Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Edmunds Stankevics
15. jūlijā 18:59
bijušā Zviedrijas karaļa Čārlza XII - varbūt tomēr Kārļa XII?
Vērotājs
15. jūlijā 19:21
Zviedrija ar saviem "zviedriem" ir ļoti progresīva valsts. Tā turpināt! Bija publikācijas ka C-19 atstāj iespaidu uz smadzeņu darbību, cilvēki it kā kļūstot gudrāki.
Varis Baņgieris
15. jūlijā 19:28
pasaule sāk jukt prātā ar rasistisku un reliģisku zemtekstu meklēšanu . Vai Latvijas karogam arī nevajadzēs balto strīpu pārkrāsot par melnu vai dzeltenu , lai tik neaizskartu kāda jūtas?
Atis Priedītis
15. jūlijā 19:38
Tā vietā lai domātu kā atbrīvoties no naida, notiek vainas meklēšana simbolos. Labi, mainīsim visus problemātiskos simbolus vismaz pret neitrāliem. Bet par to, ka naida cēlonis meklējams cilvēku psihē, nerunāsim vispār.
Inga Maknamara
15. jūlijā 19:57
Tas ir tikai sākums mani mīļie..Taču es piekritīšu kādai grieķu blogerei..Kura teica,ka ir jānāk pretī visām tautām,ne tikai nēģerēniem vai islāmiem..Ķīnieši grib ēst suņus,tātad atļaut to visur..Indiešiem govis ir svētās,tātad lai tā ir visur..Ne tikai dažiem izredzētajiem logu dauzītājiem izdabāt.
Atis Priedītis
15. jūlijā 20:17
Cilvēka psihē var ieiet daudz dziļāk nekā par to tiek rakstīts. Galvenā problēma ir tā, ka vispirms pašiem psihologiem ir jātiek pāri baiļu slieksnim un jāieiet tai zemapziņas slānī, kurā meklējams pirmcēlonis naidam. To tiešām ir iespējams izdarīt, un tad arī varētu sākties pilnīgi jauna ēra psiholoģijā. No naida ir iespējams atbrīvoties un ceru, ka kaut kad tas arī tiks izdarīts.
romb
15. jūlijā 20:28
Diemžēl, pat katrā normālā valstī ir savi slimie, kuri arī uz baltas sienas saskatīs dažādas problēmas un sazvērestības... Pārgudrie šizofrēniķi!
Beerdrinkers Von Kowelenz
15. jūlijā 20:42
Zviedrija Krusta karos nepiedalījās, tātad, ja visa vaina ir krustā, nogriežam kristīgajām baznīcām krustus? Jo, kā pēc teiktā sapratu- kristietība ir rasistiska? Ne ne, te ir vērojams saprāta aptumsums.
Raitis Vītols
15. jūlijā 20:46
zviedri vispar savilka melnos kaudzem , tagad sak jukt prata , kads te latvija vel saka ka zviedrija ir normala valsts , ar visuu to covid utt
Salvis Dišlers
15. jūlijā 21:00
Gandrīz visi Skandināvu un Anglijas, Skotijas karogi ir Krustnešu karogi, un simbolize verdzību!
Salvis Dišlers
15. jūlijā 21:01
Es uzskatu ka arī Anglijas koloniālais karogs ir jāmaina uz kaut ko iekļaujošāku!
Salvis Dišlers
15. jūlijā 21:37
Afrikāņi ir ļoti Religiozi, bet daļa ir Kristieši un daļa - ir Muslimi! Baltie Eiropeiši ir 95% Neticīgie suņi vai arī nepraktizejosie, kas tikai vārdos sevi kaut kam pieskaita - mutesbajāri;
Salvis Dišlers
15. jūlijā 21:44
Es piemēram dzīvoju Londonā Whitechapelā - Bangladešiešu rajonā un šēroju dzīvokli ar Bangladešiešiem - ļoti jauki un miermīlīgi cilvēki, ne īsti melni, ne īsti balti, ļoti iekļaujoši, ne dzerstās, ne lamājās, ievēro kultūru un tīrību un labas paražas!
Agris Aboltins
15. jūlijā 21:56
Dišler, Tev nav naudas, lai nopirktu biļeti uz Krieviju, ko Tu murgo par Londonu. Tu tak no Valmieras neko vairāk redzējis nēesi.
Lilje Tento
15. jūlijā 22:50
Ierosinu atcelt melno krāsu kā rasistisku! ; )

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi