Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
juju
3. maijā 08:34
Es atkārtošos. Paklausieties, ko Bils pats saka-jāsamazina iedzīvotāju skaits uz zemes! Es šeit palieku dusmīgs, saku, būtu taisījis savu windowsu, nevis kreņķējies,ka iedzīvotāju par daudz. Kas nezin, iedzīvoitāju skaits tāpat samazinās dēļ citiem faktoriem (slimības , zema dzimstība utt.). Bet mēs zinām, ka Bils pametis microsoft un tagad ir "labais" varonis,kas sponsorē pošu izstrādi. Tad jābūt stulbam, lai ticētu potēm. Cilvēks, kurš grib "glābt" pasauli no vīrusa, domā par cilvēku samazināšanu.
Ella
3. maijā 08:44
Bla bla bla...kā vienmēr-vīruss(vai da jebkāda cita nejaucība)ir,vainīgo nav.Visi balti un pūkaini.Izlasīju feisā foršu anekdoti.Cilvēks-esmu radības karalis.Daba-nu,karalis,ta karalis-ņem "kroni"!Planēta ir zaļa,dzīva un elpojoša.Nu nedrīkst to mēģināt pakļaut cilvēku iegribām,izsmelt,iztukšot,piesārņot cik,kur, un kā vien var.Tas tā,no emocionālā skatu punkta.Bet kamēr pasauli stūrēs pusjukuši politiķi,miljardieri,baņķieri, un citi šizofrēniķi,sū...i būs lieli.
Futs Bols
3. maijā 10:27
Lai jau klīst tās sazvērestību teorijas pa pasauli, bet kāpēc tās muļķības vajag tiražēt Latvijā? Ja nu vienīgi, lai noskaidrotu muļķu skaitu, kuri tām tic.
Futs Bols
3. maijā 10:32
Vecais trolli, koronavīruss nav parasts vīruss, un tas ir nāvējošāks un lipīgāks par gripu. Izlasi Delfos šo rakstu: Nāvējošāks un 'lipīgāks': kas atšķir Covid-19 no sezonālās gripas / Tajā viss ir saprotami paskaidrots un ilustrēts ar skaitļiem.
Otto Kurmis
3. maijā 10:37
Nevienu brīdi neesmu ticējis makaronu vīrusa eksistencei, jo mediji par to histēriski ķērca no pašas pirmās tā plosīšanās dienas. Bļaurē tā, it kā mirtu daudzi miljoni.
Otto Kurmis
3. maijā 10:47
Gripas sezona ir beigusies. Ielās un veikalos nevienu neredz klepojam, neatkarīgi no tā vai cilvēks nēsā uzpurni, vai nenēsā. It kā pilnīgi normāla ikdiena, tikai kliķes makaronu nomākta.
Normunds K.
3. maijā 10:53
Dārgie žurnālisti, jūs varētu uzzināt un paskaidrot, kāpēc Bils Geitss patentē vīrusus ?
Otto Kurmis
3. maijā 10:53
Poļveprīt, vai tad pats neilgojies pēc silta Krakovas klimatiņa? Raugi, tu tur varētu dzīvot zem valriekstu koka, grauzt riekstus un omulīgi urkšķēt...
MikeKoglin
3. maijā 11:05
Slima suņa murgi..ja neteiktu vairāk....idioti 98 levela.Tā saucas zombēšana.
Vecais
3. maijā 11:57
Alida Djatlika, kāpēc tu domā, ka sifilisu tev pielaida Krievija?
Futs Bols
3. maijā 12:02
Jā, Alida, rekur vainīgais pats atzinās.
Ariel
3. maijā 12:59
Kāda sazvērestības teorija, ja Geits pats n-tās reizes murgojis par populācijas samazināšanu! Ja viņa cilvēki strādājuši tajā ķīnas labaratorija, jābūt idiotam, lai nesaprastu, kas notiek!
Futs Bols
3. maijā 13:02
Ariel, man tevi jāapbēdina - tu nesaproti, kas notiek, un tātad esi idiots. Atbildi uz pavisam vienkāršu jautājumu - kāds biznesmenim labums no populācijas samazināšanās?
Jānis Jaudzems
3. maijā 13:24
šis raksts ir ne tikai sazvērestības teorija, bet klaji meli lai lobētu vakcīnas
Jānis Jaudzems
3. maijā 13:31
šis raksts ir ne tikai sazvērestības teorija, bet klaji meli lai lobētu vakcīnas

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi