Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Finks
8. augustā 11:35
Pagaidām viss pēc plāna! Covid 19, vilnis Nr. 2. Laižam vaļā rudenī.
Vecais
8. augustā 12:05
Bils Gretss labo savas 1. viļņa organizēšanā pieļautās kļūdas. Tad viņš pandēmiju izsludināja gripas epidēmijas noslēgumā, un tāpēc cilvēki viņam nenoticēja. Tagad kulminācija būs sezonas gripas laikā. Būs pneimonijas un būs mirušie, pie tam reāli, nevis izdomāti. Es nedomāju, ka cilvēkiem par šādu scenāriju būtu jāuztraucas. Kam būs lemts saslimt ar gripu, tas saslims. Un nekas nemainīsies, ja diagnozē būs uzrakstīts Covid-19.
Agris Aboltins
8. augustā 15:23
Kur tad krievi palika? Nupat bija raksts, ka atkal nāk. Ko, aizgāja atpakaļ? Ceļam augšā cividu, ja nav krievu, vai tā?! Pareizi, uz krieviem nopelnīt nevar...
Agris Aboltins
8. augustā 15:29
Sveiks, Beka..., prieks, ka esi ierindā. Tev kā? Man briesmīgi karsti, ēnā +38, veldzejos ar aliņu un ventilatoru. Atvaino, gaisa pūtēju, jaucēju..., nezinu, bail Tevi aizvainot, bet domāju tādu ar trim spārniņiem, lāpstiņām..., tās griežas un rada vēju. Ir patīkami.
Agris Aboltins
8. augustā 15:35
Beka, nevis manā krievu valodā. Valodas mainās, kurš vispār zin, kā ir pareizi latviski. Ja es dzirdu šodienas bērnus un pieaugušos..., vieni vienīgi anglicismi. Tas Tavuprāt ir normāli? Padomija ir šo to atstājusi, piekrītu, bet 50 gados nespēja izdarīt to, kas šobrīd notiek dienu, nedēļu laikā. Izglīto jaunatni, nepiepisies man... Vienmēr esmu runājis un rakstījis pareizi. Norādīt uz manis nepamanītām kļūdām, ko "ieraksta" telefons, atvaino, man mazliet pajāt. Varbūt ieej Google un tur palabo valodu, tulkojumus..., būs prātīgāk.
Agris Aboltins
8. augustā 15:54
Es zinu, Tu zini, viņš viņa zin!!!! ZIN, ibio, beka!!!! Jeb Tev ir sava latviešu valoda? Visur Eiropā ir eiro, Latvijā valodnieki klāsta, ka jāsaka "" eira"... Ko teiksi, sansai?
Agris Aboltins
8. augustā 16:40
Beka, ja viņa ir Zina, man nav iebildumu. Izskatās, ka Tu wc arī raksti "tolete"... Un kā tad ir pareizi..., istaba vai izstaba? Nē velti uzdevu šo jautājumu... Jā esi tik zinošs, paskaidro, kāpēc uzrakstīju tieši tā.
Agris Aboltins
8. augustā 17:04
Mušmire, kļūšu dusmīgs aiz to, ka man nav ko darīt 😂😂😂 Tante Zina, lai sēž savā istabā. Tu man paskaidro, kāda velna pēc es Tev uzdevu jautājumu par iztabām 😂
Agris Aboltins
8. augustā 17:38
Beka, skaidroju to tik vienreiz, pēc tam pat neatgādini..., biju bērns, ap gadiem desmit. Mums skolotāja stāstīja, ka notiekot diskusija starp "priekšniekiem", kā zini, tolaik tas notika Maskavā. Viņi ilgi nespēja vienoties, vai pareizi ir "istaba vai izstaba". Loci kā gribi, burts "z" tur ir lieks. A varbūt "liegs". Tu, latviešu valodas zinātājs, pat tik daudz nezināji?! Eh, nesakiet Tev mazlietiņ.
Agris Aboltins
8. augustā 18:14
Par "loci" Tev taisnība. Bet, emu jau Tev neskaitāmas reizes norādījis, ka reti esmu skaidrā un rakstu ātri. Telefons kaut ko koriģē pa savam. Es īpaši neskatos. Tāpēc sanāk kļūdas. Savukārt Tu pats kropļo valodu tik tā..., pārveidojot latviskos vārdus, kas vairāk piederētos rusicismama. Puik, atbrauc pie mans, noliks vien litr..., ja rītu būsi dzīvotājs..., parunāsim par pasaules patiesībām.
Agris Aboltins
8. augustā 18:18
Kādu vēlies?! Ja gribi, būs pudelēs, ja gribi, būs izlejamais... Ne tur problēma. Zini, ko mums abiem vajag..., vecu latviešu valodas skolotāju, kurā lasa diktātu. Mēs rakstam /rakstām..., pēc tam saskaitīsim kļūdas. Pieņemu, ka Tu spēj ātri rakstīt un atcerēties ko lasīja. Nepārjautājot! Man bija tāda skolotāja. Diemžēl vairs nav.
Agris Aboltins
8. augustā 18:28
Viņa lasīja ļoti ātri, bet ar roku maziem bērniem bija grūti paspēt tā uzrakstīt. Tik ātri. Mums tā bija kaut kāda trešā klase. Nokavēji, nepaspēji, divnieks.... Tāds smuks, apaļš 2! Šodienas mammas būtu skrējušas uz "bez tabu", es vēl sīkajam pa muguru sadotu. Kā dabūju pats un tamdēļ spēju domāt un reaģēt stresa situācijās. Kā nekā ir pārdzīvoti 90 ie, ir vēl kāds aizvainotais dzīvs palicis. Man te reiz bija iespēja papļāpāt ar mūsdienu jaunatni..., pēc minūtēm 15 kļuva bail, ka pa logu ne izkāpj. Nulles!!!! Jā, varbūt viņi spēj vairāk kā es datorā "uzspiest", jo man tas "verķis" riebjas. Bet, ja ir saruna aci pret aci, atvainojiet, ir izauguši tikai lūzeri. Prieks, ka nosprāgšu pirms šitie sāks komandēt.
Sanda Križanovska
9. augustā 01:15
Tātad Lietuvā veikalos utt tik maskās un lērums saslimušo, taču pie mums lietuviešu mudž! Nu vareni...2 vilnim gatavi!! Tāda bezatbildība un nolaidība. Un paši lietuvieši..?! Nu ko vazājas, ja tā slimo valstī???? Un mūsējie jau nav sliktāki, katrs otrais paziņa ir tagad Lietuvā!!! Tā jāskrien???? Tik uz kurieni...pretī kam...?? Un kapēc? Tiešām tik glupi??
Samanta Samtene
9. augustā 14:07
Man jau nu ļoti patika ierobežojumi. Cilvēku uz ielām maz, veikalos nemin uz papēžiem. Jo šobrīd tas ir murgs. It kā neviens to distanci nav atcēlis, bet sajūta, ka lielai daļai ir kaut kāda perversa tieksme mugurā uzkāpt. Riebjas, ja neievēro distanci. Vispār ikdienā, ne covid deļ. Tāpat visādi sivēni tomēr tās rokas biežāk mazgāja vai dezinficēja. Veikalos nebija atvērto iepakojumu, kur bomžiem rakņāties (cik reizes to netiku novērojusi :( ). utt. Robežas ciet, nav parpildits viss ar skaļajiem turistiem. Jauki. Es tikai par to, ka atkal ir ierobežojumi!! Brīvāk elpot varēs.
Samanta Samtene
9. augustā 14:13
Starp citu nebiju iepriekš ievērojusi, ka lietuvieši ir tik prasta, vulgāra, skaļa tauta.Vai nu dēļ tā, ka masveidā gāžas LV vai kas, bet jūrmalā vienkārši ārprāc. Bļaustas, lieto alkoholu, izmētā musarus... Un tās ir ģimenes ar maziem bērniem :( Jā, jebkurā tautā ir melnās avis, bet kaut kā šogad uzkrītoši jūtams tas ir.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi