Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
Banderlogs
5. aprīlī 14:26
Tipiska,aizžogijas tikumiskā vatānija.Tādi tie vatņiki ir ar savā mskrepām.Pat tv siem stāsta,ka esot vienīgie pasaulē garīgie,kulturāli citls pārstāvji,bet reāli tā ir mežonīga,Āfrikas valsts.
Banderlogs
5. aprīlī 14:40
Jā,bet pat pašā noziedzīgākājā nēģeru rajonā'tā nav ikdiena,kā Vatņikstānas parastajos rajonos.
Banderlogs
5. aprīlī 14:48
Tas jau nav godīgi attiecībā uz Krieviju,izcelt tiai divas pilsētas.Jāsak ir kā ir,visa KF ir tāda krimināla,agresīva,kur visiem vienam uz otru pajāt.
Banderlogs
5. aprīlī 14:50
Tad jau nekādi Zommeri un Salvji D. nebrauks uz KF,jo pat brazīlijas getto viņiem ir lielāka iespēja izdzīvot,kā tipiskā Krievijas sādzās gorodā.
Banderlogs
5. aprīlī 14:56
Jaredz Krēviaj būtu ņēmusi piemēru no Latvijas un citām Eiropas valstīm,izvēloties demokrātisku attīstības ceļu,nevis ģermokrātiju un mafijozu valsts varas vertikā;i,tad navajdzētu sēdēt kriminālās tabulas pašā apakšā,līdzās ar āfrikāņu valstīm.
Nav Svarīgi
5. aprīlī 15:01
Zbis, okupanti paši sevi apšauj. :)
Banderlogs
5. aprīlī 15:03
Pat vatņiks Haks Pīderss izvēlas svinēt 16.marta uzvaru pār sarkanajiem fašist-okupantiem,nekā pūt Krievsijā un ļoti iespoējams tikt likvidētam no 9.maija svinētāja rokas.
Antons Fjodorovičs Polučka
5. aprīlī 15:36
Latvijā viss kā parasti,kaut ko noklusē,kaut ko sagroza,tā ,lai būtu labaks rakstelis.Čalis divus nošava dzīvoklī,bet atlikušos trepju telpā.Tie bija viņa kaimiņi ar kuriem tas sen konflikteja. Čalis ir psihiski nelīdzsvarots un atradās dispancera uzskaitē. Līdz ar to domajams ,dažus gadus paārstēsies un būs brīvs
Banderlogs
5. aprīlī 15:38
Krievijas pakaļlaižu vaukšķiem,kā vienmēr jāpiepin Latvija un jāaprej.Krievija ar katr udienus vairāk degradējas,atpaliek,bet vatānu patrioti ti krej pāri žogam.
Banderlogs
5. aprīlī 15:58
Krievija ir trešajā vietā pasaulē pēc 2017. gada “zaudējumu” skaita - pasaulē dzīvo 10,6 miljoni cilvēku, kuri pameta valsti. Tas ir 7% no visiem Krievijas iedzīvotājiem 2017. gadā, un 4% no kopējā emigrantu skaita no visām valstīm.
Banderlogs
5. aprīlī 15:59
Ne velti pat bēgušie krievi no Putina aizžogijas Federācijsa,iebraucot Vācijā,beidzot sajūtas,kā cilvēki,pirmo reizi mūža.
Banderlogs
5. aprīlī 16:03
Nav jau brīnums,ka tādā Dieva pamestā,nolemtā,bezprespektīvā pažobeļe vatņikgulagā,viens otru apšauj aiz bezj'dzīgās,drausmīgās dzīves.Tādā zeku vidē nekā cita jau arī nevar būt,kā naids,agresija un vēlme visus apšaut.
Banderlogs
5. aprīlī 16:06
Tā viš ir,neviens valsts piederīgasi nav iesprūdis tajā KF bedrē,to ziņoja AM.Bet vietēji vatņiku murgotāji tā grib kādam siestāstīt, itkā kādam latvieti minteresētu tā nāves nometne,kur spēj dzīvot tiai pats sliktākasi radījums.Toties miljoniem krievu bēg uz Eiropu,ASv un Latviju.
Banderlogs
5. aprīlī 16:08
Lartvijā dzīvojošs krievs: "Pirmo reizi sajutu, kas ir valsts" - kā valdība tur krīzē palīdz cilvēkiem
Māris Zommers
5. aprīlī 16:10
Esot bijis tā. Iet pa tuksnešainu apvidu Dievs, un redz sēdošu cilvēku raudam. - Kas noticis, cilvēk? Esmu Dievs, varu tev palīdzēt! Neraudi. - Nevari gan. Esmu nelaimīgs, jo piedzimu par banderlogu... Dievs apsēžas blakus, un arī sāk raudāt...:(

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi