Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
47 komentāri
Sakārtot:
Beatrise Rozenberga
3. jūnijā 07:36
Labs raksts ! Reāli parāda kāda ir attieksme no darba devēja, tāpēc jau tur arī strādā tikai trūcīgi cilvēki kuri pieraduši pie pazemojumiem, necieņas, drausmīgiem dzīves apstākļiem. Cilvēks kurš ciena sevi, dzīvo normālā sakārtotā vidē nekad tur nepaliks !
Kristaps
3. jūnijā 09:00
Šie darbi ir ideāli jauniešiem !!! normāls tusiņš , meitenes , alko , sex !!! nekādu naudu jau protams baigo neiekrāsi , bet tad jau labāk lai viņi pēc vidusskolas strādā UK ne LV vecākiem uz kakla sēž ,jo LV viņi tāpat nevienam nav vajadzīgi , visur darba pieredzi prasa , bet paši nožēlojamas kapeikas atmet !!!
Aivars Bautris
3. jūnijā 09:17
Rīga bija pilna ar visādām vagonu rūpnīcām ,kurās neviens vietējais negribēja strādāt un lētticīgie iebraucēji no plašās Padomju Savienības bija svēti pārliecināti, ka bez viņiem slinkie latvieši nomirs badā. Lai angļi strādātu laukos vajadzētu, maksāt ap 20 mārciņu stundā , bet kāpēc gan fermeriem to darīt ja ir bāleliņi kuri gatavi strādāt par sviestmaizi un dziesmiņu .Starpību ar lielu uzviju samaksā Lielbritānijas nodokļu maksātāji. Nu mans jautājums ir kāpēc Eiropas politika ir tāda ka ši jau pēc definīcijas zaudējumus nesošā nozare tiek attīstīta nevis piemēram Latvijā , bet zemēs kur katrs kvadrātmetrs ir liela vērtība Anglija tikai iegūs, ja tai šīs milzīgos zaudējumus nesošās nozares nebūs vispār. Nu labi ka beidzot ir viena tauta kas ir no apakšas sākusi darīt to ko negrib vai nevar gadiem izdarīt Rietumeiropas valdības , tāpēc es pilnībā atbalstu BREXITU
Kristaps
3. jūnijā 09:21
Aizmirsu pieminēt ka manuprāt aprakstītās darba vietas sliktie apstākļi ir pārspīlēti ,manuprāt šis ir pasūtījuma raksts , lai izmisušie LV par 250 eiro strādnieciņi , nebrauc prom , bet turpina klanīties LV resnajiem kungiem !!!
Susī
3. jūnijā 10:22
Bet ko tad šī neaptēstā melnstrādniece grib? Dara zemākā līmeņa darbu un vēlas 100mārciņas stundā?
Aleksandrs Roznovs
3. jūnijā 11:43
Melu pilns raksts! Pietiek ar to vien ka autoram derētu zināt ka UK minimālā alga ir 8,72 mārciņas stundā...un darba devējs mazāk gribēdams nedrīkst maksāt un arī nedara to! Dzīvošana karavanos .....maksā 35 mārciņas ko atrēķina no algas .8...10 stundas darba laiks ir normāla prakse fermās.....arī restorānos virtuvē šad tad strādā tik pat!. Pie minimālās algas un 10 stundu darba 5 dienas nedēļā uz papīra sanāk apmēram 1700....1800marcinas uz rokas 1500.... Lūk apmēram tā!
Ainars Vīndedzis
3. jūnijā 12:03
Kur,kad un par cik pasaulē stādāt ir katra personiska darīšana,nelienu citu makā.Cita lieta ja no darba dēvēja puses ir tik štruntīga attieksme(ja tā ir).Visbiežāk kaut kāds starpnieks piemelo par apstākļiem.Vecs stāsts.
Trekngailis
3. jūnijā 12:29
Katrs pars savas laimes kalējs. Nemācījies - strādā! Un 7 marciņas par vieglu darbu ir laba samaksa. Neviens badā nav nomiris. Sevišķi, ja rauj 6 dienas pa 12 h.
Trekngailis
3. jūnijā 12:36
To Edgars... kādi vergi? Katrs pats paraksta darba līgumu! ar varu nespiež.
Melānija
3. jūnijā 12:48
Piekrītu Kristapam,protams,ka jauniešiem vieglāk strādāt tādu darbu ,vēl muguras nesāp.Tikai žēl gan,kad mūsu dārzeņu,ogu audzētāji labāk ņem viesstrādniekus,bet ne savējos,un,ja paņem,tad arī nemaksā solīto Labi,ārzemēs jau nopelna to naudiņu,bet ir arī lieli izdevumi,tā kā tam kokam divi gali.
Trekngailis
3. jūnijā 12:49
ko ar to domā? kādu valsti. Tiklīdz parādās brīvas izvēles iespējas, tā vairs neesi vergs. Bet brīvs cilvēks, kam par sevo jāuzņemas atbildība.
Maksims Ter-Oganesovs
3. jūnijā 12:50
hmm, varbūt tiešām aprakstītās darba vietas sliktie apstākļi ir pārspīlēti
ilona sekretare
3. jūnijā 12:52
Izdzēsa komentu. Nav avota, muļķības.
Trekngailis
3. jūnijā 12:53
To Melanija. Mūsu jaunieši ir briesmīgi slinki un no sevis iedomājas nezin ko. Bez augstakās un no prastas ģimenes, gribot 1000 eiro algu... smiekli nāk. ja nestrādā par tirgus vērtību (430...500 bruto), tad viesstrādnieki izdarīs darbu un būsi vispār bomzis. Neko citu sliņķis ar nav pelnījis. Es ļoti ceru, ka valdība neliegs imigrantus lauku darbiem, citādi raža pat bezdarba gatā nopūs
Trekngailis
3. jūnijā 13:01
To Edgars. nu, padomijā zemniekam nebija iespējas izveidot skaistu īpašumu, nopirkt n-tos auto. mēs tikai iegivām. Brīva tirdzniecība nāk par labu visām iesaostītajām pusēm.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi