Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Onslows
11. jūnijā 16:34
Jo aldaris un cēsu jau ir tikai suslas!
nja
11. jūnijā 16:40
susla,paliek susla
beerdrinkers
11. jūnijā 16:57
Nav tāds "amata", jeb "craft" alus! Beidziet kropļot latviešu valodu! Bļa, jej bogu šitā huiņa riktīgu zlobu uzsit! Idioti, latviski ir ALUS! Tas jūsu, kretīni bļa, "amata/ craft" alus, ir parasts alus, kas ir darīts privātās alus darītavās, ne Cido grupas (jeb pārējo lielo grupu) koncernos! Ko, Tērvete, Piebalga, Užava, Brenguļi, tagad ir amata alus? Eh, tam idiotam, kurš izdomāja "amata" alu, es, līdzīgi, kā ķēniņš Namejs, izsistu dažu labu zobu! Nav ne jausmas, kā varēja manā valodā ieviest tādu absurdu jēdzienu, kā "amata" alus. Es toč teikšu, ka tas "valodnieks" ir dirsā pists no desmit piedzērušiem mērkaķiem. Hallo, dalbojob, ieguvi "amatu" pederasts? Vāks! Amata alus:((( es jeb al'!
Kopī peist
11. jūnijā 20:34
Pajāt uz alu vispār...huiņa bļe ne dzēriens.baktēriju mīzali bļe
😁
11. jūnijā 20:35
Un tu,jā tu beerdrinker beidz bļe šitā pavilkties.atslabsti iepiss alu
Iestatītājs
12. jūnijā 07:18
Ar "Zelta alu" arī iebaroja. Kāds "Gavrilovs", uzsākot erzaca ražotni, tagad aizies?
Girix
12. jūnijā 10:54
Cēsu/Aldaris - pulveru suslas. Kompānijas iegulda mārketingā, ne alū. Sanāk "alus izstrādājums". Tas nav alus! Vienīgais pluss ir, ka veikalos dabūnami auksti no ledusskapjiem, kamēr īsti aliņi bieži vien silst veikalu plauktos un ja nu ir ledusskapī/ aukstuma plauktos, tad tos ļoti ātri izķer. Kurš alus cienītājs gan negribētu ieiet veikalā un uzreiz dabūt aukstu īstu alu. Žēl, ka cenas alum kāpušas, man personīgi cenas un kvalitātes ziņā šobrīd ir alus darītavas "Brālis" alus "Bitter" (zaļa etiķete). Īsts alus ar izteiktu apiņu rūgtumu. Rekomendēju!
Girix
12. jūnijā 10:56
Biju domājis mana top nr. 1 alus cenas un kvalitātes ziņā
:)
12. jūnijā 10:59
Garš raksts, bet tā arī nesapratu, kas tas ir.
pjanku Janka
12. jūnijā 14:50
Vai Latgalē , Sātana ' alus vēl nopērkams?
kreacionists
12. jūnijā 21:23
Jānis Volonts (1882-1943), sava laika izcils Daugavpils pilsētas mērs, vēlāk kā Labklājības ministrs 1938.gada pretalkohola dienas pasākumā izteicās: ”Lai atceramies atbaidošus skatus algas izmaksas dienā. Pirmdienu rīti daudziem nav darba rīti, bet gan sievām un bērniem asaru rīti, ciešanu rīti pašiem darba darītājiem un nepatikšanu rīti darba devējiem. Lai katrs pilsonis tāpēc dziļi ieraksta savā sirdī Valsts Prezidenta Kārļa Ulmaņa vārdus: «Pienākumu pret valsti jāsajūt savās sirdīs ne tikai kaujas laukos, bet arī ikdienas darbā». Šī pienākuma apziņa saka, ka pienākums pret valsti liek mums uzstāties pret dzeršanu kā pret valstij visbīstamāko ienaidnieku, liek vairot atturībnieku rindas, lai mazinātos sabiedrības posts un lai vairotos mūsu tautas spēki. Mums jāapkaro ne tikai žūpība, bet arī mērenā alkohola lietošana. Mērenie alkohola baudītāji vairāk sabojā jauno paaudzi kā žūpas. Žūpas skats jaunatni atbaida, bet mēreno baudītāju priekšzīme ievilina jauno paaudzi alkohola slazdos. Cīņā pret dzeršanu inteliģencei jāiet tautai pa priekšu ar priekšzīmi un pamācībām. Studējošai jaunatnei jākļūst par priekšzīmi mazāk skolotiem jauniešiem. Baznīcai, valstij un zinātnei jāapvieno savi spēki cīņa ar ļauno zaļo pūķi. Sevišķi jāsargā no dzeršanas mūsu cerība un zieds — mūsu jaunatne.” Pēc Latvijas okupācijas J.Volonts deportēts uz Sibīriju un miris ieslodzījumā.
Valodnieks
13. jūnijā 08:54
Arodalus: https://jauns.lv/raksts/zinas/317921-valsts-valodas-centra-latviskojusi-craft-beer
PAKALPIÑU BARAM
13. jūnijā 13:59
Angliskot driikst,vai ne? Kur valodas komisija? KAAPEEC NE MEISTARALUS?! Kas tas taads - amata alus?......crafti visaadi - EJIET DIRST!
Tas tas
13. jūnijā 17:26
Tas tikai nozīmē, ka cilvēkiem ir pārāk daudz naudas. Jābūt diezgan tērētam lai par pudeli alus maksātu vairākus eiro....
onion
14. jūnijā 07:42
Atlaidiet tulkotāju no krievu vai lietuviešu valodas vai arī šī teksta sacerētāju (ja tas sākotnēji rakstīts latviski) .Viņš nav derīgs. Jums pašiem veikalos uz stendiem rakstīts Amatnieku alus :D. (tas jau nekas ka tur kādus pāris gadus atrodas beļģu ali un neviena vietējā) .Un tā nav vienīgā drukas un stila kļūda šai savārstijumā

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi