Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
juju
2. aprīlī 16:44
tā ir ta lieta, kāpēc vīruss neapstāsies. pie mums vispār neveic testus,ja nav īpašu simptomu. tas nozīmē,ka neskaitām i slimie iespējams staiga apkārt, paši to nezinot.
Beerdrinkers Von Kowelenz
2. aprīlī 17:01
Es joprojām uzskatu, ka vīruss ir mākslīgi radīts Ķīnas virusoloģijas laboratorijās, no kurām arī veiksmīgi izmuka. Nē, tā nav sazvērestības teorija, vien loģika. Ķīna ir atbildīga par to!
Janis Ozolins
2. aprīlī 18:26
projekts-zelta miljards darbībā.
Haks Piterss
2. aprīlī 18:31
'' ... viņi kritīs kā zāle no izkapts un dzīvie apskaudīs mirušos .... '' Arī pastali ... , par iebrukumiem svešās zemēs , par to okupācijām , par nacionālo partizānu slepkavībām okupētajās zemēs , būs jāatbild par KATRA bērna asaru ....
Stavus Grudejs
2. aprīlī 19:16
Ja kads nav ieverojis tad vīruss pļauj tiesi kristiešus. Italija, Spānija, ASV...Valstis kurās šo zombēto skaits ir vislielākais. Japānā tur dzīvojošos kristiešus izpļāva, normāli cilvēki neinficējās. Vislielākais saslimušo skaits uz miljonu iedzīvotāju - Vatikānā. Liekas ka dabai beidzot ir piegriezušies šie zombētie.
Niko Kristians Bodnieks
3. aprīlī 00:47
ASV vai kurš cits palaida, tam nav nozīmes.. Zelta miljards sasniedzis maksimumu
Irena Nelsone
3. aprīlī 01:11
Reizi 100 gados.. 1918- 20 > spāņu gripa... tagad > covid 19! Cilvēcei jābūt gatavai tādiem globāliem izaicinājumiem (..nebijām..) Pretējā gadījumā globalizācijai nav jēgas! Cilvēcei nepieciešama vienotība krīzēs, nevis globāla vienotība alkatīgā patērēšanā!
Pēteris Karlsons
3. aprīlī 19:41
Vai Ķīnas laboratorija speciāli palaida vīrusu pasaulē, vai arī tas noticis nejauši,- uzzinās tikai pēc ļoti ilga laika, kad par to visi būs aizmirsuši.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi