Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Futs Bols
26. maijā 08:44
Žurnālisti nepārdzīvo, viņi apraksta situāciju mūsu lielajā un neprognozējamajā kaimiņvalstī, kuras problēmas var ietekmēt arī Latviju. Tu, Vecais trolli, gan laikam pārdzīvo, ka kāds uzraksta patiesību par Krieviju un Putina prettautisko režīmu.
Igors Tokarevs
26. maijā 10:15
Otrā pasaules kara beigas 75 gadadiena ir 2 septembrī 1945 gada! Žurnālisti! Ja kaut ko rakstat tad vispirms vajag palasīt vēsturi!
Ivars Kruga
26. maijā 10:44
Domāju, ka ja viņi būtu aizņēmušies no starptautiskā valūtas fonda uz katru iedzīvotāju pa €2000 kā Latvijā kas sastādītu aptuveni 300000000000 Tad arī viņi varētu skatīties ar cerību uz nākotni
Jānis Kalniņš
26. maijā 11:25
Kur noslēpt stikla lodi ? -ūdenī ! Domājošie sapratīs.Viss ir tieši tā kā izskatās, vai arī kāds ir ļoti parūpējies lai tieši tā arī izskatītos.
Futs Bols
26. maijā 14:32
Edgar, Krievijas ārējais parāds pret IKP pag. gada beigās bija 29%, Latvijai tikai mazliet lielāks - 30%. Bet paskatīsimies, kas būs pēc gada. Krievijas budžetā ierēķināta naftas cena 40 dolāri par barelu, bet kopš marta vidus tirgus cenas ir zemākas.
Egle
26. maijā 14:42
Valstis, kuras neievieš stingros pasākumus viennozīmīgi būs ieguvējas, valstis kuras ievieš tik audzē savu parādu, par kuru nāksies maksāt viņu bērniem un grauj ekonomiku, kamēr mirstību rādītāji diži nemainās un ir liels risks piedzīvot otro vilni, kopumā no šiem stingrajiem ierobešojumiem nav nekādi lieli ieguvumi, veciem cilvēkiem vajag izolēties, pārējiem darīt to, kas darāms
Ādolfs Nāks
26. maijā 14:54
>Futs Bols Šodien 14:32 === Ārējais parāds līdzīgs kā LV. Labi, Bet kā ar uzkrāto milzīgo rezerves fondu, kas minēts rakstā? Cik noprotu, LV tāda vispār nav...
Futs Bols
26. maijā 16:18
Ādolf, arī mums ir uzkrājumi zeltā un ārvalstu valūtās, ko pārvalda Latvijas Banka. Latvijas ekonomika nav tik ļoti atkarīga no vienas nozares, kā naftas ieguve Krievijā, turklāt mums ir labākas iespējas aizņemties starptautiskajos finanšu tirgos. Es jau teicu - paskatīsimies un salīdzināsim situāciju šeit un tur pēc gada, bet Krieviju gaida ļoti grūti laiki.
Normunds Kuplēns
26. maijā 17:26
Futs BolsŠodien 14:32 Edgar, Krievijas ārējais parāds pret IKP pag. gada beigās bija 29%, Latvijai tikai mazliet lielāks - 30%. *********** Pēc 4 miljardu iztērēšanas Latvijas ārējais parāds būs 16 miljardi. Bet valsts pamatbudžets, no kura parāds jāatdod, šogad ir 6,5 miljardi. Kā mēs to atdosim ???
Zane Līvmane
26. maijā 18:48
Padomju savienība arī it kā viss bija brīnišķīgi!
Juris Millers
27. maijā 08:50
Dagestānā bruņotas sadursmes ar krievu armiju. Kādēļ??? Nu negrib tos krievus visa pasaule!
Juris Millers
27. maijā 08:54
polūcijai - krievija krīt bezdibenī . Lasot tavus stulbos komentus , saprotu , ka priecājies ka esi Eiropā nevis krievijā .
Larijs Kukarans
27. maijā 09:55
Latvijā arī viss ir kartībā,viens veiksmes stāsts,viss ir nolaists līdz kliņķim,viss ir pardots ārzemniekiem,vai pareizak sakot,nekas jau latviešiem nav piederējis.Drīz laikam tiešām latvijā no latviešiem paliks tikai pensionāri.Viss latvijā ir kulē! Neaizstāvu krieviju,bet pirms kaut ko vaukšķēt,paskatieties paši uz sevi!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi