikt- čekas komunists
aivo davidson
11. februārī 20:33
Piekrišana iestāties EU bija kļūda. Pirms tam LV vēl bija kāda labklājība, tagad valūtas savas nav, parāds ir neatmaksājams, cilvēki spiesti pamest valsti. Knapi 1.9 miljoni palikuši!
Geņa Koloradoss
11. februārī 20:43
Hehe. Reirs kad stājās ministra postenī ar putām uz lūpām, sizdams pie krūts, zvērēdams pie Svētajiem Rakstiem, piesaukdams Dievu un velnu kērca- es aploksnes neņemu un nekad tādas neesmu redzējis, nezinu kas tas ir- tikai baumas esmu dzirdējis.
Aigars Siliņš
11. februārī 21:13
Muld!Cik procenti no soc.iemaksām uzkrājas pensijām un cik tiek iztērēti citam. Pats var 100% tik sev atlikt.
Dzintars Lielais
11. februārī 21:14
Kā tur ir ar to Reiru un viņa drauģeļi Rungaini ibn Melnalksni 90 tajos,cik bankas nolaida no kājas un nekas,ministerē un kaut ko muld par nodokļiem...
Eriks Ziders
11. februārī 21:21
No maniem radiem draugiem un pazinjam cilveki 50 vienigi tevu un vel divas tantes nan sasniegushi pensijas vecumu. Pasham ari ta vesilba nav labaka. Neredzu jegu maksat nodoklus un kadu uzturet
Ādolfs Nāks
11. februārī 22:14
Vai kaut gadu ir nostrādājis, kur pašam viss jānopelna, un tad domāt vai pabarot ģimeni vai ierēdņus? No CV.===Latvijas PSR laikā darbojies Rīgas elektromehāniskās rūpnīcas komjaunatnes (ĻKJS) pirmorganizācijas vadībā, piedalījies Latvijas PSR ĻKJS XXIII kongresā un Vissavienības ĻKJS XX forumā.
Egle
11. februārī 22:44
valsts vienmēr apkrāps, bet tā tomēr ir neliela garantija, neliels pamats zem kājām, ja maksā nodokļus un ir tā pensija, ko tie latvieši darīs, kad pienāks pensija un uzkrāts nebūs nekas, sēdēs kas jauns un skaitīs pātarus, homofobiski vaidēs uz LGTB cilvēkiem un visu pasaule , paši dzīvojot atkritumos. Kā lielākā daļa te jau dara.
Arturs Anckins
15. februārī 22:06
Ko sēsi to pļausi jeb ko ievēlēja ar to samierinies, bet ja neesi piedalījies vēlēšanās tad labāk paklusē.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi