Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Skeptikis
2017. gada 28. oktobrī 15:15
Autovadītāj,atceries ka ja Tu brauksi godīgi un ievērosi satiksmes noteikumus,Tu grauj mūsu Valsts ekonomiku,Tu nepalīdzi pensionāriem,Tu nepalīdzi izglītībai un medicīnai,tāpēc brauc lūdzu pārsniedzot ātrumu un visādi citādi ignorē satiksmes noteikumus.Atceries,ka Tu esi atbildīgs par mūsu Valsts labklājību.
kazjols
2017. gada 28. oktobrī 15:19
Zvirbulis nesaprot,ka tieši drošība nav nepieciešama.Ar to es domāju sakārtotus ceļus.Nauda domāta kungiem prēmijās.
Noyb
2017. gada 28. oktobrī 15:19
Skeptikis: bet ja neviens neieveros CSN bus bardaks..
Temīda
2017. gada 28. oktobrī 15:26
Jo vairāk ceļu satiksmes pārkāpēju, jo dumjāka loģika, kas šos uzskatus grib atbalstīt ir ,,traumēti" smadzenēs, ja nezina, ka satiksmes noteikumu pārkāpēji ne tikai paši sevi apdraud, bet apdraud citu cilvēku veselību un dzīvību.Ejiet ārstēties, ja Jūs var ietekmēt viens idiots.
ok
2017. gada 28. oktobrī 15:29
Jau nedēļu kā atremontēta Stabu iela posmā no Brīvības līdz Čaka, izveidots marķējums stāvvietām. Tikai nezin kāpēc RS zīmes ar stāvvietas režīmiem aizsegtas, to vietā uzlikta apstāties aizliegts. Cilvēki mašīnas tur liek, nau jau citur kur. redzēju, ka piektdien tur jau ganās Pašvaldības policijas ekipāža. Izskatas ka RS un Pašvaldības policijas vadība vienojusies, ka tādā veidā iekasēs vairāk naudas? Katrā ziņā tāda rīcība neveicina iedzīvotāju uzticēšanās valsts institūcijām. Drīz būs 18 novembris un mirušo piemiņas vakars. Vai nav cēlāk policistiem noorganizēt normālas stāvvietas šajās vietās, nevis bojāt cilvēkiem svētkus ar savām kvitīm aiz vējstikla. Cilveks Latvijā soļo ka karavīrs pa mīnu lauku- pasper ne tur- policija, Vids, sanitara, pazarnieku inspekcija vai kas cits. Ta ka turam maku ciesi un neko nepārkāpjam. Bet ja izliktas lamatas no slikti redzamam zīmēm un citam viltībām- brīdinam citus.
Aizliegt neapgaismotas parejas
2017. gada 28. oktobrī 15:40
Smiekligi tagad brauksanas eksamena macot kompetences un nolikt to var tas zinot, bet policija no krumiem soda par aiz koka noliktas zimes neieverosanu. Ta jau tira naudas pelnisana nevis drosiba uz celiem. Ja kads gribetu drosibu tad visas ietves un celi butu apgaismoti nemaz nerunajot par gajeju parejam.
Egle
2017. gada 28. oktobrī 15:51
šajā aprobežoto homofobu pastallandijā maz kas ir kārtībā, bet, nu, latviešus tāpat visi vienmēr ir uzskatījuši par pastalām un pastalas sevi pierāda labi un attiecīgi izturas viena pret otru :)
XXL
2017. gada 28. oktobrī 16:01
Idiotam idiota loģika, viņš vienmēr jaucis svētdienu ar piemdienu.
Vineta
2017. gada 28. oktobrī 16:17
Patiešām jāmaina loģika - ne visi, kas spēj stūri rokās noturēt drīkst braukt. at tad, ja telefons ir nešķirams un auto arī svarīgakas lietas ir darāmas par tikai braukšanu.
?
2017. gada 28. oktobrī 16:23
Kā var valsts budžetu veidot no soda naudām????
?
2017. gada 28. oktobrī 16:25
Kā var valsts budžetu veidot no soda naudām????
a
2017. gada 28. oktobrī 16:33
jo,nabagāka valsts,jo lielākus nodokļus uzliek,
Tauta
2017. gada 28. oktobrī 17:30
Nu bļin salīdzināja SwE ceļus ar Latviju... Mums ir Āfrika2,te jau patronas un haubices nopirkt svarīgāk nekā cilvēks. Domāšana un attieksme jāmaina visiem ,ceļu drošība ir sliktā stāvoklī. Tam Labdcruiser dzipam pie Ādažiem vajadzēja bargāku sodu nekā 280eir.,nākamreiz padomatu agresīvie braucēji..
idiotu zeme
2017. gada 28. oktobrī 17:33
šajā valstī ideāla sistēma ir tāda - piedzimstot tiek aprēķināts cik tu esi parādā valstij (tas bija aktuāli kādu laiku atpakaļ, kad 100 gudrie runāja par to, cik valstij izmaksā viena cilvēka izglītošana, ārstēšana utt) - tur skaitļi bija fantastiski! Nākamais solis varētu būt tāds - tavu verga algu ieskaita uzreiz budžetā un izsniedz tikai tik cik paliek pāri pēc tam, kad esi apmaksājis visas mentu lamatas - apslēptās(neredzamās zīmes), tikko tapušās(uz remonta laiku veiktās izmaiņas utt)un safabricētās(man policija safabricēja protokolu par ātruma pārkāpumu - apdzenot braucu uz 120, pabraucu garām policijas auto un tie sāka man skriet pakaļ - nenoķēra. Bet ziniet uz cik skrēja pakaļ? Uz 220-230km/h!!!!!Pēc tam šie visādas muļķības runāja, līdz noviltoja protokolu, ka šie esot stāvējuši uz ielas ar rokas radaru un es esot pabraucis garām uz 160km/h. Tā kā nelolojiet ilūzijas - viņi nav domāti kārtības uzturēšanai - pirmkārt viņi paši to rupji pārkāpj, otrkārt - par viltotiem dokumentiem tiem nav uztraukumu! Secinājums - nevis viņiem arī likumi ir rakstīti bet viņi paši tulko likumu kā viņiem vajag.
vvv
2017. gada 28. oktobrī 19:04
Tad kad mūsu valsts augšgals strādās tikpat apzinīgi un nekorumpēti kā Zviedrijā,tad būs labāk visai tautai.Citādi labāk būs tikai saujai pietuvināto un tiem kas uzņemas politisko atbildību par lielu algu.Latvijā jau apzagt tautu ir goda lieta,sākot ar ceļa nodokļiem un līdz obligātai iepirkuma komponentei par elektrību.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi