Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Biruta Kopmane
8. aprīlī 17:16
konkretāk kadus noteikumus tas kāds neieveroja??
Biruta Kopmane
8. aprīlī 17:18
vectevs ir riska grupa un viņam butu jasež maja un jakontakte tik ar tiem ar ko kopa dzīvo,, rodas jautajums kas tad aplaida vectevu?
Haks Piterss
8. aprīlī 17:24
Jauka buča uz vectēva vaiga pēc kārtējās dežūras pielika punktu
juju
8. aprīlī 18:42
vectēvs noteikti bija labākajos gados, tā mēdz gadīties,ka aiziet. bet es sākumā domāju,ka pēc selfija brūte uzmetusi-tad traki. vēlam veiksmi šajā atbildīgajā darbā.
Valdis Panks
8. aprīlī 18:55
Līdzjūtība medbrālim! Arī man būs jāsāk rakstīt tādiem tabloīdiem kā The Sun, Telegrapf, jo Latvijā notiekošais jau stipri pirms krīzes, kad apkārt mirst 50-60 gadīgi pilsoņi, kuri 99% gadījumu gadiem strādājuši kā minētais medbrālis strādā dažas nedēļas, ar būtisku algu atšķirību, bet Latvijas valdība saka, ka Eiropā dzīves ilgums palielinājies, latvietis ir sīksts un drīkst iet pensijā pēc 70 gadiem, redziet, brūk budžets, pieaug pensionaru vecums! A neviens neaizdomājas, ka daži pensionāri latvijā ir par treknu atalgoti, sazagdami savas pensijas sliktākajā gadījumā vai sazīmējuši labākajā?! Jūs domājat, ka no tiem "palīdzības" finansu līdzekļiem būs kāds labums?! Jā, daži kļūs miljonāki, pārējiem sēnalas un bankroti! Tādu valsts pārvaldes aparātu tūplī drāzt ar slotaskātu bez taukvielas!!! turies Latvieti, neslimo, lai paliek spēka GĀZT tos lumpeļus, kas valdībā un pašvaldībās parazitē uz tautas kakla!
Lilija Pliskina
8. aprīlī 19:16
Protams līdzjūtība medbrālim. Mediķi ir vieni no tiem cilvēkiem, kas visvairāk riskē ar savu veselību un stāv sardzē (kā karavīri) par tautas un cilvēka veselību. Cienijamie valsts iedzivotāji, PALIEKAM MĀJĀS!Cienam savus līdzcilvēkus!
Pēteris Ozoliņš
8. aprīlī 19:34
Un kovar gribēt no tukšmuldētājiem, ja pat blondā vista sludina, ka "koronas vīruss nav ne pārāk lipīgs, ne agresīvs". Un ir portāls, kas šādu informāciju publicē, lai dīvāna eksperti sāktu vilkt līdzi un muldēt.
Beerdrinkers Von Kowelenz
8. aprīlī 21:27
Šis, sirdi plosošais stāsts, saplosīja arī manu sirdi. Sūda būšana, tagad jādzīvo ar saplosītu sirdi...un tas viss pateicoties idiotu dzeltenajam portālam. Vot, cūkas tādi:(
Geņa Koloradoss
8. aprīlī 21:39
Oi ka trāpīja uz jūtīgas dvēseles stīgas. Empātiski bez gala.
Beerdrinkers Von Kowelenz
8. aprīlī 22:10
Geņa, manī nav ne smakas no empātijas, bet sirdi saplosīja, cūkas tādi:(
Beerdrinkers Von Kowelenz
8. aprīlī 22:15
Ērik Birzniek, tev ir steidzami jāmeklē mediķu palīdzība! Nu ja! Nav tak tā, ka pandēmijas laikā palīdzību tev, idiot, atteiks?
Geņa Koloradoss
8. aprīlī 22:23
Bīren trinker māler fon doičland. Runa nav tikai par tevi bet par nācijas dvēseles centrālo galvenstīgu. Skaties plašāk. Un man ir taisnība jo durdoktori te reizes kādas jau ir masmedijos izteikušos. Ķer praviešu tobiš mani vai trakos. Vai arī trakos praviešus.
Mareks Lielbardis
9. aprīlī 14:25
Kas par siekalainu un puņķainu sviestu tiek drukāts masu mēdijos..

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi