Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
2019. gada 20. oktobrī 06:00
Propoganda un cenzūra ir visur! Patiesībā ir, ka pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Lūk visa drošība, patiesībā nedrošība
Amir Zuratov
2019. gada 20. oktobrī 07:30
aivo davidson Patiesībā ir, ka pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā bagataka valsts no bijusās padomju savenibas. Prieksa tikai Igaunija un Lietuva, jo viniem mazak krievu problemu.
Dzintars Lielais
2019. gada 20. oktobrī 07:48
Sēņu veci ,ja Latvijā tek ķīseļa upes mannas krastos, tad kāpēc katru dienu to pamet 40 laimes meklētāju ?
Stalkers Stalkers
2019. gada 20. oktobrī 07:52
Tas viss ir Ulmaņa gļēvulības sekas. Kremlis pareizi proporcionāli pareizi propagandē, jo viņiem ir tādas pašas komunisma sekas, āreče, tikai iztika bez veiksmes stāsta:)
Stalkers Stalkers
2019. gada 20. oktobrī 08:08
Ulmanis, trimdas latvietis, pārdevās sarkanajiem jau 1930. gadā.
Stalkers Stalkers
2019. gada 20. oktobrī 08:12
Joprojām, kad iepērkos, pārdevējām saku, ka man vaijg maisiņš!:)
Aivars Ārness
2019. gada 20. oktobrī 08:15
Padomju savienības sabrukums bija labākais, kas varēja notikt 20 gadsimtā!
Stalkers Stalkers
2019. gada 20. oktobrī 08:22
Nesen pirku kurpes apavu veikalā, pārdevēja padumja caca, no kurpēm neko nesaprata, bet, kad pie kases pateicu, ka man vaijg arī maisiņš, kur to kurpju kasti ielikt, uzreiz atplauka smaidā un lauzītā latviešu valodā iedeva arī savu telefona numuriņu:)
Sandra Kopštāle
2019. gada 20. oktobrī 08:22
Ja par tevi nerunā, tevis vispār nav. Ja tevi apruna, vēl labāk - tātad skauž. Ja skauž, laikam ir par ko. Pilns you tube, ka ar mums ir ,,cauri,,. Tas priecē, ka krenkis šiem baigs !🐯🐯🐯
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 20. oktobrī 08:36
Nu ko, mēs tagat, dēļ stulbā, neattīstītā krieva kārsimies? Lai runā. Visa pasaule redz un zina kāda ir krievija, kas tur notiek par šausmām, kādos necilvēcīgos apstākļos dzīvo ļoti liela daļa cilvēku, kāds cilvēks ir viņu prezidents u.t.t. Kā saka- suņi rej, kungi brauc.
Jānis Jaudzems
2019. gada 20. oktobrī 08:47
Latvija ar savu ražotni bija pirms 40 gadiem, klausos s-90 akustiku ar baudu un nemainītu ne pret vienu mēslu no mūsdienām, RRR tika iznīcināta, VEF, cukurfabrika, raf...........
Jānis Jaudzems
2019. gada 20. oktobrī 08:51
nav Latvijas pašlaik ir tikai nosaukums- "valsts" valsts nav tauta, bet tautas ienaidnieks
Stalkers Stalkers
2019. gada 20. oktobrī 09:00
Piezvanīju Grētai, viņa sacīja, ka ar nekådu Kremli viņa nesadarbojoties. Tomēr neapvainojās, ka pateicu, ka no viņas izaugs ļoti neglīts sievišķis:)
Jānis Jaudzems
2019. gada 20. oktobrī 09:29
Dārgumieņ, saki , vai PSRuļkas okupācijas laikā Latvija bija valsts vai arī " tikai nosaukums- "valsts" valsts nav tauta, bet tautas ienaidnieks " ? Koē ?..................................................... dzīvo draugs ar sveša karaspēka(okupācijas) neesošu ražotņu un valsts režīmā, lai veicas braucu uz brexita valsti.
Jānis Jaudzems
2019. gada 20. oktobrī 09:39
Lai Tauta spriež.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi