Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Latvijas Nacionālā Nedrošība
2019. gada 13. martā 14:48
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus un bij spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši! Patreiz 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Ja ASV apstākļi cilvēkam mainās, nevari maksāt atdod māju bankai un neko neesi parādā, kādēļ Latvijā svešzemju bankas ir svarīgākas par tautu!? Nebūs tautas nebūs valsts! Saskaņā ar ANO datiem Latvija ir zaudējusi visvairāk iedzīvotāju, patreiz ir tikai nepilni 1.9 milioni no tiem 63.7% latvieši tādad ir tikai 1.2 milioni! Ja paliksim zem 1 miliona tad iestājas bojāeja. Cik apsurdi, kad izmirst dzīvnieku suga tiek tērēti miliardi lai tos saglabātu, šeit latvieši izmist strauji! un nevienu tas neuztrauc! Musulmāņi okupē Rietumeiropu bez kara jūs nesatrauc? Latviju pārņēmuši trīs ļaunumi 1) korumpētie karjeristi, 2) komjaunieši ( Reirs, Kalniete utt)un sorosieši ( Viņķele Rinkevičs, Kalniete, Putnis, Ījabs, Rubesa utt). Nav brīnums ka cilvēki turpina aizbraukt trimdā! Nebūs tautas nebūs valsts. Mes nevaram atļauties dzīvot Latvijā! Teritorija tiek attīrīta, kam paliks Latvijas teritorija?... Un ko FKTK dara lietas labā!?
Nu blē
2019. gada 13. martā 14:49
1993.gadā Latvijā bija 68 bankas,kā Godmanis pļurkstēja,būsim banku lielvalsts,bet iznāca ,ka esam banku bankrotu lielvalsts
***
2019. gada 14. martā 10:46
Valstij ir vajadzīgs savas bankas tīkls visā Latvijā. Ārzemju bankas ir augļotājas, kas nenes peļņu/labumu Latvijas valstij - visa peļņa nokļūst ārzemēs. Nav brīnums, ka Latvijā sāk iztrūkt skaidrās naudas! Kas notiktu, ja Swedbank tīkls Latvijā nobankrotētu? Ciestu Otrā pensiju līmeņa noguldītāji. Latvija dēļ nepārdomātas likumlēmēju rīcības, itkā ''tautas interesēs'', zaudē daudz naudas,strauji zaudē iedzīvotāju dzīvo spēku - nebūs pārsteigums, ja Swebanka aiztīsies, jo šeit ''krējums jau ir nosmelts'' ... cietīs atkal nodokļu maksātāji - būs atkal ''jāsavelk jostas'', nu jau ap kaklu, un jāuzmet cilpa, lai pakārtos. Uzreiz rodas jautājums: vai mazā Latvija ''uzvarēs'' pret Zviedriju? ... šaubos. Ja valstī bija gandrīz 100 banku, tad pašlaik palikušas plašai masai tikai dažas 3litru bankas ... finašu iestādēm ir jāizdara secinājumi, ka šīs bankas ''var arī aiziet pa burbuli'' ... Ogres pašvaldības lēmums ir saprotams. Ko par šo bildē redzamais ''Putniņš'' teiks?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi