Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
37 komentāri
Sakārtot:
Edmundo Garcia
15. jūlijā 07:11
Liela daļa nopelnu ir tiem ceļu projektētājiem, kas uz A1 (Tallinas šoseja) uzprojektējuši to tizlo pusjoslu putekļiem un velopēdistiem. Tauta vienkārši nemāk braukt, kad ierauga tādu ceļa malas "brīnumumu". Un tie, kas velkas un lasa naglas pa to malu, rada to bīstamo situāciju, ka pārējiem jāapbrauc viņi pa vidu. Apdzīšana arī uz A1 notiek zem katras kritikas - vienkārši tev sāk testies pretī tieši purnā, cerot, ka nu man tagad jālec malā uz to sānu joslu, lai pretīmbraucošais varētu apdzīt visus. Tā šoseja būt jāpārbūvē kā igaunijā - vienu brīdi divas joslas uz vienu pusi, pēc kilometriem, viena josla un stabus pa vidu, lai nav nekāda ļurkāšanās nevietā.
Futs Bols
15. jūlijā 07:24
Es vienmēr turos joslas vidū un nespiežos pie malas, un aicinu arī citus tā nedarīt, jo tādā veidā tiek veicināta agresīva braukšana. Apdzīšana ir apdzinēja problēma.
Signa Jukšāne
15. jūlijā 08:30
Šoferiem Latvijā ir izteikts gāzes pedāļa iekaisums. Ja Latvijā būtu tāda diena, kad NEBŪTU nevienas avārijas, tad šāda diena oficiāli tiktu pasludināta par Latvijas valsts svētku dienu.
Sandra Vanaga
15. jūlijā 08:57
Piekrītu braukšanas kultūra zem katras kritikas, ja gadās kāds pieklājīgs šoferis, tad tas jau ir Notikums, bet visiem viss jāpadzen, jāielien priekšā, brīžam jautāju sev vai citiem auto ir iebūvēti pagrieziena rādītāji. Un lielie kravas auto paspēj uz A7 vispār 4 joslas uztaisīt... Par to vispār trūkst vārdu....
KidLV
15. jūlijā 09:06
Ko var tirst un pārspīlēt.. nekas te nav tik traki.. ir atsevišķi gadījumi, bet kopumā satiksme nav tik slikta.. tiem jas paši nemāk braukt, tiem viss traucē un visi slikti...un tas ka pabrauc maliņā palaižot kādu garam, vai samazina ātrumu ja redz ka pretī kāds apdzen..tas ir tikai normāli...apdzīšanu lēnie šoferi paši veicina.. Tie kas te komentāros sludina ka nevajag palaist, jūs esat tie potenciālie statistikas veidotāji par bojāgājušajiem..
Futs Bols
15. jūlijā 09:15
Es neesmu lēnais šoferis, braucu ar atļauto ātrumu +5km/h, bet vairums pārsniedz par 10-15 km/h, bet man vienalga. Nu nespiedīšos es malā, sēdi man astē kaut pusstundu, man ir labi nervi un pacietība. Avārijas izraisa tieši skrējēji, nevis prātīgie šoferi. Es vienmēr atceros, ka mani gaida mājās.
Juris Millers
15. jūlijā 09:43
mani visvairāk tracina tie idioti , kuri mierīgi pie sarkanā vēl paspēj iebraukt krustojumā. Iebraucot Lietuvā uzreiz jūtama cita kārtība , viņiem pie luksoforiem zīme kura ļauj tev nogriezties pa labi ja tajā brīdī nav auto kurš brauktu taisnipie zaļa signāla.
Edmundo Garcia
15. jūlijā 09:44
Sēņu veci, tad tu uz skati, ka agresīva braukšana un ātruma pārsniegšana +20 un vairāk, lai tiktu garām braucošam ar +5 ir pieņemama standartsituācija? Principā, pie +5 vispār apdzīšanām nevajadzētu būt defaultā. Visi smuki brauc un aizbrauc.
Rudolfs Kaķis
15. jūlijā 09:49
Es ari ņemu pa labi ja mani kāds apdzen- 1 tālāk no grēka, 2 tā es paziņoju ka ātrāk es nebraukšu un vari apdzīt, 3 apdzīnējam ir vieglāk apdzīt(seviķi ja priekšā iet mašīnas.)
Agris Aboltins
15. jūlijā 10:10
Futbol, vai tad tagad kādu soģa ja ripinās tā, ap 110? Kādreiz nesodīja. Virs 110, tad jau gan varēja "noķert" sodiņu. Tas tak nav nekāds ātrums.
Rudolfs Kaķis
15. jūlijā 10:30
Visvairām mab besij kad kāda gnīda iesēžas aizmugurē un tur 5 metrus distanci veidojot lielas kolonas. Tādos gadijumos ae arī parasti ņemu pa labi lai lasās garām
Andra Lund
15. jūlijā 10:36
Piekritu par 100%. Un trakakais, ka par "lenajiem" braucejiem tiek uzskatiti tie, kuri brauc ar maksimalo atlauto brauksanas atrumu. Atruma parsniegshana Latvijaa, diemzhel, ir kluvusi par normu.
Raimondo Ruaz
15. jūlijā 10:38
Cik daudz no tiem igauņiem ir bijuši Indijā? un cik daudz no viņiem braukuši par indijas ceļiem?..tukša vaikšķēšana un , nekā vairāk.
Agris Aboltins
15. jūlijā 10:50
Raimondo, tak rakstā ir teikts, ka to teicis ir brits, kas pabijis daudzviet. Kas Jauns atkal savā elementā, nezināju, ka Igaunijā tagad iedzīvotājus par britiem sauc.
Ainars Vīndedzis
15. jūlijā 11:00
Nepatīk pārspīlējumi nevienā lietā.Pirmo reizi dzirdu ka palaist kādu garām attiecīga vietā būtu slikta kultūra.Un kretīnu uz ceļa visur pietiek,arī Igaunijā.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi