Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Kurmis Kurmis
3. aprīlī 09:22
biruta beidz melot un izplatīt baumas!Kara laikā par baumu izplatīšanu nošāva!Tev derētu uzlikt soda naudu!Kādu pirmo vilni palaida garām????Valdība ''arkārtas stāvokli izsludināja 12.03.kad valstī bija 6 saslimušie!Jau nedēļu iepriekš bija sagatavotas 100 gultas ,ja gadījumā būtu nepieciešama palīdzība!Mēs esam vienīgā ES valsts ,kurā vēl nav mirušo((pagaidām)!No krievijas nāks otrais vilnis?Krievija tak slēgusi pilnībā robežas!Tikpat labi var nākt arī no citām valstīm ar kurām mums ir robeža! Izskatās,ka tu savu pirmo pirdienu palaidi!:) Fūūū....
Kurmis Kurmis
3. aprīlī 09:47
biruta,tu būtu pirmā,kas brēktu kā aizkauta,ka ārkārtas stāvokli būtu ieviesuši jau pirmajā martā! Tavuprāt viss ir salaists dēlī,Latvijā neko nedara,lai vīruss neizplatītos!Tev nekad nebūs labi,vienmēr tavi komentāri ir melīgi ,puspatiesi un stulbi!Večiņa 85 gadīgā,kad beigsi melot?Kā man riebjas tava latviešu valodas kropļošana!Tu pat savu valodu necieni!
Futs Bols
3. aprīlī 11:16
Ķīniešiem laba ideja par tām ilustrētajām instrukcijām - mūsu valdībai arī vajadzētu tādas izdot un izdalīt cilvēkiem.
Futs Bols
3. aprīlī 11:21
Biruta, pirmo vilni palaida garām paši ķīnieši, sākumā slēpjot un cenzējot informāciju par vīrusa izplatīšanos, bet mūsu valdība rīkojas savlaicīgi un atbildīgi. Salīdzini taču situāciju Latvijā ar citām valstīm, pirms kaut ko pārmet mūsu valdībai, kas gan slēdza robežas, gan atcēla mācības skolās un visus publiskos pasākumus, un jau 12.martā ieviesa visā valstī ārkārtas stāvokli.
Lilje Tento
3. aprīlī 12:05
Kad beidzot Ķīna atklās patiesos mirušo skaitļus????!!! Jau pierādīja, ka viņu skaitļi ir pilnīgie meli. Nevis nomiruši ir 3500. bet gan 20 tūkstoši vismaz. Pat paši ķīnieši to saka. Jo Wuhan 7 morgās katru dienu bija ap 500 mirušo, tas ir 1 dienā jau būs 3000! Un tas otrais vilnis, ko atnes it kā ārzemnieki arī ir meli. Nekas tur vēl nav beidzies, laiks beidzot runāt patiesību! Un Ķīna par šo ir jāsoda ar pilnīgu rūpniecības pārtraukšanu viņu valstī!
Lilje Tento
3. aprīlī 12:13
Un vispār man šķiet, ka tiešām šis vīruss ir radīts, jo kā tas var izplatīties visā pasaulē un ar tik stipriem simptomiem. Jo, kad vīruss pāriet no cilvēka uz cilvēku tas paliek aizvien vājāks. Bet šis ne. Ļoti šī ķīniešu lieta ir aizdomīga. Un neaizmirsīsim , ka šis ir jau 3 vīruss ( Spāņu gripa, SARS, Corona), kas nācis no Ķīnas. Ķīna ir jāsoda, ne tikai par slimību izraisīšanu, bet arī par melošanu.
Irena Nelsone
3. aprīlī 12:48
Ja gribēja uzreiz slimību apurēt, tad vajadzēja visus repatriantus uzreiz izolēt tukšajās slimnīcās un pievest pārtiku, kamēr karantīna garām.. Vai vieglāk nav apturēt pie robežas (lidostā, ostā) .., nevis tad, kad tas ir ielaists iekšā un izplatās pa visu valsti?
Futs Bols
3. aprīlī 12:52
Vai tie tūkstoši mirušo Ķīnai jau nav pietiekams sods? Lai taču viņi slēpj informāciju par mirušajiem, ja grib, tas citas valstis tagad maz ietekmē. Zinātnieki saka, ka koronavīruss visticamāk ir radies dabīgā ceļā: Currently, the source of SARS-CoV-2, the coronavirus (CoV) causing COVID-19 is unknown. All available evidence suggests that SARS-CoV-2 has a natural animal origin and is not a constructed virus. (Avots: Pasaules Veselības organizācija)
Futs Bols
3. aprīlī 12:54
Irēna, kurā valstī vīruss ir apturēts? Nevienā. Tad kāda jēga tagad fantazēt par tēmu - kas būtu, ja būtu? Nekāda. Vai slimību ieveda tikai repatrianti? Nē, arī vietējie iedzīvotāji, kas bija īslaicīgi izbraukuši no valsts.
Ainars Vīndedzis
3. aprīlī 13:07
Biruta Jums galvā viss kartībā?Nopietni.
Haks Piterss
3. aprīlī 22:08
Latvieši dzīvo Latvijā , kīnieši Kīnā . Šitas ir vazaņķis .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi