Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mediķi pēta Covid-19 slimnieka rentgenu. (Foto: EPA/Scanpix)

Speciālisti Ķīnā nonākuši pie biedējoša secinājuma saistībā ar Covid-19 8

Pasaulē
2. aprīlī 16:17 2020. gada 2. aprīlī 16:17
  Jauns.lv
Ķīnas eksperti šo pētījumu publicēja 27.martā un tajā sīki aprakstīts jaunais Covid-19 gadījums. Pacients nejuta simptomus un 49 dienas staigāja apkārt, kas ārstiem licis nonākt pie nepatīkama secinājuma.

Februāra sākumā vīrietis pusmūža gados devās uz Uhaņas slimnīcu, kur viņam tika veikts koronavīrusa tests. Viņa rezultāti izrādījās pozitīvi, un vairākas dienas pēc kārtas mediķi testu atkārtoja. Tie rādīja, ka pacients joprojām ir inficējies, vēsta „Daily Mail”.

Zīmīgi, ka vīrietis juties labi, un viņa vienīgie slimības simptomi bijuši paaugstināta temperatūra. Ārsti nosprieda, ka vīruss ar pacienta imūnsistēmu izveidoja dinamisku līdzsvaru, kā rezultātā vīrietis neslimoja, bet aktīvi inficēja apkārtējos. Zinātnieki secināja, ka koronavīruss spēj izplatīties 49 dienu garumā. Iespējams, ka iemesls tam ir jauna mutācija, taču ekspertiem nepieciešams iegūt vairāk informāciju un veikt pētījumus, lai apstiprinātu un šo teoriju atspēkotu.

Citi šobrīd lasa

6 ēdieni, kas izraisa sliktu garastāvokli
Bruknas kopienas vadītājs Andrejs Mediņš nāk klajā ar savdabīgiem izteikumiem; mācītāja viedokli skarbi komentē speciālisti
Fotogrāfam Garkalnē izdodas nofilmēt četrus mazus lapsēnus, kuri jestri spēlējas
Tēmas: Koronavīruss
Skatīt visus komentārus

Жена Робби Уильямса заявила о нежелании скрывать от детей его "распутное" прошлое

"В институте я была - пацан!": Агата Муцениеце удивила подписчиков неожиданным фото