Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
kails_perverss
31. martā 11:45
Jamie tagad varbūt lepni, labs darbs padarīts. Būtu labāk smadzenes nopirkuši nevis pārtiku.
Viktors Eglītis
31. martā 12:25
Tas ir viens un tas pats konteineris no vairākām pusēm fotogrāfēts. Varbūt nomira no corona . Viss tiek iztīrīts. Cilvēki ir jocīgi - ierauga un fantazē.
Svētais Naivums
31. martā 12:42
> Dzintars Lielais Šodien 11:52 To, ka tavējs nav nekāds Dzintars un turklāt vēl liels, visi jau sen zin. Ej rij savus iepirktos konservus, makaronus, griķus, bet beidz rakstīt stulbības internetā. Tas nav smieklīgi, tavējam būs jāatbild.
Janis Zarins
31. martā 13:19
1.Pandēmija ir beigusies? 2.Vai tur blakus bija izmesti griķi, rīsi, konservi un marinējumi?
Dzintra Preisa Kārtere
31. martā 13:37
Anglijā cilvēki ievēro pārtikas preču datumus lidz kādam šo preci izlietot. Ja datu realizācijas laiks beidzies.pat veikali noraksta preci. Aņglijā ļoti veikalā kontrolē. neko nevar pārdot kam beidzies realiz.datums.
Filips Līcis
31. martā 15:34
>>>>Lelde Lelde (11:50) Varbūt ,tev piegādāt produktus un pakas no tiem kuri inficējušies ar šo vīrusu un ievietoti karantīnā ? Droši ,ka viņi nebūs ēdāji tam ko iegādājušies vismaz dienas 14 -it ! Tad kāda velna pēc mest konteinerā ,ja esi ar mieru tos labumus pievākt ! Maizīti liec tik ledus skapī ,un ar pārējo vari lipināt tos kam vēl nekas nav pieķēries ! Tā saprotu tavus pārmetumus par izmesto konteineros !
Inara Dure
31. martā 15:37
Kur tādi lopi,21gs.,vārdu trūkst kā nosaukt.Atdevuši nabagiem,ja pašiem nevajag,tos par cilvēkiem nevar nosaukt,ļoti skumji.
josh
31. martā 16:59
Par tualetes papīru- vāks, vairs nav nopērkams! —— Nu ja nav tualetes papīra, nopērc mitrās salvetes, kas paredzētas zīdaiņiem. Grūti noticēt, ka Vācijā joprojām nespēj piegādāt pietiekami daudz WC papīra. Caureja gan esot viens no retāk izplatītiem Covid simptomiem.
Sarmite Lauga
31. martā 17:46
Un ko juus paarmetam? Visiem gadaas kljuudiities un jaa,ir bailiigi,kad zini,uz ielas vairs briivi netiksi,skaties uz Itaalijas piemeeru un jaa,iestaajas panika. Pati dziivoju UK,mees arii sapirkaam vairaak nekaa parasti,bet...vairaak produktus,kas var glabaaties ilgaak-milti,cukurs,eljlja,makaroni,ne nejeegaa,bet ar rezervi. Piedevaam,ja esi no apziniigajiem,ja seedi maajaas,paarveerties par kaamiiti un eed veel vairaak nekaa briivdienaas,jo vnk visu nedeelju esi chetraas sienaas,tik vien kaa maksimums izlien pagalmaa svaigu gaisu paostiit.
Agris Aboltins
31. martā 18:12
Sarmīte, uz veikalu atļauts ir iet visās valstīs. Pārtikas veikalos pietiek.
Agris Aboltins
31. martā 18:15
Alusdzērāj, esmu ārā katru dienu vismaz divreiz. Man vilks mājās un tam vajag daudz skriet. Cilvēku nav, tik tie, kam suņi, jaunieši mazos bariņos slapstās apkārt pa stūriem uzpīpēt. Un tad, kā es saku ir "pūkaini", tie ir tie, kas pie veikala rauj aliņus no rīta līdz vakaram. Tos nebiedē nekas.
abolzinis
1. aprīlī 00:20
Tā tas ir - mājsaimnieces un pabalstnieku izpērk veikalus tukšus KATRU DIENU. Pēc tam lielāko daļu no tā izs iež ārā. Tas vien nozīmē, ka bezsmadzeņu radījumiem ir pārāk daudz naudas.
Diana Mikelsons
1. aprīlī 01:06
Galvenais ir paest ar rezervi,"jo priecigs ikkatrs ,kad veders tam pilns..."Si negausiba nav tikai UK ,bet ir visas citas lielajas valstis,kas tad vel cilveku interese-esana,staigasana pa lielveikaliemun talak attiecigi-kakasana,pietiek ne?
Biruta Kopmane
1. aprīlī 05:33
domaju ka daudzi zina cik partikas izmet atkritumos ik dienas musu veikali:((
Beatrise Rozenberga
1. aprīlī 08:11
šie foto ir no Anglijas ! !!! Tur cilvēki nezin pārtikas vērtību no pārāk labas dzīves. Latvijā nekas tāds nebūtu !

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi