Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
janis
29. jūlijā 07:57
Nebrīnīšos ja gaismas tīmekļa eksperts par visām lietām, izlasot šo rakstu smelsies jaunām idejām un iespējām kā ap.ist savu idiotu sekotāju pulku Facebook
Normunds K.
29. jūlijā 10:59
Bērnībā (80-tie) bieži bija gadījumi, kad uznāk lietus, nolīst, mākoņi aiziet un atkal spīd saule. Kopš 90-tajiem šāda paradība praktiski pazuda, lietus vai nu lija dienām vai nedēļām nebija neviena lietus mākoņa. Un Tavu brīnumu, kad dēļ covid19 tika pārtraukti avioreisi, atkal ir klāt īslaicīgais vasaras lietutiņš.
Stulms da Pirds
29. jūlijā 11:12
Autor , sameklē netā informāciju par to himtreilu ķīmisko sastāvu .... ;)
bigdormouse
29. jūlijā 11:23
Tipisks raksts par it kā sazvērestību teorijām - izcilātas tikai acīmredzamas vispārējas blēņas, par kurām vispār nav vērts runāt. Toties konkrēti fakti, argumenti ir rūpīgi izlaisti. Apgalvojums, ka ziņas par ķīmiskajām trasēm tagad nonākušas Latvijā vispār neatbilst īstenībai. Par šo arī Latvijā runā jau sen. Faktiski arī tā kā novēro jau krietnu laiku, bet šo faktu gan var apstrīdēt tie, kuri tic fizikai.
Toto Li
29. jūlijā 13:10
Stalker! Tur nelieto Al2O3! Lai likvidētu lietus mākoņus, tur izsmidzina dihidrogēna monoksīdu!:)
Arvids Brauers
29. jūlijā 14:22
Vai bija vērts iet skolā? Tumsonība rullē,, uz pilnu klapi".
Marutta A
29. jūlijā 15:40
Drīz, pēc WWII, militāristus interesēja, kā varētu modicifēt un regulēt laika apstākļus. Amerikā 60-jos radās dažādas programmas - Klimata un laika apstākļu kontrolei un modifikacijai. Dažas no tām bija attiecinātas uz lauksaimniecības nozari, taču programmas interesēja arī miltāristus. Šo to no tā izmantoja Vjetnamas karā (netā var atrast topic - Project Popeye). Tā kā Kongress kritizēja šo pasākumu, jo tas nebija devis vajadzīgo efektu- pēc pieciem gadiem nāca atklātībā, pirms tam slepenais projekts. Protams, ar laika apstākļu kontroli un modificēšanu nodarbojās arī citas valstis - Ķīna, Padomju Savienība u.c. Citāts par "makoņu sešanu" - The most well-known type of BWM is cloud seeding. It refers to any process of injecting a substance into a cloud for the purpose of influencing the cloud’s subsequent development. A cloud seeding agent is any variety of substances dispensed for the purposes of cloud seeding. These substances include silver iodide, dry ice (frozen carbon dioxide), calcium chloride, salt, or carbon black to name a few. Cloud seeding is one of the main areas of practical weather modification and is used to enhance or retard precipitation development as well as to increase or decrease cloud cover. Hail suppression is any method of reducing the damaging effects of hailstorms by operating on the hail producing cloud (via cloud seeding)." Septindemitajos gados sakās arī diskusijas ANO starp valstīm, par to ka šo laika apstākļu "menedžēšana" nodara arī postu un tika radītas visādas starptautiskas komisijas, kas pētija un reportēja, lidz tika pieņemta "Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques" (Geneva: May 18, 1977). Bet dzīve jau neapstājas dēl visādām konvencijām un vienošanām... tāpat visi kaut ko dara. Piemēram, citāts:"A research paper produced for the United States Air Force written in 1996 speculates about the future use of nanotechnology to produce "artificial weather", clouds of microscopic computer particles all communicating with each other to form an intelligent fog that could be used for various purposes. "Artificial weather technologies do not currently exist. But as they are developed, the importance of their potential applications rises rapidly." Ta kā uz virsraksta jautājumu atbilde ir - viss atkarīgas no tā, kas tā par lidmašīnu un kādiem nolūkiem tā tur lido ...
Toto Li
30. jūlijā 12:38
MaruttaA : "speculates about the future use of nanotechnology" Tas arī visu izsaka, šobrīd vēl nav tādu tehnoloģiju un ilgi vēl nebūs, ja seko līdzi mikroprocesoru un enerģijas avotu attīstībai. Ir bijuši mēģinājumi ietekmēt laika apstākļus, bet diemžēl neattaisnojās uz tiem liktās cerības. Tāpēc, neuztraucies, nav nekādu chemtrail!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi