Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
11. augustā 13:27
Ne no viņas prezidents ne sieviete ! Aktrise arī sūdīga ! Maidans Baltkrievijā maidans izgāzās !
Stalkers Stalkers
11. augustā 14:13
Ulmanis jau gan tika amatā pat bez vēlēšanām:).
Stalkers Stalkers
11. augustā 14:22
Otrs Ulmanis pat nomainīja uzvārdu, un viņu iecēla amatā, nevis iebalsoja tauta:). Par Levitu vispār nav vērts diskutēt :).
Futs Bols
11. augustā 14:39
Var saprast, ka viņa ir šantažēta ar bērniem. Ja nepametīs valsti, tad cietīs bērni. Lukašenko baidās pat no vājām sievietēm, viņš ir vienkārši nelietis un lupata.
Futs Bols
11. augustā 14:40
Tihanovska vēl atgriezīsies Baltkrievijā kā uzvarētāja, varat man ticēt.
uldis daugerts
11. augustā 14:45
lai nu ka butu,bet kas noniecina cilvecibu un sapratu,ka pie mums ir tikai Putina un Lukasenko mutes bajari to uz reiz var redzet,nu pilnigie afonas
bigdormouse
11. augustā 15:15
Var ticēt, var neticēt tam, ko te visur sludina, bet faktiski īstenība noteikti ir pavisam citādāka. Un ļautiņi to nekad neuzzinās, un var tikai minēt. Viena no daudzām varbūtībām - kādiem spēkiem ne visai izdevās izveidot revolūciju, tā kā šis mērķis nav sasniegts, tad .... ļoti iespējams sekos vēl visādas jezgas. Pastāv diezgan ticamas arī citas varbūtības.
Stulms da Pirds
11. augustā 16:14
Andrei Piontkovsky @apiontkovsky Если Лука не справится с подавлением протеста, Москва его спишет и привезёт в Минск на танках «оппозиционера» Цепкало. Эта роль прописана для него с самого начала. Старый приём.1956,Венгрия. Вместо палача Ракоши привезли «жертву репрессий» Кадара.
Evgeni Tarasov
11. augustā 16:59
Šī sieviete ir "metusi plinti krūmos" un nemaz ar netaisās cīnīties par savu par Dzimteni! Gļēvule
Futs Bols
11. augustā 17:37
ET, tev bērni ir? Ja kāds policijas vai slepenā dienesta darbinieks tev pateiktu, ka nogalinās tavus bērnus, ko tu darītu? Neņemtu to vērā un turpinātu cīnīties?
Evgeni Tarasov
11. augustā 17:44
Sēņu Vecis Salīdzināt Janukoviča un Tihanovsku nav korekti
Evgeni Tarasov
11. augustā 17:48
Futs Bols Nu jā, bērni, ģimene, kāpēc tad izvirzīt prezidenti, sēdi mājās, uzvāri boršču
Imants Parādnieks
11. augustā 20:29
Lietuva! Lietuva! Jūsu "levits" - aicināja ieriebt Lukašenko. Apčubino kandidāti uz "letvitinieni" nu tā - savus pedofīlus - lūkos paslēpt zem Fārmkarteļa atriebes par Lukašenko vārdiem:"Pandēmija ir! Tik nevis vīrusa, bet histērijas. Histērijas pandēmija, lai iesaldētu / iznīdētu ražošanu un cilvēciskas attiecības. Atjaunošanai - augļotājie naudu aizdos pret % oh, oh-o!" To nepiedod tie zeltkārē trīcošie. Viņu:"Krimnaš/ih tut ņetu!" uc 33 "vāgnerieši".

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi