Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Vērotājs
31. martā 12:32
Neesmu mediķis, bet cik var saprast tad tā paaugstinātā t , drudzis, kaulu laušana, acu sāpes, un visi citi simptomi ir kad vīruss sāk uzbrukt organisma šūnām. Organisms tad ar paaugstināto t cenšas «svešo» nogalināt un izstrādāt savas antivielas. Ja imunitāte vāja, antivielu izstrāde nepietiekoša, tad plaušu alveolās, sirds muskulī, acu gļotādā savairojas baktērijas, plaušās, acīs uzkrājas gļotas un baktēriju dzīves produktu atlikumi un ar to izskaidrojams elpas trūkums, jo daļa alveolu iet bojā, ar to izskaidrojams acu konjuktivīts un augstā mirstība sirds slimniekiem. Būtu interesanti izlasīt interviju ar kādu no mūsu «roņu», jeb ziemas pelžu entuziastiem, kuri ir norūdījušies un ar stipru imūno sistēmu. Varbūt kāds no viņiem jau ir pārslimojis Covid 19 un kādā veidā tas noticis, kāda bijusi organisma reakcija?
juju
31. martā 13:41
Latvijā tikai 1 izveseļojies, nav zināms kā viņš jūtas. Tāpat nav zināms kā ir ar pārējiem?
Irena Nelsone
31. martā 16:14
Mirt nav patīkami nevienā variantā (lai gan nāksies - kaut kad katram). Slimība liek pārvērtēt vērtības un padomāt - kas pēc tam....
Eva Eglīte
31. martā 18:36
Es, ko šādu piedzīvoju 2019. gada Ziemassvētkos, līdz Jaunam gadam. Smakt, gan nesmaku, bet ar sajūtu, ka pēdējā stundiņa klāt, pavadīju vismaz četras dienas. Tā bija ikgadējā LV sastopamā gripa.
Vitto
31. martā 23:47
Izslimojušie varētu padalīties ar pieredzi.Tas palīdzētu citiem ,jo simptomu ir daudz un godīgi sakot-oficiālā informācija ir nepietiekama.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi